gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

İxoradan bedava parfüm ve salyangoz kremi numunesi

Konu, 'Parfüm' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

bedava numuneler bedava numune parfüm ixora salyangoz kremi numune 2010 arkadaşlar ixora'nın farklıçeşitlerini denemek isterseniz ixora'nın sitesine girip iletişim bölümündeki formu doldurup mesaj bölümüne ''numune parfüm istiyorum.kargo ücreti bana aittir'' yazıyorsunuz.
    bir kaç gün içinde 5 bayan, 3erkek parfümü 5tanede salyangoz kremi numunesi gönderiyorlar.
    sadece 3,5 tl kargo ücreti ödüyorsunuz. ben sipariş ettim. bu gün elime ulaştı.
    ilgilenlerle paylaşmak istedim. [​IMG]

İxoradan bedava parfüm ve salyangoz kremi numunesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bedava ve çok yetenekli

Bedava ve çok yetenekli

Çöp adam bile çizemiyorum diyenler: Üzülmenize gerek yok, bu bedava yazılım sizi ressam yapacak... Pek çoğumuz sanatsal bir yeteneğimiz olmasını isterdik ama ne yazık ki, herkes o kadar şanslı olmayabiliyor. Fakat teknoloji sayesinde artık "eli fare tutan" herkes sanatsal çalışmalar ortaya çıkartabiliyor. LiveBrush adlı ücretsiz bir yazılım da "Cin Ali bile...
  2. Burcunuz ve parfümünüz

Burcunuz ve parfümünüz

lancome poem Parfümünüzün daha etkili ve daha kalıcı olmasını ister misiniz? Tabi ki istersiniz :) O halde size bu konuda muhteşem bir sır vereceğiz Melek'ler;) Parfümünüzü burcunuza göre seçmenizi öneriyor ve sizin burcunuza hangi kokunun daha hoş gideceği konusunda bilgiler sunuyoruz bu yazımızda. SU GRUBU (Yengeç, Balık, Akrep) Sofistike ve zarif su kadınının müthiş bir estetik gözü...
  3. Parfüm kokuları ve markaları

Parfüm kokuları ve markaları

parfüm markaları, bayan, kadın, women, kokuları, çeşitleri, isimleri ve dahası burada arkadaşlar. İster kadın, ister erkek olun ama pafümsüz olmayın:) Kokunuz hem sizi ruhen rahatlattığı gibi hem de karşı cinse ve etrafınızda ki herkese etkinizi bırakır Melek'ler. Bu yazımızda sizlere yılın en iyi parfüm kokularını ve markalarını sunuyoruz Melek'ler. Keskin ve çiçeksi bir kokusu var....
  4. Bu Salyangoz Kremi Ne İşe Yarar

Bu Salyangoz Kremi Ne İşe Yarar

Merhaba arkadaşlar bana bir yerden hediye Salyangoz Kremi geldi duyduğum kadarıyla yüze iyi geliyormuş da tam olarak faydalarını bilmiyorum işte acaba aranızda Salyangoz Kremi Ne İşe Yarar bilen var mı?
  5. Queen Elizabeth Salyangoz Kremi Kullananlar Var mı?

Queen Elizabeth Salyangoz Kremi Kullananlar Var mı?

Bu yazı Queen Elizabeth salyangoz kremi hakkında bilgiler ve kullanıcı yorumları içermektedir. Az önce eşimle birlikte Bim den alışveriş yaparken bir kreme takıldı gözüm. Krem Queen Elizabeth salyangoz kremi ve üstünde nemlendirici özelliği olduğundan dolayı alıp kutuyu inceleme gereğini duydum. Normalde bilmediğim ucuz cilt bakım kremleri alıp kullanmam. Ama fiyatının cazip oluşu ve benimde...

Sayfayı Paylaş