gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

itirafım sana duy sesimi

Konu, 'Çöplük' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

evet benim itirafım da şu an da hoşlandığım kişiye olacak her konuşmamızda kalbimin nasıl çarptığını seni ilk gördüğümde senden nsıl ekilendiğimi tahmin bile edemezsin.Her gün senin için netteyim seni görüpte konuşabilirmiyiz diye ama sen girince arada bir yazmıyorum sanma ki seni umursamıyorum umursadığım için yazmıyorum çünkü duyglarımı anlayacaksın gib geliyor işte o an çoook utanıyorum kendimi kötü hisediyorum konuşmaya başalyınca ki halimi görmelisin işte o an ben heyecandna kendimi kaybediyorumm :D itirafımı yüzüne söylmesem de burada paylaştım :)

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :slm: tebrik ederimmm bu itirafın için seni hayatım :D:D

sedaaa bunu beğendi.
  3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ne güzel duygular bunlar :) Tadını çıkar, o utanma duygusu bile çok tatlıdır :) İtirafın için, bir tebrikde benden şekerim :)

sedaaa bunu beğendi.
  4. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim canım :D

5. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    çook teşekkür ederim aynen yaa hepsi ayrı güzel duygu bunların :)

itirafım sana duy sesimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Yıldızdoğan - Neredeysen Duy Sesimi

Mustafa Yıldızdoğan - Neredeysen Duy Sesimi

Neredeysen duy sesimi sitemlerim ahlarim var Gözlerimi kapatmadan uykusuz sabahlarim var Keder ise cekmekteyim Göz yaslari dökmekteyim Hadi gel beklemekteyim Pes Etmeyen Huylarim Var gitmelisin diyemedim askini söndüremedim gönlümü güldüremedim feryattayim aylarim var keder ise cekmekteyim göz yaslari dökmekteyim hadi gel beklemekteyim pes etmeyen huylarim var..__________________
  2. Efsun - Duy sesimi

Efsun - Duy sesimi

Duy sesimi Söyleyemem ben derdimi Duy sesimi Söyleyemem ben Sesim yok duyamazsın Çok uzaktayım çok Ben güneşin Doğduğu taraftayım Ben güneşin Doğduğu taraftayım Oradayım, oradayım, oradayım Çok uzaktayım Bilsen çok yanıbaşındayım Elimde bez masandayım Tarlada topraktayım Bir an olsun bakmadığın, unuttuğun taraftayım Duy sesimi Söyleyemem ben derdimi Duy sesimi Söyleyemem ben
  3. birileri bizimde sesimizi duysun...

birileri bizimde sesimizi duysun...

haziranda kız bebeğim olacak elbise biberon battaniye oyuncak ne olursa herseye ihtiyacımız var allah rızası için banada elinizi uzatın lütfennn...kargo ödeyecek imkanım yok yardım lütfen... duacınız olurum elimden gelen bu çünkü cafeden yazıyorum ...fırsat buldukça giricem nete.yardımlarınızı esirgemeyin allah rızası için...
  4. rabbım duy artık sesımı

rabbım duy artık sesımı

rabbım dun yıne dayak yedım,hemde sevdıgım ınsandan.vurdu vurdu vurdu.acıyan etım degılkı rabbım acıyan ıcım.aılesının benı ıstemedıgını sevmedgını bılıyorum.ama bılıyorum bır bır ımtıhan dayanyorum rbbım,en azından dayanmaya calısıyorum.cunku bılıyorumkı arkamda benı koruyup kollayan bır rabbım.sıgıncak bır kapım var.bunları yazıyorumkı derdımı akıtıyorum.olum artık daha guzel kokuyor...

Sayfayı Paylaş