gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

iyi hareket dogrusu

Konu, 'Dans' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG][​IMG]

iyi hareket dogrusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir benzerlik var ama ben cikaramadim dogrusu :)

Bir benzerlik var ama ben cikaramadim dogrusu :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Akılsızca hareket

Akılsızca hareket

Rüyada akilsizca hareket ettigini görmek, cehalete isaret eder. Bundan dolayi rüyada akilsiz ve hafifçe hareket ettigini gören kimsenin, islerinde yapacagi cehalete isaret eder.
  3. baş hareketleri

baş hareketleri

En yaygın olarak kullanılan iki tanesi onay için baş sallama ve reddetmek için başı yana sallama olmak üzere temel baş hareketleri tartışılmadan bu kitabın tam kabul edilmesi imkansızdır. Onay için başı sallama hareketi çoğu kültürde Evet veya onay anIamına gelen olumlu bir harekettir. Doğuştan sağır, dilsiz ve kör olan kişilerle yapılan araştırmalarda bu kişilerin de onay amacıyla bu hareketi...
  4. ınadın böylesıne pes dogrusu

ınadın böylesıne pes dogrusu

Birgün üç arkadas birbirlerine ne kadar inatçi olduklarini ispatlamaya çalisiyorlar ve herkes en çok inat ettigi anisini anlatiyormus. Birinci inatçi anlatmaya baslamis: "Bir gün evi telefonla aradim, hanim alo demedi, ben de cevap vermedim, telefon sabaha kadar açik kaldi," demis. Ikinci inatçi: "O da bir sey mi? Ben bir gün eve geldim, kapiyi çaldim, hanim kimsin demedi, ben...
  5. İnce Ayak Bileği İçin Egzersiz Hareketleri

İnce Ayak Bileği İçin Egzersiz Hareketleri

ince ayak bileği, incecik ayak bileği için, ayak bileğini inceltmek için İncecik ayak bileğine sahip olmanız için yapmanız gereken bazı egsersiz hareketleri ile sizde istediğiniz gibi artık ince ayak bileklerine sahip olabilirsiniz. Düzenli bir şekil de sizde bu egzersiz hareketlerini yaptığınız zaman her bayanın arzusu olan ince ayak bileklerinize kavuşacak ve kendinize olan özgüveninizi...

Sayfayı Paylaş