gebe
  1. gölge_çiçeği

gölge_çiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

iyi bir havuçlu mozaik pasta nasıl yapılır

Konu, 'Tatlılar' kısmında gölge_çiçeği tarafından paylaşıldı.

havuçlu mozaik pasta havuçlu mozaik pasta havuçlu mozaik tatlılar pastalar
    Malzemeler : 1 paket petit beurre
    5 su bardağı rendelenmiş havuç
    2.5 su bardağı toz şeker
    125.gr margarin
    1 paket vanilya
    1 çay bardağı dövülmüş ceviz

Yapılışı : havuç şekerle karıştırılarak pişirilir.ufak ufak kırılmış bisküiler eritilmiş margarin ,ceviz,vanilya eklenip iyice karıştırılır.folyo üzerine dökülüp rulo halinde sarılır.1 gece buzdolabında bekletilir ve kesilerek servis yapılır.

2. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    havuçlu hiç denemedim tatlıda değişik olabilir denemek lazım

iyi bir havuçlu mozaik pasta nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi bir aşure nasıl yapılır

İyi bir aşure nasıl yapılır

Hicri takvime göre Muharrem ayının onuncu günü Aşure Günü'dür. Muharrem ayı boyunca evlerde aşure pişirilmesi de adettendir. Bu yıl, geleneksel Aşure Günü dokuz Şubat'a rastlıyor. Biz de her yıl olduğu gibi bu geleneği yaşatmak adına mutfağımızda aşure pişirdik. Malzemeler: 2 su bardağı aşurelik buğday 1 su bardağı nohut 5 su bardağı tozşeker 1 su bardağı kuru fasulye 15 su bardağı...
  2. havuçlu mozaik pasta tarifii

havuçlu mozaik pasta tarifii

havuçlu mozaik pasta Malzemeler : 1 paket petit beurre 5 su bardağı rendelenmiş havuç2.5 su bardağı toz şeker125.gr margarin1 paket vanilya1 çay bardağı dövülmüş ceviz Yapılışı : havuç şekerle karıştırılarak pişirilir.ufak ufak kırılmış bisküiler eritilmiş margarin ,ceviz,vanilya eklenip iyice karıştırılır.folyo üzerine dökülüp rulo halinde sarılır.1 gece buzdolabında bekletilir ve kesilerek...
  3. İyi Bir Kavurma Nasıl Yapılır

İyi Bir Kavurma Nasıl Yapılır

İyi Bir Kavurma Nasıl Yapılır ? Arkadaşlar biz evde kavurma yapacağız sizden kavurma yapmanın püf noktalarını rica ediyorum İyi Bir Kavurma Nasıl Yapılır
  4. mozaik nedir nasıl yapılır

mozaik nedir nasıl yapılır

mozaik nedir nasıl yapılır? Arkadaşlar mozaik resmin üzerine renkli kağıt bastırmak mı demek? Peki bu nasıl yapılıyor lütfen açıklamasını yapın.
  5. Havuçlu Basit Mozaik Pasta Bayılacaksınız

Havuçlu Basit Mozaik Pasta Bayılacaksınız

Havuçlu Mozaik Pasta Tarifi Resimli Havuçlu Mozaik Pasta Tarifi Küçüklüğümüzden beri hangimiz mozaik pasta yemekten hoşlanmayız ki melekler ? :) Ben hala çok seviyorum ve sevmeye de devam edeceğim. Klasik kakaolu mozaik pastaların yanısıra beyaz mozaik pasta ve şimdi tarifini vereceğimiz Havuçlu Mozaik Pasta Tarifi de mevcut. Eğer siz de tatlı ve pastalarda havuş tadını seviyorsanız enfes...

Sayfayı Paylaş