gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İtalya Başkenti Kısaca Bilgiler

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

İtalya Başkenti Neresi İtalya Başkenti Neresidir, İtalya Başkenti

Genel kültür bilgisi olarak bir hatırlatma yapalım ve İtalya hakkında kısa bilgiler verelim dedik melekler :)

İTALYA

Yüzölçümü : 301.245 km²
    Nüfus : 57.657.000
    Başkent : Roma
    Önemli Şehirler : Roma, Napoli, Cenova, Venedik, Milano, Torino, Verona, Montova, Trieste, Bologna, Parma, Bari, Pompei, Florensa, Polermo, Messina, Siracuza, Cagliari, Parova.
    Yeri : Doğusunda Adriya, batısında Tiren denizi, güneyinde Akdeniz vardır. Kuzeyinde İsviçre ve Avusturya vardır.
    Dil : İtalyanca
    Din : Katoliklik
    Para birimi : Liret

İtalya Başkenti Kısaca Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtalya Başkenti Neresi

İtalya Başkenti Neresi

İtalya Başkenti Neresi lütfen biliyorsanız İtalya Başkenti Neresiyse yazın.
  2. Platon Hayatı Kısaca bilgi istiyorum

Platon Hayatı Kısaca bilgi istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden eflatunun yani Platon ile ilgili bilgi istiyorum aranızda Platon Hayatı Kısaca bilgi sahibi olan kişiler var ise lütfen bana yazsın.
  3. Bizans İmparatorluğuı Hakkında Kısaca Bilgiler

Bizans İmparatorluğuı Hakkında Kısaca Bilgiler

Bizans İmparatorluğu Hakkında Ansiklopedik Bilgi Bizans İmparatorluğu Hakkında Bilgi Sevgili melekler, Osmanlı İmparatorluğunun tarih boyunca en büyük düşmanı olmuş Bizans İmparatorluğu hakkında ansiklopedik bilgi vermek istiyoruz bu sayfamızdan sizlere... Bizans İmparatorluğu yada Doğu Roma İmparatorluğu olarak bilinen devlet, Roma İmparatorluğu'nun doğu kısmında M.S. 395'te kurulan...
  4. kısaca destan hakkında bilgi

kısaca destan hakkında bilgi

Bana kısaca destan nedir açıklayacak olan var mı, mümkün olan en kısa şekilde. Teşekkürler şimdiden...:)
  5. atomla ilgili kısaca bilgi verirmisiniz

atomla ilgili kısaca bilgi verirmisiniz

Acil ödevim için atomla ilgili kısa bilgi lazım ne olur bana da bir yardım edin melekler :((

Sayfayı Paylaş