gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İtici Sözler

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İtici Sözler arıyorum itici insanlar için kullanacağım itici sözler olsun yeni olsun istiyorum ve şimdiden isteğimi yerine getirecek olan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İtici Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Söz / söz söylemek

Söz / söz söylemek

kiz isteme konusmasi kız isteme konuşması söz kesme konuşması kız konuşmaları söz kesme konusmasi Gerek canlı, gerekse cansız her varlığın konuşması hak ve doğru ise makbul, değilse makbul değildir. Küçük çocuğun konuşması, ne şekilde konuştu ise, söylediği suzün hak ve doğru olduğuna; rüyayı görenin hayırlı biri olmasına, garip bir şeye tanıklık etmmeye ya da mahzurlu bir iş yapmaya; Cansız...
  2. Söz

Söz

Haber, uyarı, dikkat edilmesi gereken konudur. Rüyada duyulan şeyler ayrıca da yorumlanır.Rüyada söz söylemeniz, söz dinlemeniz, yakinda büyüklerinizden bir kimsenin nasihatlerinin isiteceginize veya dedikodu dinleyeceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir kimseye muhtelif dillerde konusan bir adam gelse, Süleyman (A.S.)in kissasina binaen o kimsenin büyük bir mülke nail...
  3. kadınları itici yapan detaylar

kadınları itici yapan detaylar

kadınları itici yapan detaylar erkeklere itici gelen kadınlar Erkeklere göre kadınları itici yapan detaylar şunlarmış... : * güzel görünümlerine karşın konuşmaya başladığınızda çok boş bir hatun olması, * ciddiyetten uzak davranışları, * küfürlü konuşmaları, * kaba davranışları, * olur olmaz yerde çantalarından bi ayna çıkarıp makyaj tazelemeleri... * herşeyin güzellikle...
  4. Biz kadınları itici yapan davranışlar!!!

Biz kadınları itici yapan davranışlar!!!

erkeklere itici gelen kadınlar Ne yalan söyleyim bu yazıyı kim yazmışsa ve ne söylemişse hepsine katılıyorum:DKızmayın melekler ama öle değilmi?Okuyunca siz de bana hak vereceksiniz.Bence bu yazı bizlere bir uyarı.Bunları yapmayınca bakalım yaranacakmıyız erkeklere!!! Güzel görünümlerine karşın konuşmaya başladığınızda çok boş bir hatun olması ciddiyetten uzak davranışları küfürlü...
  5. En İtici Sözler

En İtici Sözler

itici sözler kısa itici sözler yeni Evet Melek'ler, gelen yoğun istek üzerine sizlere ve misafirlerimize bu yazımızda en itici sözleri sunuyor ve bu itici sözler en yeni olanları diyoruz :) Hayatı çok güldürdük ;Ama hayat bizi hiç . Tek Rakibim pentiım III . İşi olmayan giremez. -İş ve İşçi Bulma Kurumu- Biliyorsan konuş örnek alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar. Hissediyorum...

Sayfayı Paylaş