Italya-Fransa Arasi kendi cekimim Resimler : )

ESDE

Hamiş Melek
Italya-Fransa Arasi kendi cekimim Resimler : )
italya, fransa, manzara, resim, doga konulari burada meleklerim

Merhaba Melekler,

Turkiyeye tatile gittikten sonra, donus yolunda italya fransa arasi cok guzel manzaralar vardi, arabadan cekebildigim kadar resimlemeye calistim ama, inanin gercegi muhtesemdi...

dsc03834q-30d.jpg

dsc03845i-3d7.jpg

HAZIRAN AYINDA, KAR SELALESI :))
dsc03854i-247.jpg

dsc03850j-2f4.jpg

dsc03836d-186.jpg

dsc03831q-b9.jpg

çok güzel esde ama inan karadenizin yerini hiç birşey tutmuyor .bizim ülkemiz buralara on basar bence ..ben güneşi gördüm filmindeki isveç manzaralarına hasta olmuştum çok harikaydı fyordlar filan ...:ehi: avrupada benim en çok merak ettiğim isveç-norveç tarafı ..çok fazla doğal güzelliği olduğunu biliyorum ve yerşekilleri çok girintili çıkıntılı ..ne manzaralar vardır şimdi orada hahaha ama en güzeli benim ülkem yaaa ,ülkemin üzerine tanımıyorum :kiss:

çok güzelll ne güzel arabayla türkiyeye geliyorsunuz yol cok uzun sürmüyormu yaa :D

çok güzel esde ama inan karadenizin yerini hiç birşey tutmuyor .bizim ülkemiz buralara on basar bence ..ben güneşi gördüm filmindeki isveç manzaralarına hasta olmuştum çok harikaydı fyordlar filan ...:ehi: avrupada benim en çok merak ettiğim isveç-norveç tarafı ..çok fazla doğal güzelliği olduğunu biliyorum ve yerşekilleri çok girintili çıkıntılı ..ne manzaralar vardır şimdi orada hahaha ama en güzeli benim ülkem yaaa ,ülkemin üzerine tanımıyorum :kiss:

elbette Turkiyedeki dogal guzellik bence dunyanin hicbiryerinde yok ama, buralarida es gecmemek lazim tabi :) ki sadece yol ustu yerler kimbilir neleri vardir daha

arabayla gitmek zor yaa ,beniö görümcem de hollanda da ,onlar da arabayla gelirken 3 gün sürüyor ,sınırda bekletiyorlarmış çok ,en çok da bulgar sınırında resmen yarım gün beklemişler ,bir de arabaları bozulmuş ,ondan sonra artık arabayla tövbe ettiler gelmeye ..

onlar bulgaristan uzerinden geliyor ondan oyle suruyodur, biz yunanistan tarafindan gelip gidiyoruz, bekletme falan olmuyor o yuzden daha rahat , kapikulede hep sorun cikiyor, ayrica bulgar tarafi cok tehlikeli , kac tane aileyi gasp ettiler oyle, yunanistan tarafi cok rahat hic sorun cikmiyor,ipsala gumrugude rahat, bizim bu sefer ne gidiste nede donuste aractan bile indirmediler, dogru duzgun suratimiza bile bakmadan bastilar muhru gecin diye : ))

Geri