gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İtalyan işi Başlangıç(Resimli)

Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İtalyan Usulü Başlangıç.. [​IMG]

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: İtalyan işi Başlangıç(Resimli)
    değişik bişey teşkr cnm[​IMG]

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İtalyan işi Başlangıç(Resimli)

teşekkürler adminim

İtalyan işi Başlangıç(Resimli) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. italyan işi patlıcan

italyan işi patlıcan

MALZEMELER 1 kg orta boy patlıcan (kemer patlıcanı da denilen dolmalık patlıcan alalım) İçinin harcı için: 1 su bardağı dolusu beyaz peynir rendesi 1 dilim bayat ekmek HAZIRLANIŞI İşe hemen patlıcanı alacalı soyarak başlayalım. Yani bir şeridi soyup, bir şeridi ise soymadan bırakalım. Bazen patlıcanın acı tadı fazla oluyor. Bu yüzden, içine 1 yemek kaşığı kadar tuz attığımız 7-8 bardak...
  2. İtalyan işi nasıl yapılır? Resimli anlatım

İtalyan işi nasıl yapılır? Resimli anlatım

çocuk nasıl yapılır resimli anlatım çocuk nasıl yapılır resimli italyan 31 i maşa anlatım italyan 31 Ben pek örgüden anlamam aslında itiraf ediyorum hiç anlamam:D Ama anlayanlar yada daha çok teknik öğrenmek isteyenler için İtalyan işine başlama tekniğini paylaşmak istiyorum resimlerle umarım faydalı olmuşumdur şimdiden kolay gelsin:tik:
  3. İtalyan Usulü Kabaklı Omlet Tarifi Resimli

İtalyan Usulü Kabaklı Omlet Tarifi Resimli

İtalyan Usulü Kabaklı Omlet Tarifi Resimli Selam hanımlar sizden İtalyan Usulü Kabaklı Omlet nasıl yapılır diye soruyorum banada öğretin lütfen.
  4. Resimli İtalyan Usulü Kabaklı Omlet hazırlanışı

Resimli İtalyan Usulü Kabaklı Omlet hazırlanışı

İtalyan Usulü Kabaklı Omlet nasıl yapılır İtalyan Usulü Kabaklı Omlet hazırlanışı Kahvaltı menülerinizi zenginleştirmek ve yeni lezzetler keşfetmek istiyorsanız, o zaman doğru adrestesiniz Melek'ler. Çünkü bu yazımızda İtalyan Usulü Kabaklı Omlet tarifini sunuyoruz :) İtalyan Usulü Kabaklı Omlet malzemeleri: 4 orta boy kabak 6 yumurta 2 baş soğan 1/4 su bardağı soğuk su 1/2 demet...
  5. En güzel Resimli Ramazan Başlangıcı Sözleri

En güzel Resimli Ramazan Başlangıcı Sözleri

Ramazan Başlangıcı Sözleri Resimli Resimli Ramazan Başlangıcı Sözleri Bu Cuma günü oruçlu olacağız ve şimdiden Ramazan alışverişi başladı bile bir çok evde. Cuma günü iftar yemekleri telaşı, sahur sofraları, iftara misafir davet etmeler, Ramazan şenlikleri vs vs ... Biz de şimdiden tüm İslam aleminin Ramazan Ayı'nı kutluyor ve sizlere resimli ramazan sözleri sunuyoruz Melek'ler.

Sayfayı Paylaş