gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

İtiraf ediyorum benim aşkım böyle

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

İtiraf ediyorum melişlerim hahahah Ben:Aşkım çok mutluyum bugün:D Aşkım:Hayırdır sultanım?
    Ben:Melekler mekanından +rep kazandım bugün..
    Aşkım:O ne hayatım ne işe yarıyo paramı kazandırıyo gün boyu oranın başındasın maaşmı bağladılar sana?
    Ben:Gülmekten kırıldım tabiii.İtiraf ediyorum benim aşkım da acık odunluk var odun kaba olur ya dal diyelim hahaha yetkililer duyun sesimi +replere para istiyoruz online süresi belli bi saati geçenlere maaş bağlayın hahaha

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    beni de mağaşa bağlayınn buraya takılmak bağlılık oldu yakında kovacaklar beni iş yapamıyommmmmmm hahaha hahaha hahaha

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    koptum tuğçem ya hahaha walla repler benim için paradan önemli :A:

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen benim içinde öyle walla bende öyle dedim zaten :Dama buraya takılmadığı için bilmiyo biricik nişanlım hahaha

5. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    tüm erkeklerin hammaddesi odundur zati

6. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    iyi fikir tuğcecim cocuk caaz napsın öle bişeiy sanmıstır güldürdün beni:D

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Oooo o zaman bizim milyarlar kazanmamız lazım canım yaa valla bu işler gönül işi :D ben burda çok eğleniyorum para bassam bu kadar eylenemem .:D yupis

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Asıl sizin bize para vermeniz lazım :D Sizi eğlendiriyoruz ve parada istemiyoruz :D Ne haberr :A:A

A'dan Z'ye hepimizin paranın bile satın alamıyacağı büyük bir kazancımız var burada; dostluk... :))) Bizler sizler için hiçbir masraftan kaçınmıyor, sitenin gelişimi adına gereken masrafları göz kırpmadan harcıyoruz :D Karşlığını ise sizlerin sıcaklığı - dostluğu ve böyle eğlenceli bir ortamda sohbet ederek alıyoruz :)

Tuqce, nişanlına bizden selamlar söyle şekerim :) Ne yazık ki o ve diğer tüm damatlarımız bu zevkten mahrumlar :D:D Ama yinede onlar için sizlerinm stres atmanızı ve onlara karşıda relax olmanızı sağlıyoruz :D Aslında onların bize para vermesi lazım vallaa :D:D

9. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bencede paradan daha önemli şeyler var ama ii demiş nişamlında :haha:

10. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen öyle adminim burda stres atmazsam ona patlardım onların size maaş bağlaması lazım :D

11. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Al benden de okadar canım

12. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy koptuuuum karnıma ağrı girdi gülmekten yaa:haha: bencede burda güzel vakit geçirdiğimiz için onların başının etini yemiyoruz bu durumda onların maaş bağlaması lazıım:D

13. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
  14. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    evet paranın satın alamayacağı şeyler kazandım bennnnnnnnnnnnn dostlarımııııııııııııı vazgeçtim istemiyomm bağamayın beni maaşaa :D

15. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha tabiki şaka yapıyorum bana günlük maaş verselr yine vazgeçmem burdan :D

İtiraf ediyorum benim aşkım böyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum yine itiraf ediyorum yaa sevgili melekler size bişey itiraf edicem... ben aslen manisalıyım eşimin görevi nedeniyle balıkesir avşa adasında oturuyorum baştan bunu açıklamak istemedim bi arkadaşım başka bi bayan sitesinde üyeydi oraya bayan nikiyle erkeklerin üye olduğunu söyledi bende tedirgin olduğum için böyle masum bi yalan söyledim ama artık tanıyorum siteyi bütün...
  2. Eser Bayar _ Aşkımı İtiraf Ediyorum

Eser Bayar _ Aşkımı İtiraf Ediyorum

Askimi Itiraf Ediyorum Ister Sev Ister Sevme Cümle Alem Duysun Ama Ona Buna Rezil Etme Sükürler olsun Bugunlerime Halim Keyfim Yerinde Son Söz Sende Istemesende Karsindayim Iste... Sükürler olsun Bugunlerime Halim Keyfim Yerinde Son Söz Sende Istemesende Karsindayim Iste... Askimi Itiraf Ediyorum Ister Sev Ister Sevme Cümle Alem Duysun Söylüyorum Ama Ona Buna Rezil Etme Askimi Itiraf...
  3. iTiRaF eDiYoRuM

iTiRaF eDiYoRuM

elbette benimde itiraflarım var :loco: -ilkokul 3. sınıftayken okulum kartlı telefonundan q..t.m yandı söndürün diyip kapatıyoduk:deli: -sevqili anneciqim 1 kaç yıl önce kuzenimle arkanda otururken sana kızdıqım için seni belinden ıssıran bendim:zuha: -fuarda tanıdıqmız vardı macun satıodu tezgahtan qittiqi zamanda macunları yürüten bendim :fati: -babacıqım doqum qünü pastanı 2 qün önceden...
  4. itiraf ediyorum etsemi acep

itiraf ediyorum etsemi acep

alparslan iyiki kız degilsin yoksa beni öldürürdün ben var sana aşık oldugum için ee sende bana msn ni vermedigin için ismimi degiştirmiş yeni msn açmıştım hala bilmiyon aman ögrenme kesin beni öldüdürdün
  5. itiraf ediyorum..

itiraf ediyorum..

Annemden habersiz , görürse çok kızacağını bile bile eve kuş getirdim. annem gördü tabiki kızdı ve malesef evden çıkarmamı istedi. çıkarıyomuş gibi yaptım yine eve aldım . ertesi gün açık camdan uçtu gitti. ve birgün yine annemden habersiz annesi ölmüş yeni doğmuş bir kedi bulup getirdim şırıngayla beslerken yakaladı beni. bahçeye koymamı istesi mecbur koydum sabah ölmüştü :(

Sayfayı Paylaş