gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İtalyanların Hızır Reise Taktıkları Lakap ve anlamı nedir biliyorsanız yazın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben bir konuda bilgi edinmeliyim acaba sizin aranızda İtalyanların Hızır Reise Taktıkları Lakabı bilen var mı? İtalyanların Hızır Reise Taktıkları Lakap ve o lakabın anlamını yazarsanız çok sevinirim:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İtalyanların Hızır Reise Taktıkları Barbaros Lakabının Anlamı
    İtalyanların Hızır Reise Taktıkları Barbaros Lakabının Anlamı Nedir

Hayreddin Paşa, Selanik Vardar Yenice'sinden ve Midilli fatihlerinden olan babası Türk sipahisi Vardari Yakup Ağa ile ada halkından Midillili Mukaddes Hatun'un dört oğlundan biri olarak 1470'li yıllarda Midilli adasında doğdu. Annesinin kökeni hakkında farklı yorumlar vardır.

Kendisine verilen "Barbaros" lakabı İtalyanca "Kızılsakal" anlamına gelir.

İtalyanların Hızır Reise Taktıkları Lakap ve anlamı nedir biliyorsanız yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kunut duaları okunuşu ve anlamı nedir lütfen yazın

Kunut duaları okunuşu ve anlamı nedir lütfen yazın

Arkadaşlar sizden Kunut duaları okunuşu ve anlamı hakkında bilgiler aktarmanızı rica ediyorum baktım ama öyle bir konu bulamadım varsa linkini atarsanız sevinirim.
  2. Boğaz Kavgası Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Boğaz Kavgası Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak acaba Boğaz Kavgası Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz biliyorsanız bana da yazın lütfen!
  3. Boynunun Borcu Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Boynunun Borcu Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Aranızda Boynunun Borcu Deyiminin Anlamını bieln var mı acaba varsa lütfen bana bu merak ettiğim Boynunun Borcu Deyiminin Anlamını yazsın kızlar.
  4. İnternetin Anlamı nedir biliyor musunuz

İnternetin Anlamı nedir biliyor musunuz

Hiç düşündünüz mü bazen merak ettiğimiz konularda bilgi sahibi olmak için girdiğimiz, bazen can sıkıntısını atmak için, bazen de eğlenmek ve zaman kaybetmek için girdiğimiz İnternetin Anlamı nedir diye? Ben düşündüm ve merak ediyorum İnternetin Anlamı nedir?
  5. Burnunun Dibinde Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Burnunun Dibinde Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

selam kızlar ben bir deyim duydum ve anlamını gerçekten de merak ediyorum acaba Burnunun Dibinde Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını yapacak olan bir arkadaş inş vardır aranızda.

Sayfayı Paylaş