gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İvana Sert'e Kocasından Sert Bir Darbe!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yurdal sert kimdir ıvana sert kimle evli yurdal evlendi ivana kocası kim ivana kiminle evli ivana sert, yurdal sert, eşi, bir kadınla görüntülendi, ivananın tepkisi, ile ilgili bilgiler burada melekler

[​IMG][​IMG]

Sevgili melekler,
    En güzel kadınlar bile aldatılıyor,bunun güzellikle çirkinlikle ,alımla,parayla ilgisi yok.İnsanoğlu beşer,şaşar.Tabi yanlış anlaşılmasın ben Yurdal bey İvana hanımı aldatıyor demek istemedim,ama lafa böyle giriverdim işte melekler!

Ama resim ve haber de ortada yani!

Sosyetenin en güzel ve çekici kadınları arasında gösterilen Ivana Sert’in 8 yıllık eşi müteahhit Yurdal Sert, Bodrum'da bir otelde defile izledi. Yurdal Sert, sonrasında Türkbükü'nde bir kulüpte bir kadınla fotoğraflandı. Gecenin ilerleyen saatlerinde esmer güzelle samimiyeti artıran Yurdal Sert ve hanım arkadaşı, samimi bir şekilde sabaha kadar eğlendi ve kulüpten el ele çıktı. Çorbacıya giden ikilinin bir sonraki durağı ise açıkta demirli bir yat oldu.

Ivana Sert, daha önce verdiği bir röportajda şunları söylemişti:

“Kıskanç değilim. Eşim beni bir kere aldatırsa duymazdan gelirim. Çünkü eşimi seviyor, evliliğime değer veriyorum.”

Ivana Sert'le sekiz yıldır evli olan Yurdal Sert ise bir röportajında şu açıklamayı yapmıştı:

"Ivana'yla bu konuyu konuştuk. Bana 'İstersen ihanet edebilirsin. Seni bir kaçamak için bırakmam' dedi. Ben de ona sadakat yemini ettim. Çok çekici ve güzel bir karım var. İhanet aklımın ucundan geçmiyor."

Ivana şaşkın: Tepkimi gösteririm!

Fethiye'de bulduğumuz Ivana Sert şaşkındı. Sert, "Daha önce yurt dışına çıktığında bir kez beni aldatmasına göz yumarım dedim ama bu başka... Öyle bir şey varsa ona göre tepkimi gösteririm. Kim olduğunu görmem lazım. Arkadaşı olabilir. Aldatma varsa tepkisiz kalmam" dedi.

Yurdal-İvana Sert çiftinin bir oğulları bulunuyor.

Böyle hoş bir kadın,bir evlat,varlık,daha ne istersiniz be adamlar? Yani insana rahatlık batıyor işte! Durdukları yerde huzursuzluk arıyorlar! Kimbilir ,belki de herşeyin ellerinin altında olmasından kaynaklanan bir doyumsuzluktur!...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Temmuz 2011
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ivana neden bırakmaz bunca rahatlıktan dolayı o zaman röportajda öyle söylemis ama suan tepki verir cünkü tanındı programdan para alıyo gerci ön yargılı yorum yapmak istemezdim ama ivanayı begeniyorum hosumada gitti programda cok cici buldum böyle bi kadın aldatılırmı ya?

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    valla doyumsuz bu adamlar böyle bı kadın aldatılır mı ya yazık günah

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Valla güzellerde aldatılır..Bu erkekleri anlamak zor.

İvana Sert'e Kocasından Sert Bir Darbe! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İvana Sert Foto resimleri

İvana Sert Foto resimleri

ivana sert ivana sert ayak ıvana fotoları ayakları Herkes tarafından merak edilen ivana sert e ait resimler arkadaşlarım :)
  2. ivana sert kaç yaşında

ivana sert kaç yaşında

ivana sert yaş ivana sert kaç yaşında kaç doğumlu yaşı kac yasinda ivana sert kaç yaşında
  3. İvana Sert İstanbul'daymış!

İvana Sert İstanbul'daymış!

ivana sert, yurdal sert, aldattı mı, yurtdışına gitti mi, neredeler, ayrılacaklar mı, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Geçtiğimiz günlerde eşi YURDAL SERT'İN BİR ESMERLE EĞLENME FOTOLARI basında yayınlandıktan sonra ,o sinirle yurtdışına gittiği söylenen İvana Sert İstanbul'da ortaya çıktı melekler! Sert oğluyla Kanyon'da geziyordu ve çok mutlu görünüyordu..
  4. İvana Sert boşanıyor

İvana Sert boşanıyor

yurdal sert ivana sert ivana ve eşi kocasi ve kocası ıvana sert, eşi, kocası, yurdal sert, aldatma, evliliği, boşanıyormu, boşandı, boşanıyor, ayrılıyormu, ayrıldı, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Türkiye'nin en güzel ve en şık kadınlarından, ikoncan İvana Sert "küçük flörtleri görmezden gelebilirim" demişti. Zira eşi, küçük flörtle yetinmedi ve İvana Sert'in affetmiyeceği...
  5. İvana Sert Soyadını Kullanabilecek !

İvana Sert Soyadını Kullanabilecek !

Modacı İvana Sert, geçen yıl boşandığı Yurdal Sert'in soyadını kullanmak için mahkemeye başvurmuştu. Mahkeme, Yurdal Sert'in bu isteğini onaylamamasına rağmen talebi uygun gördü. Sert olan soyadını kullanmasını karara bağladı. Ancak Yurdal Sert, yerel mahkemenin verdiği Sert soyadını kullanma kararını temyiz etti. Modacının, soyadını kullanırken gerekli özeni göstermediğini ve kendisine...

Sayfayı Paylaş