gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

İtalyan Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

italyan gelinlik modelleri italyan gelinlikler italya gelinlik modelleri gelinlikleri
    Yaz geldi haliyle düğünler arttı.Gelinler bembeyaz gelinlikler içinde düğünlerde boy gösteriyor.Gelinlikler de hayatta bir kere giyilen şeyler olduğu için seçimi oldukça itina istiyor değil mi...Düğününüzde hem şık hem de rahat olmak kolay değil yani.Evlenmeyi düşünenler için birbirinden güzel İtalyan gelinlik modelleri derledim.İlla bu yaz değil seneye de giyebilleceğiniz harika modeller var buyrun bakalım...

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    bu cok gzlmis :)

paylasimin icin tskler dadluuum :)

İtalyan Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtalyan gelinlik modelleri

İtalyan gelinlik modelleri

italyan gelinlik modelleri 2011 Evlenecek olan tüm genç kızlarımız için dünyaca ünlü İtalyan gelinlik modellerinden seçmiş olduklarımı paylaşıyorum
  2. İtalyan Mutfak Modelleri

İtalyan Mutfak Modelleri

italyan mutfak modelleri son mutfak modelleri italyan markaları lüx Meleklerimizin gününün büyük bir bölümü mutfakta geçer.Bunun içinde mutfağın çok şık olmasını ister.Sizler için son model mutfak modelleri buldum ve sunuyorum.Hem kullanışlı hem rahat.
  3. Marjinal gelinlik modelleri

Marjinal gelinlik modelleri

kısa gelinlik modelleri marjinal gelinlik modelleri marjinal gelinlik, modelleri, ilginç gelinlikler burada arkadaşlar Alışagelmiş şeylerin çok çok dışında yaşayan ve tarzlarıda yine öyle olan, uzun lafın kısası marjinal olan Melek'lerimize ve marjinal takılan misafirlerimize, biz de marjinal gelinlikler sunuyoruz arkadaşlar:) AYRICA SİTEMİZDE AÇILMIŞ OLAN BU KONU İLE...
  4. İtalyan Mobilya Modelleri

İtalyan Mobilya Modelleri

İtalyan Mobilya Modelleri Arkadaşlar ben mobilyalarımı değiştireceğim sizden İtalyan Mobilya Modelleri paylaşmanızı istiyorum.
  5. İtalyan tasarım abajur modelleri

İtalyan tasarım abajur modelleri

Abajur modelleri Tasarım abajur modelleri İtalyan tasatım markası kartell çok şık abajur modelleri tasarlamış. Bizim yatak odamız dar olduğundan ben komidin alamadım o yüzden abajur koyamıyorum ama bir gün yedinden yatak odası dekorasyonu yaparsam bu modelleri hafızama aldım.

Sayfayı Paylaş