gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ivana Sert'ten Yurdal Sert'e "Sert" Sözler!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Ivana Sert'ten Yurdal Sert'e "Sert" Sözler haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Bugün Ne Giysem programının jüri üyelerinden, sosyete dünyasının ünlü ismi Ivana Sert, boşanma davasının devamn ettiği eşi Yurdal Sert hakkında sert açıklamalarda bulundu. Eşi Yurdal Sert'in, ortağıyla ilişkisi olduğuna dair sözlerine sert çıkan Ivana Sert, bakın nasıl tepki gösterdi..

Eşinin ortağı Hatem Yavuz’la ilişkisini kastederek “İvana beni değil ortağını seçti” sözlerine Sert, “İşini büyütmek için özel hayatı kullanmak yanlış. Çok kırıldım. Amacı reklam yapmaktı. Çocuğunun ve karının ismini reklam için kullanmak erkekliğe sığmaz. Bir babaya, kocaya, işadamına hiç yakışmaz” diyerek tepki gösterdi.

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Hhahaha haberi okumadim ama basliga cok güldügümü belirtmek istedim hahaha

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    :)

Hhahaha haberi okumadim ama basliga cok güldügümü belirtmek istedim hahaha

Ivana Sert'ten Yurdal Sert'e "Sert" Sözler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ıvana sert

ıvana sert

ivana sert.suanda bir show programında dans etmeye çalışan ve dans etmeyi de baya baya beceren modacı
  2. Ivana Sert Yurdal Sert'e Yumuşadı !

Ivana Sert Yurdal Sert'e Yumuşadı !

ivana sert haberleri ivana sert yurdal sert İki sezondur ilgiyle izlenen Bugün Ne Giysem programıyla adından sıkça bahsedilir olan Ivana Sert, eşinden boşanma haberleriyle gündemdeydi melekler. Mahkemelik olan ikili geçtiğimiz gün havaalanı dış hatlar terminalinde verdikleri samimi görüntülerle dikkat çekti. İşte Ivana Sert Yurdal Sert ve haberin detayları... :) Boşanma davaları süren...
  3. Ivana Sert Nafakayı Beğenmedi!

Ivana Sert Nafakayı Beğenmedi!

ivana sert, ivana sert haberleri, ivana sert nafaka Sevgili melekler, 3 ay önce eşi Yurdal Sert'ten boşanan Ivana Sert davayı temyize yolladı. Mahkemenin verdiği 400 bin liralık tazminatı az bulduğu için değil, oğulları Ateş için uygun görülen 5 bin TL nafakayı az bulduğu için Yargıtay’a başvurduğunu açıklayan Sert, oğlunun bu parayla ancak devlet okulunda okuyabileceğini söyledi....
  4. Ivana Sert Soyadını Kullanamayacak!

Ivana Sert Soyadını Kullanamayacak!

ivana sert, ivana sert haberleri, ivana sert boşandı Sevgili melekler, boşandığı eşi Yurdal Sert, Ivana Sert'in soyadını kullanmasına izin vermedi. Ivana Sert, eski eşi Yurdal Sert'in soyadını taşımasına izin vermediği için artık kızlık soyadı olan 'Smiljkovic'yı kullanacak. Bundan sonraki magazin ve tv programlarında Allah sunuculara yardım etsin :D:D
  5. Ivana Sert'e Rekor Dava!

Ivana Sert'e Rekor Dava!

ivana sert, ivana sert dava, ivana sert haberleri Sevgili melekler, modacı İvana Sert'e rekor miktarda bir dava açıldı. İşadamı Alparslan Kılıç, sosyetenin tanınmış simalarından İvana Sert ve ortağı Hatem Yavuz aleyhine Asliye Ticaret mahkemesine başvurup 623 bin TL'lik dava açtı... İşadamı Alparslan Kılıç, İvana Sert ve ortağı Hatem Yavuz ile ortak şirket kurmak için 16 Ağustos 2012...

Sayfayı Paylaş