gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

İyi ki Doğdun Canım Annem

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu anneler için doğum günü mesajları ve sözlerine yer vermektedir. Dünyanın en değerli varlıkları anneler için doğum günü kutlama sözleri ve mesajları arayanlar için, en anlamlı ve annelere "iyiki doğdun canım annem" mesajlarını sizler için paylaşıyoruz. Sizde annenize bu özel ve mutlu günün de en güzel sözlerden oluşan doğum günü kutlama mesajlarını gönderebilir onu çok mutlu edebilirsiniz.

♥ Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyiki doğdun canım annem.

♥Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara canım annem…

♥Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğumgünün kutlu olsun Annem!

♥Senin gibi bir anneye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın canım annem ! Hep birlikte nice senelere… Doğumgünün kutlu olsun!

♥Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara canım annem!

♥ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye annem... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara Canım Annem.

♥Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler benim melek annem..

♥Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara canım annem.

İyi ki Doğdun Canım Annem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi ki doğdun *<An3sA>*

İyi ki doğdun *<An3sA>*

Bu pastan tatlım.... Bu da naçizane hediyem.... Nice yıllara sağlık mutluluk ve huzurla canım.İyi ki doğdun
  2. Kaprislim İYİ Kİ DOĞDUN

Kaprislim İYİ Kİ DOĞDUN

peluş ayı cANIM BENİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE SENELERE..iYİKİ DOĞDUN:DsENİ ÇOOK SEVİYORUMM KAPRSİLİ ARKADAŞIM BENİM=) Bizrr bol bol müzik çal:D
  3. İyi ki Doğdun Vişne'm :))

İyi ki Doğdun Vişne'm :))

Sanal alemde ki en eski dostum, 4 yıllık arkadaşım, her türlü nazımı çeken, birbirimizi çok iyi anladığımıza inandığım, canım VİŞNE'm, Doğum günün kutlu olsun, yüzün hep gülsün. Tüm sevdiklerinle birlikte sağlıklı, mutlu, gönlünden geçtiği gibi uzun bir ömür diliyorum sana Allah'tan.. İyi ki doğdun :kiss:
  4. Lavişim İyi Ki Doğdun Canım Kardeşim :)

Lavişim İyi Ki Doğdun Canım Kardeşim :)

Lavişim; Önünde ki yılların geçirdiğin yılları aratmasın, Sağlık ve neşe içinde hep sev, sevil, Hayatın zorlukları seni yıldırmasın, Sorunlar senden korksun sen onlardan değil. Ömrün neşeyle dolsun, Keder yüzünden uzak dursun, Kucağını bir bebek doldursun Doğumgünün kutlu olsun :kiss:
  5. İyi Ki Doğdun Lalapo :)

İyi Ki Doğdun Lalapo :)

Önündeki yılların geçmiş yıllarını aratmaması dileğiyle doğum gününü kutluyor, gönlündeki tüm dileklerinin gerçek olmasını Allah'tan diliyorum lalapo :) İyi ki doğdun :)

Sayfayı Paylaş