ivillage Türkiye'den Ücretsiz Tüp Bebek Kampanyası | Melekler Mekanı FORUM - 29 Eylül 2016

ivillage Türkiye'den Ücretsiz Tüp Bebek Kampanyası

Konu, 'Tüp Bebek Özel Bölüm' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    916
    Ödül Puanları:
    113
    ücretsiz tüp bebek kampanyası tüp bebek kampanyaları maya kampanyası bedava kampanyaları bedava 2010
    iVillage Türkiye'den Ücretsiz Tüp Bebek Kampanyası

iVillage Türkiye, Maya Tüp Bebek Merkezi işbirliğiyle 2009 yılında anneliği yaşamak isteyen anne adaylarına çok özel bir fırsat sunuyor. Denemenize rağmen bebek sahibi olamıyorsanız çekilişimize katılın ve anneliğe bir adım daha yaklaşın!

Çekilişimize katılan 1000. şanslı okurumuz, jinekolojik muayene, sperm tahlili ve geri kalan tüm tedaviyi kapsayan, ücretsiz tüp bebek tedavisi kazanacak. Tedavi imkanı kazanan şanslı katılımcımız 31 Aralık 2008 günü iVillage Türkiye'den duyurulacak.

Kampanya kapsamında, anketi dolduran herkese “Maya Bütünleşik Tedavi Planı” hediye ediyoruz.

Tetkiklerinizi email ya da posta aracılığıyla Maya Tüp Bebek Merkezi’ne göndermeniz durumunda; verileriniz Maya Tüp Bebek Danışma Kurulu tarafından değerlendirilecek ve bütünleşik tedavi planı yol haritanız belirlenerek, size bildirilecektir. Böylece siz de uluslararası standartlarda hazırlanmış başarılı bir tedavi planı ile bebeğinize kavuşma fırsatı yakalayacaksınız.

Ankara'da bulunan tüp bebek merkezinin çekilişi tüm Türkiye için geçerlidir! Ankara dışından gelen hastalar, merkezin misafirhanesinde konaklama imkanı bulabilecek.

Çekilişe son katılım tarihi: 30 Aralık 2008

ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN!

ivillage Türkiye'den Ücretsiz Tüp Bebek Kampanyası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tüp Bebek

Geçmişte spermin yada embriyonun laparoskopi eşliğinde tüplerin içine verilmesi (GIFT/ZIFT) gibi teknikler uygulanırdı. Artık modern tıp, yardımcı üreme teknikleri, tüp bebek (IVF) ve mikroenjeksiyonu (ICSI) tercih ediyor. TEDAVİNİN AŞAMALARI: GÖRÜŞME İlk görüşmede IVF doktorunuz sizfen detaylı bir sağlık öyküsü alır, daha önce yapılmış tüm tetkik ve tedavilerinizi inceler....
  2. Türkiye'de tüp bebek uygulaması

Ege Üniversitesi Aile Planlaması ve Kısırlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, evli çiftlerin yaklaşık yüzde 15'inde karşılaşılan çocuksuzluk sorununa tüp bebekle çözüm buluyor. EÜ Aile Planlaması ve İnterfilite (Kısırlık) Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Erol Tavmergen, Türkiye'nin ilk tüp bebek merkezi olan kliniklerinde 14 yıldır ileri tıbbın tüm imkanlarının çiftlerin...
  3. Avrupa Tüp Bebek Merkezi "Ücretsiz Konaklama" Hizmeti Sunuyor

Merhabalar Sevgili Hanımlar, Bu siteden gelen ve tüp bebek yaptırmak isteyen hanımlara ücretsiz konaklama hizmeti Avrupa Tüp Bebek Merkezi'nde... Avrupa Tüp Bebek Merkezi Beylikdüzü - Gürpınar'da Avrupa Tüp Bebek Merkezi 212 880 91 03 Gürpınar Merkez Mah. Cengiz Topel Cad. No:23A / 7-8 Gürpınar - Beylikdüzü İSTANBUL
  4. Tüp Bebek!

SELAM MELEKLER Ben aranıza yeni katıldım.... 2011 de evlendim.. 1 sene çocuk yapmadık. 1 sene sonra başadık denemelere.. Ama olmadı 1 sene 1 sene sonra hamiledim.. 11 haftalıkken kalbi durdu... drlar ilk bebekte normal dedi.. biz yetinmedik her testi yaptırdık. hiç bişey çıkmadı.. 6 ay yine olmuyor. dr gittim klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kaldım... 5 haftalıkken düştü.. 1 tane aşılama...
  5. TÜP BEBEK

ARKADASLAR MERHABA ŞİMDİ İSTANBULDA TUP BEBEK YAPTIRANLAR YARDIMCI OLUN LUTFEN KARARSIZ KALDIM MUSTAFA BAHCECI MI MUSTAFA ACET MI MEMORIAL SEMRA HOCA MI YOKSA BULENT TIRAS MI HADI NE OLUR BISILER SOLEYIN KARARSIZ KALDIM YAPTIRMISKEN EN IYI YERDE OLSUN ISTIYORUM OLUMLU OLMUZSUZ NE DUYDUYSANIZ YAZIN LUTFEN

Sayfayı Paylaş