gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

italyanca nickler...

Konu, 'msn nickleri' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

italyanca nickler
    Meleklerim belki hep türk nickleri almaktan bikmissinizdir, birazda degisk hava katmak isteyenler icin getirdim bu italyanca nickleri... :):):)

Fai la tua vita ! La tua vita .. = Hayatını yaşa kendi hayatını !

Io ho gridato? E non si spegne l'eco?
    e il mio grido non è più lontano
    delle nubi? Non potevo soffocare
    la mia gioia ingenua intrattenuta?
    =
    bağırdım mı?
    Yankı bitmiyor mu?
    Çığlığım artık bulutlardan da uzak değil.
    Saf tutsak neşemi boğamıyor muydum ben?

Sono parole che mangiano l'anima
    alibi stupidi bruciano come sale...
    =
    ruhumu yiyen kelimeler
    tuz gibi beni kavuran aptal mazaretler

Il nostro amore lo difenderò = Seni başkasıyla paylaşamam
    rispondo sono qui amore mio ti amo... = buradayım aşkım diyorum seni seviyorum ..
    Io ho visto cose che voi umani non potreste immaginarvi.. = Öyle şeyler gördüm ki siz insanlar hayal edemezsiniz..

italyanca nickler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtalya

İtalya

İtalya Coğrafi Verileri Konum: Güney Avrupa, Akdeniz kıyısında yarımadada, kuzeydoğu Tunus'ta yer almaktadır. Coğrafi konumu: 42 50 Kuzey enlemi, 12 50 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: 301,230 km² Sınırları: toplam: 1,932.2 km sınır komşuları: Avusturya 430 km, Fransa 488 km, Holy See (Vatican City) 3.2 km, San Marino 39 km, Slovenya 232 km, İsviçre 740 km Sahil şeridi:...
  2. İtalyanca Nickler+Anlamları

İtalyanca Nickler+Anlamları

yabancı nickler ve anlamları italyanca nickler ve anlamları italyanca kelimeler tek kelimelik ingilizce dövmeler Fai la tua vita ! La tua vita .. = Hayatını yaşa, kendi hayatını ! Io ho gridato? E non si spegne l'eco? e il mio grido non è più lontano delle nubi? Non potevo soffocare la mia gioia ingenua, intrattenuta? = bağırdım mı? Yankı bitmiyor mu? Çığlığım artık bulutlardan da...
  3. nickler

nickler

dériN bi déNıziN dibiNé çöKmü$ biR haziNé a$k déNéN.. вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιя. αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя. нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя. αуηı ∂ιℓι кσηυşαηℓαя ∂єğιℓ, αуηı ∂υуgυуυ ραуℓαşαηℓαя αηℓαşαвιℓιя. ∂σѕтυη ∂σѕтυм∂υя, ∂üşмαηıη ∂üşмαηıм. ѕσηυηυ...
  4. -NicKLer-

-NicKLer-

. ...........
  5. NicKLerim...

NicKLerim...

...................

Sayfayı Paylaş