gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

İtalyan tasarım abajur modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Abajur modelleri Tasarım abajur modelleri
    İtalyan tasatım markası kartell çok şık abajur modelleri tasarlamış. Bizim yatak odamız dar olduğundan ben komidin alamadım o yüzden abajur koyamıyorum ama bir gün yedinden yatak odası dekorasyonu yaparsam bu modelleri hafızama aldım.

İtalyan tasarım abajur modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abajur modelleri

Abajur modelleri

abajur modelleri abajur abajur, abajur modelleri, abajur çeşitleri, Komidinlerin vazgeçilmezi olan abajurların en güzel en şık modellerini, sunuyoruz sizlere Melek'ler:A
  2. italyan tasarım sandalye modelleri çok hoş

italyan tasarım sandalye modelleri çok hoş

Tasarım sandalye modelleri Kartell sandalye modelleri İtalyan firması olan kartell markasının transparan sandalyelerini çok beğendim meleklerim. Polikarbon malzemeden yapılmışlar ve dayanıklılar. Ayrıcada çok şıklar. Mutfak masa ve sandalye modellerinde saldalye olarak yada balkonda kullanım için çok şıklar.
  3. ilginç tasarım abajur örneği

ilginç tasarım abajur örneği

Abajur modelleri İlginç tasarım abajur örneği Tasarımcılar yine ilginç tasarım yeteneklerini konuşturmuş. Bu ayaklı abajur çok ilginç bir tasarım olmuş. Benim tarzım olmasada yinede değişik bir abajur modeli olduğundan dikkat çekiyor.
  4. Farklı tasarım abajur modelleri

Farklı tasarım abajur modelleri

kafesli abajur modeli Tasarım abajurlar Farklı abajur modelleri arıyorsanız bu altı kafes abajur modeli ilginizi çekebilir. Farklı tasarımı ile misafirlerinizin gözü abajurunuzda oalcak. Sizde bu abajuru alarak evinizde modern bir hava estirebilirsiniz.
  5. En şık abajur modelleri

En şık abajur modelleri

2015 abajur modelleri,en güzel abajurlar,en şık abajurlar,dekorasyonda abajur,en romantik abajurlar,en renkli abajurlar,modern abajur modelleri Dekorasyonda aydınlatma en önemli konulardan birisidir. Evinizin aydınlatmasında mümkün olduğunca doğal ışıktan faydalanmak en doğrusudur. Işıklandırmaya gelince abajurlar vazgeçilmezlerin başında geliyor. Abajurlar sadece bir ışıklandırma aracı...

Sayfayı Paylaş