gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

İtİraf Edİn Artik YaŞlaniyorsunuz

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

o "Biraz yavaş gitmenizi" trafik polisi yerine doktorunuz söylediğinde... oDavetli olduğunuz iki eğlenceden eve erken dönmek için, erken bitenini seçtiğinizde...

oListeden yemek seçerken tattan önce kalorisine dikkat etmeye başladığınızda...

o "Nasıl olsa gelip geçicidir" deyip yaşamı ciddiye almamaya başladığınızda...

oDaha iyi bilecek denli deneyim kazandığınızda, yapamayacak denli yaşlanmış olduğunuzun ayırdına vardığınızda...

o Yaşlanmayı yavaşlatmak için, konuyu komisyona havale etmekten başka çare olmadığına inandığınızda...

oOtoparkta arabanızı bıraktığınız yeri unutmadığınızı gördüğünüz zaman, "Bugün şanslı günümdeyim" dediğinizde...

oSallanan koltuğa oturduktan sonra onu hareket ettiremeyince...

oEşinizin gittiği yeri artık merak etmediğinizi görünce...

oUnutkanlığınızı saklamak için arkadaşlarınıza, nostaljiden sıkıldığınızı söylediğinizde...

Siz de itiraf edin... Yaşlanmaya başlıyorsunuz demektir..."

İtİraf Edİn Artik YaŞlaniyorsunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtiraflar :)

İtiraflar :)

abimle yattım *-yolcu-; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke: ABD Amerika’daki bir havaalanında çığlık çığlığa bir karşılama sahnesi görünce: “Bir de Türklere gürültücü derler” diye düşünmüştüm ki bağrışan kızlardan birinin Türkçe “Aaayy canııııım, neerrrde kaaldııııııaan” sözleriyle kendime geldim. *Turbulence; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Karabük GSM operatörünün ekonomik tarifesine geçmek...
  2. itiraf

itiraf

Ayıbını, yanlışını ve günahını itiraf etmek yücelik ve şerefe, günahlarından tövbe ederek istikamet üzere olmaya, Birini öldürdüğünü itarf ettiğini görmek yöneticiliğe, velayete ve güvenli duruma delalet eder.Rüyada gizli bir şeyi itiraf etmek iyice incelemeden bir anlaşma yapmak demektir. Bazı kararlar verirken dikkatli olmalısınız anlamındadır. Rüyasında suçunu, günahını, yaptığı tatsız şeyi...
  3. HaDi İtİrAf Edİn..!

HaDi İtİrAf Edİn..!

HiÇ Mantık ve DuygUlArIn ArAsInDa kAlDIN mI..? YaDa kAlSaN SEçİmİn NE oLuR..?
  4. artik dayanamiyorum yardim edin

artik dayanamiyorum yardim edin

ben esimle 2.5yildir evliyim her gece aglamadadan uyuyamiyorum ben esimle herkes gibi normal bi hayat surdurmek istiyorum ona bisey sordugumda bana asiri tepki verir ve dover artik birbirimizle konusmuyoruz ama daha dun yani sebebi yazalmayacak kadar az mesele tv kanalini degistir dedigimde oyle bi dayak yedim anlatam artik ne yapacagimi sasirdim ne desem nasi yapsam kabahat oluyo 1.5 yasinda...
  5. Bir yengeç erkeğine aşkımı itiraf ettim. Yengeç burcunu tanıyanlar lütfen yardım edin

Bir yengeç erkeğine aşkımı itiraf ettim. Yengeç burcunu tanıyanlar lütfen yardım edin

Merhaba arkadaşlar, ben eski sınıf arkadaşıma aşkımı itiraf ettim. Bunu sanal ortamda Facebook ta söyledim ona. Bir yengeç erkeği kendisi. Tabi yıllar sonra birdenbire Fb'ta onu bulup aşkımı itiraf edince şoka uğradı. Onu görmek istediğimi söyledim ve cidden kabul etti buluşmayı. Eski okul zamanlarindan konuştuk bulusmamizda. Ben utandım yüzüne bakamadım bile. Oda bunun farkına vardı. Çok...

Sayfayı Paylaş