gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

İtinayla Saç yıkanır ve fön çekilir

Konu, 'Komik Resimler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Saç nasıl yıkanmalı ? İmkanlar dahilinde tabiki sizler evlerinizden, banyolarınızda ne bileyim kuaförünüz de bir şekildesaçlarınızı yıkatıyor ve fön çektiriyorsunuz meleklerim. Şimdi sizler için bizler yepyeni bir kampanya atılım katılım olayına girdik :D:D ÇALIŞIYOR MUSUNUZ ?

EV İŞLERİNDEN ZAMANINIZ MI YOK ?

KIŞ GELDİ SAÇLARIM KAŞINIYOR KEŞKE YIKAYABİLSEM Mİ DİYORSUNUZ ?

O ZAMAN BİZ YERİNİZE YAPIYORUZ ARKADAŞLARIM
    :D:D:D:D

*

*

*

*

*

*

TA TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM :puha:

Münzevi ve ASİMELEK bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

:haha: Birinci benim, sıramı kimse çalmasın hahaha

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kaça yıkıyon, konunuzda uzman olduğunuzu görebiliyorum bu kadar imkansızlıklar dahilinde iyi iş çıkartıyorsunuz misal siz İZMİR e gelir misiniz ? hahaha

4. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle selam :D:D

Uçak biletini alacaksınız. 2 kişiyiz... Ibrıkçı başı ve ben haa pardon birde leğen :D:D:D

Valla böyle bi saç olayını 10 tl ye yıkarız :D:D Listede insan çok bize meyil atın litfen [email protected] :D:D

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nekaa ucuzmuş beee hahaha 10 tl artı iki kişinin uçak bileti zarar etmeyin berberci başı hahaha Ha unutmadan, bir berber bir berbere gel beraber bir berber açalım demiş teklifinde bulunanlara ücretiniz nedir ? İbrikçi başına selamlarımı iletin ha birde leğen vardı demi, onuda unutmayın hahaha

6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    pek bi beleşe Geliyo ben istemem ıyy ne o öle iğrenç hiç beğenmedim :hıh::hıh: ben kendi saçımı kendim yıkarım ıyyy :hıh:

7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hem saç yıkıyonuz ama fönde çekeriz demişsini sayın sadmin hani hani nerde fön makinası leğenle saç yıkayan kimbilir ne ile fön çeker aman aman kalsınn :hıh::hıh:

8. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ba ba ba kokmuşa bak hele, bizleeeeeeeeeer takımınaaaaan taklavatınan Türkiye'nin en ücra küşesindeki meleklerin saçlarını yıkayan NEFERLERİZ ! Madem istemin bizde gelmezik :D:D

9. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Bayıldım. : )))

SadmiN bunu beğendi.
İtinayla Saç yıkanır ve fön çekilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evde fön nasıl çekilir

evde fön nasıl çekilir

fön nasıl çekilir saça fön nasıl çekilir düz erkek erkek Evde fön çektirgimiz zaman ipek gibi olan saçlarımız , aynı şeyi biz denemeyekalktığımızda bir türlü aynı etkiyi yaratamıyor . Bunda şaşacak bir şey yok .Her işin bir tekniği var.İşte adım adım evde fön çekme. 1.Adım: Saçı 3-4 bölüme ayırın .Her bölümü , kendi etrafında burun , klipslerle başınızı sabitleyin . Bu tutamlar fön çekerken...
  2. Evde Fön Nasıl Çekilir

Evde Fön Nasıl Çekilir

erkek saçına fön nasıl çekilir fön nasıl çekilir erkek video saç saçına çekme Kızlar hemen hemen hepimiz saçımızı düzleştirmeyi biliyordur...Yada biz yapmasakta evde saçımızı düzleştirmemize yardımcı birileri mutlaka vardır...Şimdi saçına evde fön çekmeyi bilmeyenler için evde saçınıza nasıl fön çekersiniz kısaca anlatıyorum... Saçlarınızı iki kere avucunuzun ortası kadar şampuanla...
  3. Fön Nasıl Çekilir ?

Fön Nasıl Çekilir ?

fön nasıl çekilir fön nasıl yapılır fön nasıl çekilir hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar kadınları en güzel gösteren unsur nitekim saçlarımızdır. Saçlarımız bizim ruh halimizi bbile yansıtır melekler :) bazılarımız uzun saç seveer bazılarımız kısa saç sever. Uzun saçlar herkese yakışmaz kısaa saçlar da öle. Saçlarımıza bazen fön çeketiririz bazen de elimizde bulunan saç...
  4. Fön Nasıl Çekilir? Adım Adım Anlatım...

Fön Nasıl Çekilir? Adım Adım Anlatım...

fön nasıl çekilir, fön çekimi, fön nasıl çekilmeli Sevgili melekler, eliniz ne kadar yatkında olsa, bir türlü kuaförden çıkmışçasına saçınızı şekillendirememekten şikayetçiyseniz, aşağıdaki makalemizi iyice okuyun. Zira bu yazımızı okuduktan sonra siz de saçlarınıza gayet rahat ve kalıcı bir şekilde fön çekebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk şey, saçınızı temizlemek. “Saçın...
  5. Saça Düz Fön Nasıl Çekilir? İşte İpuçları!

Saça Düz Fön Nasıl Çekilir? İşte İpuçları!

saça düz fön çekme, düz fön çekme, evde düz fön çekmek Saçlara ipeksi bir görünüm vermek, parlak ve düzgün görünmesini sağlamak için düz fön tercih edilir melekler. İnce telli saçlardan ziyade kalın telli saçlarda daha çok yakışan düz fön için kuaföre gitmenize gerek yok. Aşağıda verdiğimiz tarif doğrultusunda siz de evinizde kolayca düz fön çekebilirsiniz... Banyodan çıktıktan sonra...

Sayfayı Paylaş