gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İyi Bir Kavurma Nasıl Yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İyi Bir Kavurma Nasıl Yapılır ? Arkadaşlar biz evde kavurma yapacağız sizden kavurma yapmanın püf noktalarını rica ediyorum İyi Bir Kavurma Nasıl Yapılır

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İyi Bir Kavurma Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi bir aşure nasıl yapılır

İyi bir aşure nasıl yapılır

Hicri takvime göre Muharrem ayının onuncu günü Aşure Günü'dür. Muharrem ayı boyunca evlerde aşure pişirilmesi de adettendir. Bu yıl, geleneksel Aşure Günü dokuz Şubat'a rastlıyor. Biz de her yıl olduğu gibi bu geleneği yaşatmak adına mutfağımızda aşure pişirdik. Malzemeler: 2 su bardağı aşurelik buğday 1 su bardağı nohut 5 su bardağı tozşeker 1 su bardağı kuru fasulye 15 su bardağı...
  2. iyi bir havuçlu mozaik pasta nasıl yapılır

iyi bir havuçlu mozaik pasta nasıl yapılır

havuçlu mozaik pasta havuçlu mozaik pasta havuçlu mozaik tatlılar pastalar Malzemeler : 1 paket petit beurre 5 su bardağı rendelenmiş havuç 2.5 su bardağı toz şeker 125.gr margarin 1 paket vanilya 1 çay bardağı dövülmüş ceviz Yapılışı : havuç şekerle karıştırılarak pişirilir.ufak ufak kırılmış...
  3. İyi Bir Aşure Nasıl Yapılır

İyi Bir Aşure Nasıl Yapılır

İyi Bir Aşure Nasıl Yapılır ? Selam kızlar ben aşureyi çok seviyorum ama daha kendim yapmadım sizce iyi bir aşure nasıl yapılır bana püf noktalarını tarifini yazar mısınız?
  4. Nefis Çoban Kavurma Tarifi...Çoban Kavurma Nasıl Yapılır...

Nefis Çoban Kavurma Tarifi...Çoban Kavurma Nasıl Yapılır...

Çoban Kavurma Tarifi Çoban Kavurma Nasıl Yapılır Lezzetli bir o kadarda görüntüsü muhteşem olan iştahınızı kabartan Çoban Kavurma nasıl yapılır işte tarifini veriorum sizlere..Misafirlerinize sunacağınız bu lezzetli yemeği sizlerde yapın... Misafirleriniz hayran kalsınlar...İşte sizinle elbasan tavayı da paylaşmak istiyorum... Malzemeler: 500 gr kuşbaşı doğranmış kuzu but 2 yemek...
  5. Kavurma nasıl yapılır

Kavurma nasıl yapılır

merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak malum kurban yaklaşıyor Allah nasip ederse dana keseceğiz onuda eti çok olacak ben birkısmını kavurup saklamayı planlıyorum acaba kavurmayı nasıl yapcam ve de 5 kiloluk bidonamı yoksa kilitli kutu gibi olan saklama kaplarına mı koyup saklasam

Sayfayı Paylaş