gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

İtiraf Ediyorum Ben Diyetimi Tutamadım

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

diyet çeşitleri, diyet hataları, diyet listesi,

Itiraf ediyorum, bende hepinizle birlikte diyet´e baslayacaktim... ama malesefe... ya unuttum yada cok aciktim... stressden herhalde.....
    Ama bugünden itibaren söz size, bende basliyorum.... Z A Y I F L I Y C A M..... kesinlikle ......suan 58kg iki haftada 54 kg düsmek istiyorum... Simdilik su sakiz diyetini deneyecegim... Insallah Allahim zayiflarim....

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

hehe smı bunlar zayıfladılar bıle bız hala yerımızde sekelım ben halka rejımdeyım mesela ama sabah cıkolatayı kasılkladım ama rejımdeyım nasıl ıs ben bıle anlayaadım :D:D dur kız baslıycam bende hahaha

İtiraf Ediyorum Ben Diyetimi Tutamadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum yine itiraf ediyorum yaa sevgili melekler size bişey itiraf edicem... ben aslen manisalıyım eşimin görevi nedeniyle balıkesir avşa adasında oturuyorum baştan bunu açıklamak istemedim bi arkadaşım başka bi bayan sitesinde üyeydi oraya bayan nikiyle erkeklerin üye olduğunu söyledi bende tedirgin olduğum için böyle masum bi yalan söyledim ama artık tanıyorum siteyi bütün...
  2. iTiRaF eDiYoRuM

iTiRaF eDiYoRuM

elbette benimde itiraflarım var :loco: -ilkokul 3. sınıftayken okulum kartlı telefonundan q..t.m yandı söndürün diyip kapatıyoduk:deli: -sevqili anneciqim 1 kaç yıl önce kuzenimle arkanda otururken sana kızdıqım için seni belinden ıssıran bendim:zuha: -fuarda tanıdıqmız vardı macun satıodu tezgahtan qittiqi zamanda macunları yürüten bendim :fati: -babacıqım doqum qünü pastanı 2 qün önceden...
  3. itiraf ediyorum etsemi acep

itiraf ediyorum etsemi acep

alparslan iyiki kız degilsin yoksa beni öldürürdün ben var sana aşık oldugum için ee sende bana msn ni vermedigin için ismimi degiştirmiş yeni msn açmıştım hala bilmiyon aman ögrenme kesin beni öldüdürdün
  4. itiraf ediyorum..

itiraf ediyorum..

Annemden habersiz , görürse çok kızacağını bile bile eve kuş getirdim. annem gördü tabiki kızdı ve malesef evden çıkarmamı istedi. çıkarıyomuş gibi yaptım yine eve aldım . ertesi gün açık camdan uçtu gitti. ve birgün yine annemden habersiz annesi ölmüş yeni doğmuş bir kedi bulup getirdim şırıngayla beslerken yakaladı beni. bahçeye koymamı istesi mecbur koydum sabah ölmüştü :(
  5. Ben İtiraf Ediyorum Sizde Buyurun Melekler :)

Ben İtiraf Ediyorum Sizde Buyurun Melekler :)

Acilisi ben yapiyim. concon 13 - 14 yasimdayken büyükbabamin cep telefonundan kendi telefonuma kontör yolluyodum.Ve bunu sacma sapan seyler icin kullandim.Hep icimde kalmisti hahaha Öyle az bisey deildi bayagi da coktu kontörlerin miktari :D:D

Sayfayı Paylaş