gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

iyi ki doğdun katre-matemin bebişi

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

iyi ki doğdun katre-matemin oğluşu bebeği... canım bugün oğlunun doğum günüydü nice mutlu yıllara dileklerimle aiiilesiyle birlikte sağlıklı uzun ömürler diliyorum:) allah acısını göstermesin ve sizi başından eksik etmesin...

Son düzenleme: 12 Ocak 2010
  2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

bende diliyorum tam anlamadım kimin neyi oglu ama olsun bende öyle diyorum

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Daha nice nice Yillara Canim :):)

Allah oglusunu sizlere bagislasin :)

4. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

hmm anladım sonunda

5. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    allahım evlat acısı vermesin uzun ömür :D

6. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    daha nice yaşlara oglun kaç yaşında bilmiyorum ama inşallah bir ömür ailece mulu olun

iyi ki doğdun katre-matemin bebişi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Katre-i Matem İyikii doğdun bebişimmm

Katre-i Matem İyikii doğdun bebişimmm

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. katre-i matemden

katre-i matemden

İlle gerek mi özlediğimi söylemek Ya da sevdiğimi seni Hem gelecek günlere bıraktım seninle olmayı Seninle ölmeyi bir güzel Seninle..
  3. katre-i matem

katre-i matem

Katre-i Matem Lâlenin bağrına düşünce ilk dem. Güllere gözyaşı oluyor şebnem. Yâre terk edip de gitme diyemem Sinemde yüreğim katre-i matem. Sevenin bağrına düşünce ateş. Ay tutulur yasa gark olur güneş. Güneş ki bağrımın ateşine eş. Gülüm yüreğimde katre-i matem. Her seher duaya açılır eller. Gönlün çırasını ateşler diller. Siler göz yaşımı beyaz mendiller. Menekşede hüzün katre-i...
  4. Thalia Modası Kıyafetler (katre-i matem için)

Thalia Modası Kıyafetler (katre-i matem için)

thalia thalia kıyafetleri saç rengi saç modelleri thalianın rengi Katre-i matem için Thalia kıyafetlerini güzelce seçip beğendim ve derledim melişlerim çok şık elbiseler var bence.:D
  5. İyi ki Doğdun Vişne'm :))

İyi ki Doğdun Vişne'm :))

Sanal alemde ki en eski dostum, 4 yıllık arkadaşım, her türlü nazımı çeken, birbirimizi çok iyi anladığımıza inandığım, canım VİŞNE'm, Doğum günün kutlu olsun, yüzün hep gülsün. Tüm sevdiklerinle birlikte sağlıklı, mutlu, gönlünden geçtiği gibi uzun bir ömür diliyorum sana Allah'tan.. İyi ki doğdun :kiss:

Sayfayı Paylaş