İtiraf ediyorum dedem ama sen duymuyorsun.

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
İtiraf ediyorum dedem ama sen duymuyorsun.
Yaşlılık arkadaşlarım, insanların çocuklaştığı ve daha fazla hizmet istediği ilgi istediği bir dönem...

Rahmetlik Müslüm dedem 73 yaşında..

Vay dedem napıyon nası gidiyor hayat dediğimde. İyidir eşşoğlusu derdi :) Yaşta biraz ilerleyince tabiki haliyle ilaç kullanıyordu dedem.

Bigün yine ilaç kullanası geldi artık psikolojisi de bozulmuştu. Leblebi gibi ilaç atıyordu dedem. Dayım bana ilacı getir dediysede ben ilaç içmesin istiyordum... Neyse bonibonlar yeni çıkmıştı ve rahmetli dedeme iki tanesini çiğnetmeden yutturdum.

Oh beee işte bu dedi dedem iyi oldum dedi. :)

Dedeeeeeem Nur içinde yat onlar bonibondu :)

:D bu hikayeye benzer aynı hikaye eşimin dedesindede yaşanmış.. Aynı şekilde ilaç diye bonibon vermişler ve rahmetli dedisi ilaçların iyi geldiğini ve bir daha almalarını rica etmiş... DİPNOT; demekki bu bonibonlarda bir keramet var... Araştırmacılardan ricam arastırmaları :D gerçi onlar araştırıp çikolata yemenin mutluluk hormonu salgılama sebebi oldugunu buulmuşlar :D HAdi dedisini iyi etmek isteyenler, kapın bir bonibon:D

Paylaşım için teşekkür ederim....

Aslında herşey psikolojik. Bizler kendimizi hasta ediyoruz bilmeden. Çoğu hastalıklar da dirençsizlikten kaynaklanıyor zaten. Kişi en ufak bi rahatsızlık hissetsin hemen yatmayı deniyor oysa birçok yol var :D
Güzel bir itiraf olmuş adminim :D :huhe:

Dogru bir tespit,aslinda hicbir etki gostermeyen ilaclarla yapilan bir calisma sonucu denekler gercek ilac ictiklerini zannedip iyilesmisler,bunun nedeni tam olarak bilinmiyormus,bu da beynin bir oyunu iste.

Yaa bende tam tersini yaşadım bunun babannemin ilaçlarını bonibon diye yutmuştum yüzleri pembeydi, bir kutu yutmuştum hastahaneye zor yetiştirmişlerdi.:hhh:

Çok güzel bir itiraf olmuş adminim:D:D

Geri