gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

ivedik imzaları

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. xqw07

xqw07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ivedik imzaları

teşekkürler:D

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

:haha::haha:

4. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

:haha::haha::haha:teşekkürler canuuumm:hhh::hhh::hhh:

5. şeffaf yürek

şeffaf yürek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:hhh:tesekkürler..

6. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

:hhh: tsklerr canimmm paylasim icin

ivedik imzaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. recep ivedikle sohbet

recep ivedikle sohbet

recep ivedikle konuşma oyunu recep ivedikle sohbet et sohbet oyunu konuşma et :dp47: Ailenizden biraz bahsedebilir misiniz? - Anamı babamı bırak da bana neden böle garip sorular soruyon onu bana bi anlat bakalım. Nedir senin derdin arkadaşım? Kafan mı iyi anlamadım ki! Bu soru hoşunuza gitmedi, peki nereli olduğunuzu öğrensek? Allah Allaaaah! Sana ne arkadaşım! Bela mısın anlamadım ki!...
  2. Recep İvedik Nickleri

Recep İvedik Nickleri

Gonuşma leyyyn bana bi coker versene. salihh abiii sen fakeboka üye misin? çimlere basma konan çimleri eziyorsun gompleksliyim , agresifiimmmm. benim böyle durduğuma bakmayın içime girdiğiniz zaman kedi gibi bir insanımdır pala remzi çok gonuşuyon suus leeeyn soruma cevap ver uleeeyn msnde çok gonuşma leyyyn
  3. imzalar...

imzalar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Recep İvedik ifadeleri

Recep İvedik ifadeleri

recep ivedik ifadeleri recep ivedik ifadeler smiley
  5. İvediği eleştirdi

İvediği eleştirdi

oyuncu Fadik Ataseven alttan alttan Şahana gönderme yaptı...... RECEP İVEDİK'TE ASLA OYNAMAM CİNE5’TE YAYINLANAN CİNE CİTY PROGRAMINDA KEMAL HAMAMCIOĞLU’NUN SORULARINI YANITLAYAN BAŞARILI OYUNCU FADİK SEVİN ATASOY, RECEP İVEDİK FİLMİNDE ASLA OYNAMAYACAĞINI SÖYLEDİ. Atasoy, “Komedi başka bir şey Recep İvedik başka bir şey. Döngel Karhanesi de bir komedi filmiydi onda oynadım. Recep İvedik...

Sayfayı Paylaş