gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İtalya'da Yakalanan Mafya babası kendini astı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

türkiyenin en büyük mafya babası türkiyenin en büyük mafyası kimdir dünyaca ünlü mafya babaları babası kimdir mafyası kim [​IMG]
    İtalya'da dün düzenlenen oparasyonlarda yakalanan Mafya babalarından biri hücresinde kendini astı.

İtalya jandarmasından yapılan açıklamada, Gaetano Lo Presti'nin (52), Palermo Cezaevi'ndeki hücresinde kendini astığı belirtildi.

Açıklamada, intihar halen soruşturulduğu için daha fazla ayrıntı verilemeyeceği ve otopsi yapılacağı belirtilirken, devlet radyosu, Lo Presti'nin kendisini kayışla astığını kaydetti.

Polis, Lo Presti'nin, Palermo kentinin Porta Nova bölgesindeki mafyanın başı olduğunu ileri sürüyordu.

İtalya Devlet Televizyonu ise Lo Presti'nin, birkaç yıl önce 27 yıllık hapis cezasını tamamlayarak hapisten çıktığını duyurdu.

İtalya'da dün düzenlenen mafya operasyonlarında, 90'dan fazla şüpheli gözaltına alınmıştı.

İtalya'da Yakalanan Mafya babası kendini astı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mafya Babasi...

Mafya Babasi...

Mafya Babası Ve Kurnaz Çevirmen Mafya babası, korkutabildiği kuruluşlardan alacağı haracı toplaması için sağır ve dilsiz bir tetikçi bulmuştu.Tetikçi polisin eline geçtiğinde, onun fazla bir şey anlatamayacağını düşünüyordu. Mafya babası, bir süre sonra ödemelerde önemli gecikmeler olduğunun farkına vardı ve bunun hesabını sormaları için iki adamını tetikçiye gönderdi. Giden adamlar,...
  2. astım

astım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yıllardır çektigi baş ağrılarına dayanamayarak kendini astı

yıllardır çektigi baş ağrılarına dayanamayarak kendini astı

Manisa'nın Turgutlu ilçesine bağlı Dağmarmara Hacıisalar köyünde uzun süredir baş ağrıları çeken bir kişi intihar etti. Bunun, köyde son 10 yılda ölümle sonuçlanan altıncı intihar vakası olduğu belirtildi. Önceki gün Salihli ilçesindeki özel bir hastanede muayene olan Fadime Tutuş (76), bu sabah evde kimsenin olmadığı bir sırada intihar etti. Tutuş, saat 08.00 sıralarında eve dönen eşi Arif...
  4. Forum mafyaları :)

Forum mafyaları :)

A : Mesaj hazır mı? B : Hazır.. rep hazır mı? A : Hazır.. mesajı görelim B : Olmaz önce repi görelim A : Repin yarısı şimdi yarısı iş bittikten sonra A : Adamların bölümüme girmişler B : Senin adamların da bölümümde konu açmışlar A : Hakaret ve flooda rasladım Bekir! bir daha olmasın mekanımda B : Eksi reple şaka olmaz Nazmi abi.. şeytan doldurur A : Bu son mesajım.. bu işleri bırakacağım...
  5. Asla...

Asla...

Seni uzaktan sevmeyi, bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, gözyaşlarımla gülmeyi Ve kavuşmak için sabretmeyi, Her şeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla...

Sayfayı Paylaş