gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

it iti ısırmaz atasözünün anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

it iti ısırmaz atasözünün anlamı nedir arkadaşlarım. Yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Bu atasözü , aynı çıkar için çalışanlar birbirlerine zarar vermez demektir. Hilebaz, ahlâksız, başkalarına kötülük etmeyi kural hâline getiren insanlar birbirlerini gayet iyi tanırlar. Bu yüzden birbirlerini anlayışla karşılar, birbirlerine rahatsızlık verip kötülük etmekten mümkün olduğunca kaçınırlar. :)

it iti ısırmaz atasözünün anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Black Eyed Peas - pump it

Black Eyed Peas - pump it

Çok sevdiğim bir şarkı :D Tavsiye ederim meleklerim. :) Dinlemeyenler dinlesin,zaten daha önceden kesin duymuşsunuzdur ama adını bilmiyorsunuzdur :) Duyar duymaz ''aaa bu şarkı mıydı?'' diyeceksiniz. :D :huhe: Black Eyed Peas - pump it Ha ha ha Pump it Ha ha ha And pump it (louder) [4x] Turn up the radio Blast your stereo Right N*ggas wanna hate on us (who)...
  2. Plus İt Çanta Modelleri

Plus İt Çanta Modelleri

plus it plus ıt Moda ve alışveriş tutkunlarının adresi Plus IT, dünyanın en ünlü markaları; GF Ferré, Just Cavalli, Exté ve C’N’C'nin birbirinden güzel çantalarıyla melekler mekanında :kiss:
  3. Yüksek Sadakat & Live İt Up

Yüksek Sadakat & Live İt Up

live it up akor yüksek sadakat live it up tab yüksek sadakat akor tab livit 2011 Eurovision yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan yüksek sadakat yarışmaya Live İt Up isimli parçayla katılıp temsil edecekYüksek Sadakat'a Eurovision da şimdiden başarılar diliyor Ülkemize yüzümüzü güldüren bir puanla dönmelerini temenni ediyorum. Sizlere Yarışma parçası Live İt Up sözlerini sunuyorum. Live...
  4. Pump İt Klibi Rekorlara Koşuyor

Pump İt Klibi Rekorlara Koşuyor

pump it klibi izle tıklanma rekorları kıran klip türkiye pump it klibi öğrencilerin çektiği klip pump it klibi, türkiye, öğrencilerin çektiği klip, yüreğil ilkokulu klibi Türkiye'de Yüreğil İlk Öğretim Okulu'nun tüm öğrencileri ve öğretmenleri bu klipte oynamışlar meleklerim. Normalde The Black Eyed Peas Tarafından görsel olarak görmeye ve dinlemeye alıştığımız bu klibin birde Törkish...
  5. iti öldürene sürütürler atasözünün anlamı nedir lütfen

iti öldürene sürütürler atasözünün anlamı nedir lütfen

iti, öldürene sürütürler atasözünün anlamı nedir ne demektir kısa olursa sevinirim. Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş