gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

itiraf çayı bakın nasıl içiyorum

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

melşler çok şek:tea:erli içiyorum ya küçük normal çay bardağına 1.5 tatlı kaşığı, büyük bardak olursa 3:minik: tatlı kaşığı malesefff normalde tatlıyı pek sevmem ama çayı şekerli içiyorum fakat dışarıda misafirliğe gidince çok ayıp oluyor ya gülerek kaç şeker attın diyorlar ne yapayım ya bana göre çay şerbet gibi içilir:dil:

2. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gerçektende fazlaymış canım yaa

3. preslava

preslava Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bnm de farklı degil inanki cnmö bnm yaa

4. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende tam tersi cayda çok azda olsa şeker varsa içemiyorum midem bulanıyor.zevk tabi

5. serendipity

serendipity Forum Okuru

Ya bende çok şeker atıyorum ama pek karıştırmıyorum.son yudumda o bol şekerli tad yokmu harika bişey :)

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    тαtlım sakarin ile azaltmayı dene küçücük bebek aspirini boyutunda hap seklınde atıyorsun şap gibi şekerli oluyor olmadı iki tane atarsın en azından zararı olmas sana

7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    şeker ii bişey değill bunu sana diyorum ama cnm bnde senin gibiyimm ::))) ama bu işten kurtulmak lazımm canm bnm yaa...

itiraf çayı bakın nasıl içiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. PuzzLe Çalar Saat modeline bakınız

PuzzLe Çalar Saat modeline bakınız

Sabahları uykudan uyanmak bir çok kişi için ızdıraptır. Önce bir alarm zili çalar. Kapatılır ve o andan itibaren şekerleme uykuları başlar. Aslında her şey o alarmlı saatin susmamasına bağlıdır. İşte bunu fark eden tasarımcılar puzzle çalar saatı tasarlamışlar. Bu saatin diğer alarmlı saatlardan farkı üzerinde 4 tane puzzle bulunması. Alarm çalmaya başladığında bu puzzle parçalarını havaya...
  2. Çanta Çiçeğinin bakımı

Çanta Çiçeğinin bakımı

çanta çiçeği bakımı hanım cantası çiçeği bakımı hanım çantası Calceolaria; farklı formdaki çiçekleriyle bahçede hemen farkedilir. İlkbaharda çiçek açar. Isı değişiminden hemen etkilenir. Serin ve aydınlık bir alan onun için idealdir. Uzaktan su püskürterek sulama yapmanız doğru olur. Üretmek zordur. Fide olarak alıp bahçeye yerleştirmek en kolay yöntemdir. Çanta Çiçeği; geçirgen toprakta...
  3. itiraflara bakın melişler

itiraflara bakın melişler

Yıl 2008. Ailemin baskısıyla hiç sevmdeğim ve tanımadığım bir akrabamızın çocuğuyla beni evlendirmek istediler. Ama ben yaşımdan dolayı evlenmek istemedim. Çünkü benden on yaş büyüktü. Ama ailem bunu anlamadı ve beni istemeye geldiler. Ben de düşündüm taşındım evlenemeye karar verdim. Hatta evden kaçmayı bile düşündüm. Kaçsaydım daha kötü şeyler olacağından emindim. Ve en iyisi kendi işimi...
  4. itirafıma bak ya...

itirafıma bak ya...

kızlar ben naptım biliomusunuz :S çok kötü bişi ama .. bugun saat 10:00 da fenerbahçe divan yüksek kurul toplantısı var (mış) . 400 kişi ile 600 kişi arası davetliler deişcekmiş. neyse falan filan. we ben bunu bilmiyordum . aklım beş karış havada oldugu için . we her arayana yok haberımız yok vs şeyler söyledim hatta cvp vermekten sıkıldıgım içğin bide tesisin kendi outlook undan bı güzelde...
  5. Masala Çayı Nasıl Hazırlanır?

Masala Çayı Nasıl Hazırlanır?

masala çayı nedir,masala çayı neye iyi gelir,masala çayının faydaları,masala çayının yararları,masala çayı hakkında bilgiler Masala çayı aslında “Hint çayı” anlamına gelmektedir ve bir çay veya bitki türü değil, çeşitli baharatların, çayların ve sütün kullanıldığı Hindistan’a özgü bir çay tarifidir. Diğer adları “chai” ve “Masala Chai”dir. Kısaca “Hint usulü çay” diyebiliriz. Hindistan’da...

Sayfayı Paylaş