gebe
  1. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

itirazım var

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında banu23 tarafından paylaşıldı.

parayla arkadaşlığı insanlığı şerefini satanlara itirazım var olmaz olsun böyle insanlar elbet layınızı bulacaksınız ayşe bacı önce sen!!!:nono:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: itirazım var
    onlar insan değil ki banu onlar insan adı altında yaşayan zavallı mahluklar ki önce kendi ruhlarını satmışlar :nod:

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

devir çıkar devri olmuş maaleszef....ama butür insanlar öyle çoğalmışki toplumda.artık kime inanacağını kime güveneceğini insan bilemez hale gelmiş...ben buyüzden yalnızım...buyüzden etrafımda kimse yok çünkü çıkar ilişkilerinden bende bıktım...varsın yalnız olayım en azından benim yalnızlığım bana ihanet etmiyor..beni bırakmıyor çıkarsızcaa kayıtsızcaaa....

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

sadece şunu diyecem ne adamlar gördük üstünde elbise yok ne elbiseler gördükki içinde adam yok satan kendini satar. aldatan kendini aldatır.ve şuna şahidimki onlar hep ayak altındadırlar ve ezilmeye horlanmaya mahkumdurlar. kendi düşen ağlamaz

itirazım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rober Hatemo - İtirazım Var

Rober Hatemo - İtirazım Var

İtirazım var bu zalim kadere İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin sillesine hayatın cilvesine Dertlerin cümlesine itirazım var Yarım kalan sevgiye şu emanet gülmeye Yaşamadan ölmeye itirazım var Ben hep yenilmeye mahkum muyum Ben hep ezilmeye mecbur muyum İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki Tuttu yakamı bırakmıyor Benim mutlulukla ne zorum var ki Bana cehennemi...
  2. Müslüm Gürses - İtirazım Var

Müslüm Gürses - İtirazım Var

İtirazım var bu zalim kadare İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin cilcesine Hayatın silvesine Dertlerin cümlesine İtirazım var Yarım kalan sevgiye Şu emanet gülmeye YAşamadan ölmeye İtirazım var Ben hep yenilmeye mahkum muyum? Ben hep ezilmeye mecbur muyum? İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki Tuttu yakamı bırakmıyor Benim mutlulukla ne zorum var ki Bana cehennemi...
  3. benimde itirazım var kardeşim..

benimde itirazım var kardeşim..

neden insanlar verdiği sözde durmuyorlar yaaaaaaaaa..yada yapamayacakları şeyler hakkında neden söz veriyorlar....bak asabileştim en sonunda...
  4. aybalam kelimesine itirazım var anlamı ne

aybalam kelimesine itirazım var anlamı ne

aybalam ne demek ay balam ne demek İtirazım var :sinirli: bu aralar herkesin dilinde ''aybalam'' merak ettiğim şu anlamını biliyormusunuz acaba :seker:bu aralar moda oldu türkçeyi katl etmek başka dillerden sözler alıp türkçeymiş gibi kullanmak...:sinir:herkesin kendi dili kendine güzeldir ve bunu yabancılaştırmak için niye bu kadar istekliler böle bi anlasam...q,w bunlar vardı bide...
  5. Müstehcen türk dizilerine itirazim var..

Müstehcen türk dizilerine itirazim var..

Herkesin bildigi malum diziler.Gercekten artik diziler aile ortaminda izlenecek gibi olmadi.Dizi yapimcilari ve buna eyvallah diyen kanal sahipleri kendinizi dizginleyin artik....Lütfen böyle dizileri izlemeyin,cocuklariniza izlettirmeyin.

Sayfayı Paylaş