gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

itfaiyenin numarsı kaçtır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

itfanin numarası kactır acil cevap istiyorum

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, İtfaiyenin numarası 110 dur. Forumumuzda bulunan Acil Yardım Numaraları adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

itfaiyenin numarsı kaçtır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendimden kaçtım.

Kendimden kaçtım.

Kendimden kaçtım. Seni bulmak için, sana varmak için, yüreğine bir kez olsun dokunabilmek, gözlerinden bir kez geçebilmek için kaçtım. Bir kez olsun dokunabilseydim yüreğine, bir kez olsun gözlerinde kendimi görebilseydim, bir kez olsun ismimi senin sesinle duyabilseydim, ölmeyecektim. Bu bir büyüydü benim için, sonsuza kadar ve mutlu yaşamamı sağlayacak o üç elmanın düşmesiydi. Yaşamımın...
  2. Kap KaÇ

Kap KaÇ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. konya itfaiyesiyle telefon diyalaogları

konya itfaiyesiyle telefon diyalaogları

Konya İtfaiyesi Telefon Diyalogları İtfaiyeden, kimi patlayan lastiği için levye, kimi de yemek için ekmek istiyor. Tuvalete düşürdüğü cep telefonu çıkarılması için itfaiyeden yardım isteyenin kayıt sistemine geçen diyalogu ise gülmekten kırılacak türden. Konya’da, itfaiyeyi arayan bazı kişiler patlayan lastiğini tamir için levye, bazıları ekmek istiyor. Tuvalete düşürdüğü cep telefonunun...
  4. Kaç yaşınızdasınız

Kaç yaşınızdasınız

İşte size eğlenceli bir pazar testi Sol ayağınızın üzerinde tek ayak durun Sağ bacağınızı dizden bükerek eller kalçada gözler kapalı bakın bakalım kaç saniyede dengede kalabileceksiniz 70 saniye ve üzerinde kalabiliyorsanız biyolojik yaşınız 20...; 20 saniyeden fazla kalamıyorsanız 80.. kafa kağıdınız kaç olursa olsunn:)
  5. Kaç Benimle ~

Kaç Benimle ~

Dudak uçuklatan mavilerden kaydır ellerini bir cep gibi kazı benimle topraklarını ve güneş gibi görmeye gel beni İçinde ışık var; İçimde yanıklar. Böyle görülmedi bir yangın bir savaş planında kaçak benimle sen bir duvardan bir yanıma benimle kaç sen; Başında baharlar; dışımda koçan var! Koş bir Nisan ağlamış gibi arkan boş öyle hisli...

Sayfayı Paylaş