gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

İtalyanca Nickler+Anlamları

Konu, 'Yabancı Nickler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yabancı nickler ve anlamları italyanca nickler ve anlamları italyanca kelimeler tek kelimelik ingilizce dövmeler Fai la tua vita ! La tua vita .. = Hayatını yaşa, kendi hayatını !

Io ho gridato? E non si spegne l'eco?
    e il mio grido non è più lontano
    delle nubi? Non potevo soffocare
    la mia gioia ingenua, intrattenuta?
    =
    bağırdım mı?
    Yankı bitmiyor mu?
    Çığlığım artık bulutlardan da uzak değil.
    Saf, tutsak neşemi boğamıyor muydum ben?

Sono parole che mangiano l'anima,
    alibi stupidi bruciano come sale...
    =
    ruhumu yiyen kelimeler
    tuz gibi beni kavuran aptal mazaretler

Il nostro amore lo difenderò = Seni başkasıyla paylaşamam

rispondo sono qui amore mio ti amo... = buradayım aşkım diyorum, seni seviyorum ..

Io ho visto cose che voi umani non potreste immaginarvi.. = Öyle şeyler gördüm ki siz insanlar hayal edemezsiniz

Molti di quelli che vivono meritano la morte e molti di quelli che muoiono meritano la vita. = Yasayanların çoğu ölümü hak
    ediyorlar ve ölenlerin çoğu yasamayı hak
    ediyorlar.

Alcune delle cose piu' tremende che si possano mai immaginare sono state fatte con le migliori intenzioni = Asla hayal edilemeyecek en korkuç şeylerin bazıları en iyi niyetlerle yapılmıstır.

E' solo dopo aver perso tutto che siamo liberi di fare qualsiasi cosa. = Ancak her seyi kaybettikten sonra istedigimiz herhangi bir seyi yapmakta serbestiz.

l'amo se niente piu' mi da' mi manca da spezzare il fiato = onu artık bana bir şey vermese de seviorum, nefesim kesilcek kadar özlüyorum ....

da solo non mi basto stai con me = tek başıma kendime yetmiyorum, benimle kal

Se vuoi ci amiamo adesso, se vuoi = Eger istersen simdi birbirimizi sevelim, eğer istersen

Vorrei avere il becco Per accontentarmi delle briciole = Gagam olsun isterdim, kırıntılarla yetinebilmek için

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: İtalyanca Nickler+Anlamları
    süper olmuş emeğine sağlık canım

3. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İtalyanca Nickler+Anlamları

teşekkürler:)

İtalyanca Nickler+Anlamları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn için arapça nickler ve anlamları

msn için arapça nickler ve anlamları

BESMELEYLE BAŞLAYALIMİNŞA'ALLAH بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم İÇİNİZDEN KİM BENİM KIRK HADİSİMİ ÖĞRENİR VE TAŞIR İSE( YAŞAMINDA UYGULAR İSE) KIYAMET GÜNÜ SALİH KİŞİLER İLE HAŞROLUNACAKTIR. 40 HADİS 1 اَلدِّينُ النَّصِيحَةُ قُلْنَا: لِمَنْ )يَا رَسُولَ اللَّهِ ؟( قَالَ: لِلَّهِ وَلِكِتَابِهِ وَلِرَسُولِهِ وَلأئِمَّةِ الْمُسْلِمِينَ وَعَامَّتِهِمْ (Allah Rasûlü)...
  2. İngilizce Güzel Msn Nickleri ve Türkçe Anlamları

İngilizce Güzel Msn Nickleri ve Türkçe Anlamları

ingilizce güzel sözler ve anlamları ingilizce duvar yazıları sözler ve anlamları yabancı türkçeleri İngilizce Güzel Msn Nickleri ve Türkçe Anlamları: I'm just a girl with a crush on you (ben sadece sana aptalca bir aşkla bağlı bir kızım) Love me,cause inside I'm slowly dying call me, don't you know that my heart is crying? (Sev beni,çünkü içten içe yavaşça ölüyorum Seslen...
  3. anlamlarıyla ingilizce nickler

anlamlarıyla ingilizce nickler

You see that shackle..? I’m Your sLavee…! (Kelepcelerı Goruyormusun ? Ben senın KöLenim..) I’ve become so numb , i cant feeL you theree.. (Çok hissizleştim , senin burda olduğunu biLe hissedemiyorum..! ) Do you ever wanna run away?Do you locked yourself in your room , with the radio on turned up so loud..No one hears your screaming.. (Hic uzaklara kacmak istedinmi? kendını hıc odana...
  4. Msn için arapça nickler ve anlamları

Msn için arapça nickler ve anlamları

arapça aşk sözleri ve anlamları BESMELEYLE BAŞLAYALIMİNŞA'ALLAH بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم İÇİNİZDEN KİM BENİM KIRK HADİSİMİ ÖĞRENİR VE TAŞIR İSE( YAŞAMINDA UYGULAR İSE) KIYAMET GÜNÜ SALİH KİŞİLER İLE HAŞROLUNACAKTIR. 40 HADİS 1 اَلدِّينُ النَّصِيحَةُ قُلْنَا: لِمَنْ )يَا رَسُولَ اللَّهِ ؟( قَالَ: لِلَّهِ وَلِكِتَابِهِ وَلِرَسُولِهِ وَلأئِمَّةِ الْمُسْلِمِينَ...
  5. italyanca nickler...

italyanca nickler...

italyanca nickler Meleklerim belki hep türk nickleri almaktan bikmissinizdir, birazda degisk hava katmak isteyenler icin getirdim bu italyanca nickleri... :):):) Fai la tua vita ! La tua vita .. = Hayatını yaşa kendi hayatını ! Io ho gridato? E non si spegne l'eco? e il mio grido non è più lontano delle nubi? Non potevo soffocare la mia gioia ingenua intrattenuta? = bağırdım mı?...

Sayfayı Paylaş