gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

itiraf ediyorum nefes alıp verirken karnımın haline bakın....

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

:zonked:[​IMG] :samar:
    :uhh:

itiraf ediyorum nefes alıp verirken karnımın haline bakın.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum yine itiraf ediyorum yaa sevgili melekler size bişey itiraf edicem... ben aslen manisalıyım eşimin görevi nedeniyle balıkesir avşa adasında oturuyorum baştan bunu açıklamak istemedim bi arkadaşım başka bi bayan sitesinde üyeydi oraya bayan nikiyle erkeklerin üye olduğunu söyledi bende tedirgin olduğum için böyle masum bi yalan söyledim ama artık tanıyorum siteyi bütün...
  2. Gözlerinden bir yudum nefes alıp

Gözlerinden bir yudum nefes alıp

gözlerinden bir yudum nefes alıp alıp sana yazıyorum yine Gözlerinden bir yudum nefes alıp alıp sana yazıyorum yine. Yürek mürekkebiyle yazılmış onca karalamaya inat seni yaşıyorum satırlarımda. Sen ve ben. aynı şehrin sabahında aynı güneşle uyanan iki sevdalı. İmkansızlığın içinde, yokluğun acı nefesinde " aşkı " soluyan iki yürek. Boş ver adamım. Suyla ateşin, geceyle güneşin...
  3. iTiRaF eDiYoRuM

iTiRaF eDiYoRuM

elbette benimde itiraflarım var :loco: -ilkokul 3. sınıftayken okulum kartlı telefonundan q..t.m yandı söndürün diyip kapatıyoduk:deli: -sevqili anneciqim 1 kaç yıl önce kuzenimle arkanda otururken sana kızdıqım için seni belinden ıssıran bendim:zuha: -fuarda tanıdıqmız vardı macun satıodu tezgahtan qittiqi zamanda macunları yürüten bendim :fati: -babacıqım doqum qünü pastanı 2 qün önceden...
  4. itiraf ediyorum etsemi acep

itiraf ediyorum etsemi acep

alparslan iyiki kız degilsin yoksa beni öldürürdün ben var sana aşık oldugum için ee sende bana msn ni vermedigin için ismimi degiştirmiş yeni msn açmıştım hala bilmiyon aman ögrenme kesin beni öldüdürdün
  5. itiraf ediyorum..

itiraf ediyorum..

Annemden habersiz , görürse çok kızacağını bile bile eve kuş getirdim. annem gördü tabiki kızdı ve malesef evden çıkarmamı istedi. çıkarıyomuş gibi yaptım yine eve aldım . ertesi gün açık camdan uçtu gitti. ve birgün yine annemden habersiz annesi ölmüş yeni doğmuş bir kedi bulup getirdim şırıngayla beslerken yakaladı beni. bahçeye koymamı istesi mecbur koydum sabah ölmüştü :(

Sayfayı Paylaş