gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Italya-Fransa Arasi kendi cekimim Resimler : )

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

italya, fransa, manzara, resim, doga konulari burada meleklerim
    Merhaba Melekler,

Turkiyeye tatile gittikten sonra, donus yolunda italya fransa arasi cok guzel manzaralar vardi, arabadan cekebildigim kadar resimlemeye calistim ama, inanin gercegi muhtesemdi...

HAZIRAN AYINDA, KAR SELALESI :))

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel esde ama inan karadenizin yerini hiç birşey tutmuyor .bizim ülkemiz buralara on basar bence ..ben güneşi gördüm filmindeki isveç manzaralarına hasta olmuştum çok harikaydı fyordlar filan ...:ehi: avrupada benim en çok merak ettiğim isveç-norveç tarafı ..çok fazla doğal güzelliği olduğunu biliyorum ve yerşekilleri çok girintili çıkıntılı ..ne manzaralar vardır şimdi orada hahaha ama en güzeli benim ülkem yaaa ,ülkemin üzerine tanımıyorum :kiss:

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzelll ne güzel arabayla türkiyeye geliyorsunuz yol cok uzun sürmüyormu yaa :D

4. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Evet 2 gun suruyor yol ama, eglenceli oluyor, gerci bundan sonra sanirim ucakla gideriz,

5. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

elbette Turkiyedeki dogal guzellik bence dunyanin hicbiryerinde yok ama, buralarida es gecmemek lazim tabi :) ki sadece yol ustu yerler kimbilir neleri vardir daha

6. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    arabayla gitmek zor yaa ,beniö görümcem de hollanda da ,onlar da arabayla gelirken 3 gün sürüyor ,sınırda bekletiyorlarmış çok ,en çok da bulgar sınırında resmen yarım gün beklemişler ,bir de arabaları bozulmuş ,ondan sonra artık arabayla tövbe ettiler gelmeye ..

7. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    onlar bulgaristan uzerinden geliyor ondan oyle suruyodur, biz yunanistan tarafindan gelip gidiyoruz, bekletme falan olmuyor o yuzden daha rahat , kapikulede hep sorun cikiyor, ayrica bulgar tarafi cok tehlikeli , kac tane aileyi gasp ettiler oyle, yunanistan tarafi cok rahat hic sorun cikmiyor,ipsala gumrugude rahat, bizim bu sefer ne gidiste nede donuste aractan bile indirmediler, dogru duzgun suratimiza bile bakmadan bastilar muhru gecin diye : ))

Italya-Fransa Arasi kendi cekimim Resimler : ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fransa

Fransa

Fransa Coğrafi Verileri Konum: Batı Avrupa'da, kuzeyde Lüksemburg, Belçika ve Marş Denizi, batıda Atlas Okyanusu ve Biskay Körfezi, güneyde İspanya ve Akdeniz, doğuda da İtalya, İsviçre ve Almanya ile çevrilidir. Coğrafi konumu: 46 00 Kuzey enlemi, 2 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: 547,030 km² Sınırları: toplam: 2,889 km sınır komşuları: Andora 56.6 km, Belçika 620...
  2. Isırmış Kene Resimleri

Isırmış Kene Resimleri

kene çeşitleri kene ısırması resmi ısırması resimleri resımlerı Aşağıdan kenenin vicudun hangi bölgelerini ısırdığını açıkça görebiliriz
  3. Kene resimleri

Kene resimleri

kene çeşitleri kene resmi beyaz resimleri resmi göster Kene döngüsü:
  4. Fransa Resimlerim

Fransa Resimlerim

fransa resimleri Seine-Maritime resimleri la havre resimleri etretat resimleri rouen resimleri deniz ve manzara resimleri burada meleklerim Merhaba Melekler, Bayram tatili Paris turunu bitirdikten sonra sizlere biraz Rouen sehrine bagli deniz kiyisindaki bir kasabadan bahsetmek istiyorum, Etretat isimli bu sahil kasabasi , Le havreye cok yakin... Birazdan resimlerini goreceginiz bu kasabaya...
  5. Keten Çiçeği Resimleri

Keten Çiçeği Resimleri

Keten Çiçeği Resimleri istiyorum ben lütfen benimle Keten Çiçeği Resimlerini paylaşın kızlar

Sayfayı Paylaş