gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İvana Sert Müslüman Oldu Mu acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tam anlamıyla Türkiye ye yerleşen ve hatta iş kadınlığına soyunan moda programlarının juri üyeliğini yapan İvana Sert Müslüman Oldu Mu merak ediyorum:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İvana Sert Müslüman mı Oluyor

İvana Sert Müslüman mı

Habertürk TV'de ekrana gelen 1 Gün programında Simge Fıstıkoğlu'nun sorularını yanıtlayan ünlü ikoncan, Müslüman olmayı düşündüğünü itiraf etti.

İkoncan olarak anılan İvana Sert katıldığı bir programda samimi açıklamalarda bulundu ve geceleri Kuran-ı Kerim okuduğunu açıkladı. Kuran-ı Kerim okuduğu zaman huzur bulduğunu söyleyen Sert, sözlerine şöyle devam etti;

"Bana bir ay önce Kuran-ı Kerim hediye edilmişti. Kitabı nasıl okuyacağımı ise yeni yeni öğreniyorum. Abdest alıp başımı kapatıyorum. Okuduğum zaman bana huzur veriyor. En çok da okuduğumu anladığım zaman iyi hissediyorum. Çok duygusal anlar. Çok önemli bir kitap olduğunu düşünüyorum. Müslüman olmaya sıcak bakıyorum. O ritüel çok önemli. İnsan kendisini çok başka hissediyor. Türkiye'ye geldiğimde ilk olarak Sultanahmet Camii'ne gittim. Unutulmaması gereken şeyler bunlar. Sadece camiye değil kiliseye de gitmek gerekiyor."

İvana Sert Müslüman Oldu Mu acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Madonna müslüman Oldu mu?

Madonna müslüman Oldu mu?

madonna öldümü madonna müslüman oldumu öldü mü Dünyaca ünlü yıldız Madonna`nın müslüman oldugu ögrenildi .Arkadaşlar sahnelere çıkmadan önce her zaman Fatiha okuyomuş. Dünyaca sevilen sanatçı Madonna son zamanlarda İslam dinine olan ilgisiyle gündeme geldi. Madonna'nın menajeri Liz Rosenberg, "Birkaç yıl önce Dubai'de tanıştığı bir Müslüman Madonna'yı çok etkiledi. Onun hediye ettiği...
  2. İvana Sert Foto resimleri

İvana Sert Foto resimleri

ivana sert ivana sert ayak ıvana fotoları ayakları Herkes tarafından merak edilen ivana sert e ait resimler arkadaşlarım :)
  3. İvana Sert İstanbul'daymış!

İvana Sert İstanbul'daymış!

ivana sert, yurdal sert, aldattı mı, yurtdışına gitti mi, neredeler, ayrılacaklar mı, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Geçtiğimiz günlerde eşi YURDAL SERT'İN BİR ESMERLE EĞLENME FOTOLARI basında yayınlandıktan sonra ,o sinirle yurtdışına gittiği söylenen İvana Sert İstanbul'da ortaya çıktı melekler! Sert oğluyla Kanyon'da geziyordu ve çok mutlu görünüyordu..
  4. İvana Sert boşanıyor

İvana Sert boşanıyor

yurdal sert ivana sert ivana ve eşi kocasi ve kocası ıvana sert, eşi, kocası, yurdal sert, aldatma, evliliği, boşanıyormu, boşandı, boşanıyor, ayrılıyormu, ayrıldı, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Türkiye'nin en güzel ve en şık kadınlarından, ikoncan İvana Sert "küçük flörtleri görmezden gelebilirim" demişti. Zira eşi, küçük flörtle yetinmedi ve İvana Sert'in affetmiyeceği...
  5. İvana Sert Soyadını Kullanabilecek !

İvana Sert Soyadını Kullanabilecek !

Modacı İvana Sert, geçen yıl boşandığı Yurdal Sert'in soyadını kullanmak için mahkemeye başvurmuştu. Mahkeme, Yurdal Sert'in bu isteğini onaylamamasına rağmen talebi uygun gördü. Sert olan soyadını kullanmasını karara bağladı. Ancak Yurdal Sert, yerel mahkemenin verdiği Sert soyadını kullanma kararını temyiz etti. Modacının, soyadını kullanırken gerekli özeni göstermediğini ve kendisine...

Sayfayı Paylaş