İyi ki Doğdun Canım Annem

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
İyi ki Doğdun Canım Annem
bu konu anneler için do?um günü mesajlar? ve sözlerine yer vermektedir.

Dünyan?n en de?erli varl?klar? anneler için do?um günü kutlama sözleri ve mesajlar? arayanlar için, en anlaml? ve annelere "iyiki do?dun can?m annem" mesajlar?n? sizler için payla??yoruz. Sizde annenize bu özel ve mutlu günün de en güzel sözlerden olu?an do?um günü kutlama mesajlar?n? gönderebilir onu çok mutlu edebilirsiniz.

erkek%20annesi-b0.jpg

? Yoklu?un ya?mura yaz? yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar ac?,sen nefes kadar önemli, can?m kadar de?erlisin, iyiki do?dun can?m annem.

?Sak?n üzülme hayat?n h?z?na, en güzel y?llar çabuk geçenlerdir? Gelece?ini olu?turacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek ?ekilde olmas?n? dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yak???yor. Daha nice mutlu y?llara can?m annem?

?Dilerim yeni ya??nda mutluluklar?n en güzelini ya?ars?n ve dilerim yüzün hep güler, ne?eni hiç yitirmezsin. Do?umgünün kutlu olsun Annem!

?Senin gibi bir anneye sahip oldu?um için kendimi çok ?ansl? hissediyorum. Hayat?n tüm kötülüklerinin senden uzak olmas?n? dilerim. ?yi ki vars?n can?m annem ! Hep birlikte nice senelere? Do?umgünün kutlu olsun!

?Biraz ?ans, biraz sevgi ve sab?r, birer parça zaman, ba?ar? ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini kar??t?r?p senin için uzun ve dileklerinin gerçekle?ti?i bir ?hayat pastas?? yapabiliriz san?r?m? Nice ya?lara can?m annem!

? Bir y?l daha bitti, ama sak?n üzülme zaman çabuk geçiyor diye annem... Unutma ki herkes ayn? ?eyi ya??yor. Bu y?l?n sonunda geriye bakt???nda umar?m "harika bir y?ld?" dersin.. Tüm dileklerinin gerçekle?mesi dile?imle.. Nice y?llara Can?m Annem.

?Gelece?ini olu?turacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek ?ekilde olmas?n? dilerim. Nice seneler benim melek annem..

?Tüm dileklerinin gerçekle?mesi dile?imle.. Nice y?llara can?m annem.

Geri