gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

İtiraf ediyorum dedem ama sen duymuyorsun.

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yaşlılık arkadaşlarım, insanların çocuklaştığı ve daha fazla hizmet istediği ilgi istediği bir dönem... Rahmetlik Müslüm dedem 73 yaşında..

Vay dedem napıyon nası gidiyor hayat dediğimde. İyidir eşşoğlusu derdi :) Yaşta biraz ilerleyince tabiki haliyle ilaç kullanıyordu dedem.

Bigün yine ilaç kullanası geldi artık psikolojisi de bozulmuştu. Leblebi gibi ilaç atıyordu dedem. Dayım bana ilacı getir dediysede ben ilaç içmesin istiyordum... Neyse bonibonlar yeni çıkmıştı ve rahmetli dedeme iki tanesini çiğnetmeden yutturdum.

Oh beee işte bu dedi dedem iyi oldum dedi. :)

Dedeeeeeem Nur içinde yat onlar bonibondu :)

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :D bu hikayeye benzer aynı hikaye eşimin dedesindede yaşanmış.. Aynı şekilde ilaç diye bonibon vermişler ve rahmetli dedisi ilaçların iyi geldiğini ve bir daha almalarını rica etmiş... DİPNOT; demekki bu bonibonlarda bir keramet var... Araştırmacılardan ricam arastırmaları :D gerçi onlar araştırıp çikolata yemenin mutluluk hormonu salgılama sebebi oldugunu buulmuşlar :D HAdi dedisini iyi etmek isteyenler, kapın bir bonibon:D
    Paylaşım için teşekkür ederim....

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında herşey psikolojik. Bizler kendimizi hasta ediyoruz bilmeden. Çoğu hastalıklar da dirençsizlikten kaynaklanıyor zaten. Kişi en ufak bi rahatsızlık hissetsin hemen yatmayı deniyor oysa birçok yol var :D
    Güzel bir itiraf olmuş adminim :D :huhe:

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Dogru bir tespit,aslinda hicbir etki gostermeyen ilaclarla yapilan bir calisma sonucu denekler gercek ilac ictiklerini zannedip iyilesmisler,bunun nedeni tam olarak bilinmiyormus,bu da beynin bir oyunu iste.

5. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yaa bende tam tersini yaşadım bunun babannemin ilaçlarını bonibon diye yutmuştum yüzleri pembeydi, bir kutu yutmuştum hastahaneye zor yetiştirmişlerdi.:hhh:
    Çok güzel bir itiraf olmuş adminim:D:D

6. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Aman karım tanem kartanem :D ne yapmışsın sen yaa :D Allah korumuş valla hahaha :huhe:

İtiraf ediyorum dedem ama sen duymuyorsun. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum yine itiraf ediyorum yaa sevgili melekler size bişey itiraf edicem... ben aslen manisalıyım eşimin görevi nedeniyle balıkesir avşa adasında oturuyorum baştan bunu açıklamak istemedim bi arkadaşım başka bi bayan sitesinde üyeydi oraya bayan nikiyle erkeklerin üye olduğunu söyledi bende tedirgin olduğum için böyle masum bi yalan söyledim ama artık tanıyorum siteyi bütün...
  2. itiraf ediyorum ama neyi

itiraf ediyorum ama neyi

itiraf ediyorum itiraf ediyorum arkadaşlar üniverste 1 de sınava sabaha kadar çalışmıştım. serviste dahi giderken defter elimde sayıklayıp duruyodum. yanımdaki arkadaşıma konuyla ilgili sorju sormak istedim. o da şaşırdı nerden çıktı böyle bi soru diye. meğersem ben bi sonraki günün sınavı na çalışmışım. yanlış sınava çalıştığımı öğrenince bayılıyodum. tabi biraz inektim de. sı nıfa etiket...
  3. iTiRaF eDiYoRuM

iTiRaF eDiYoRuM

elbette benimde itiraflarım var :loco: -ilkokul 3. sınıftayken okulum kartlı telefonundan q..t.m yandı söndürün diyip kapatıyoduk:deli: -sevqili anneciqim 1 kaç yıl önce kuzenimle arkanda otururken sana kızdıqım için seni belinden ıssıran bendim:zuha: -fuarda tanıdıqmız vardı macun satıodu tezgahtan qittiqi zamanda macunları yürüten bendim :fati: -babacıqım doqum qünü pastanı 2 qün önceden...
  4. itiraf ediyorum etsemi acep

itiraf ediyorum etsemi acep

alparslan iyiki kız degilsin yoksa beni öldürürdün ben var sana aşık oldugum için ee sende bana msn ni vermedigin için ismimi degiştirmiş yeni msn açmıştım hala bilmiyon aman ögrenme kesin beni öldüdürdün
  5. itiraf ediyorum..

itiraf ediyorum..

Annemden habersiz , görürse çok kızacağını bile bile eve kuş getirdim. annem gördü tabiki kızdı ve malesef evden çıkarmamı istedi. çıkarıyomuş gibi yaptım yine eve aldım . ertesi gün açık camdan uçtu gitti. ve birgün yine annemden habersiz annesi ölmüş yeni doğmuş bir kedi bulup getirdim şırıngayla beslerken yakaladı beni. bahçeye koymamı istesi mecbur koydum sabah ölmüştü :(

Sayfayı Paylaş