gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

italyanca nickler...

Konu, 'msn nickleri' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

italyanca nickler
    Meleklerim belki hep türk nickleri almaktan bikmissinizdir, birazda degisk hava katmak isteyenler icin getirdim bu italyanca nickleri... :):):)

Fai la tua vita ! La tua vita .. = Hayatını yaşa kendi hayatını !

Io ho gridato? E non si spegne l'eco?
    e il mio grido non è più lontano
    delle nubi? Non potevo soffocare
    la mia gioia ingenua intrattenuta?
    =
    bağırdım mı?
    Yankı bitmiyor mu?
    Çığlığım artık bulutlardan da uzak değil.
    Saf tutsak neşemi boğamıyor muydum ben?

Sono parole che mangiano l'anima
    alibi stupidi bruciano come sale...
    =
    ruhumu yiyen kelimeler
    tuz gibi beni kavuran aptal mazaretler

Il nostro amore lo difenderò = Seni başkasıyla paylaşamam
    rispondo sono qui amore mio ti amo... = buradayım aşkım diyorum seni seviyorum ..
    Io ho visto cose che voi umani non potreste immaginarvi.. = Öyle şeyler gördüm ki siz insanlar hayal edemezsiniz..

italyanca nickler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtalya

İtalya

İtalya Coğrafi Verileri Konum: Güney Avrupa, Akdeniz kıyısında yarımadada, kuzeydoğu Tunus'ta yer almaktadır. Coğrafi konumu: 42 50 Kuzey enlemi, 12 50 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: 301,230 km² Sınırları: toplam: 1,932.2 km sınır komşuları: Avusturya 430 km, Fransa 488 km, Holy See (Vatican City) 3.2 km, San Marino 39 km, Slovenya 232 km, İsviçre 740 km Sahil şeridi:...
  2. italyanca sıfatlar

italyanca sıfatlar

italyanca isimler ve anlamları italyanca cafe isimleri yabancı cafe isimleri yabancı italyan Varlıkları herhangi bir özelliğini belirtmek suretiyle niteleyen veya kime ait olduğunu, yerini yada sayısını göstermek suretiyle belirten kelimelere denir. İtalyanca'da sıfat ismin cinsine ve sayısına uymak zorundadır. Belirtili tanım edatları, isim ve sıfat hep birlikte birbirlerine uyarlar. Olay...
  3. İtalyanca Nickler+Anlamları

İtalyanca Nickler+Anlamları

yabancı nickler ve anlamları italyanca nickler ve anlamları italyanca kelimeler tek kelimelik ingilizce dövmeler Fai la tua vita ! La tua vita .. = Hayatını yaşa, kendi hayatını ! Io ho gridato? E non si spegne l'eco? e il mio grido non è più lontano delle nubi? Non potevo soffocare la mia gioia ingenua, intrattenuta? = bağırdım mı? Yankı bitmiyor mu? Çığlığım artık bulutlardan da...
  4. -NicKLer-

-NicKLer-

. ...........
  5. NicKLerim...

NicKLerim...

...................

Sayfayı Paylaş