gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

İyi Kahve Böyle Anlaşılır.

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

İyi kahve nasıl anlaşılır?
    Evet hanımlar bir tahmin yürütün önce bakalım tutcak mı :D

Bunun için, soğuk suyla dolu bir bardağa 1 tatlı kaşığı kahve boşaltın. İyi kahvenin tozu suyun yüzünde bulunur ve çok az renk verir, içinde yabancı madde bulunan kahve ise hemen dibe çöker ve suyu boyar.

Evet böyle anlaşılır :)

İyi Kahve Böyle Anlaşılır. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iddia ediyorum böyle kahve icmediniz....

iddia ediyorum böyle kahve icmediniz....

Buyrun Meleklerim Afiyet bal seker olsun :D:D:D http://www.cartoline.it/pics/scherzi_150404_01.swf
  2. En iyi kahve dışkıdan yapılıyormuş

En iyi kahve dışkıdan yapılıyormuş

kahve en iyi kahve çekirdeği Hayatım boyunca bir kez bile olsun kahve içmedim içmemde.Hem ciddi bir alerjim var kahveye karşı hemde sevmiyorum kokusu ve tadı çok kötü geliyor bana.Ama kahve tutkunları o akdar çok ki saymakla bitmez.Kahve tutkunları size kötü bir haberim var:Dİşte buyrun... Kopi Luwak" adı verilen ve 100 gramı 75 dolara satılan kahve, Endonezya´daki adalarda yaşayan ve...
  3. Bebek Cinsiyeti Böyle Anlaşılır

Bebek Cinsiyeti Böyle Anlaşılır

eskiden hamilelik nasıl anlaşılırdı gebelik, hamile, anne bebek, bebek cinsiyeti nasıl anlaşılır, hakkında herşey burada Hamile anne adayları 9 ay yavruları taşıdıkları gibi cinsiyetinide çok merak ederler. Kimileri çin takvimine başvurur yada gitmedik doktor bırakmazlar. Siz melişlerde bebeğinizin cinsiyetini hemen öğrenmek isterseniz bu yazı bana çok mantıklı geldi sizde okuyun ve...
  4. İyi Bal Nasıl Anlaşılır

İyi Bal Nasıl Anlaşılır

İyi Bal Nasıl Anlaşılır ? Selam arkadaşlar balın iyi olduğunu nasıl anlarız acaba bilen var mı?
  5. Kahve Karaciğer Yağlanmasına İyi Geliyor!

Kahve Karaciğer Yağlanmasına İyi Geliyor!

kahvenin faydaları, karaciğer yağlanması, kahvenin yararları Sevgili melekler, tüm dünyada hızla artan sağlık sorunlarından birisi karaciğer yağlanması. Obezite, diyabet ve kalp damar hastalıklarıyla yakından ilişkili olan karaciğer yağlanmasında ne yazıkki henüz etkin bir tedavi yöntemi bulunmuyor. Ancak alınacak bazı tedbirler bu sorunla mücadelede son derece etkili. İşte o tedbirlerden...

Sayfayı Paylaş