gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

İyi ki Evlenmişiniz.

Konu, 'Çöplük' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Young bride bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha çok iyi yaa :D:D:D:D

AYTASI bunu beğendi.
  3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    süper olmuş...... tbrkler

AYTASI bunu beğendi.
  4. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    ayy yine evlenesim geldi hahaha
    Sevdiğim erkek yanımda olsun bana bişey olmaz :):)

AYTASI bunu beğendi.
İyi ki Evlenmişiniz. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi ki Varsın! İyi ki Aşksın

İyi ki Varsın! İyi ki Aşksın

Can yakıyor hayat bazen... Acıtıyor. Hiç yılmadan çalışıyorsun ve bunları bedeli olarak aldığın şey kocaman bi hiç oluyor ya hani, işte en çok o zaman yanıyor insanın canı. Oysa senin yanındayken hayat canımı yakmıyor benim, aksine gülümsüyor bana. Zaman duruyor seninleyken, saniyeler geçmiyor, dakikalar atmıyor. Büyük bi mutluluk sarıyor dünyayı... Sevgin umutsuzlara bile umut ışığı...
  2. Harbiyelim, İyi ki Varsın

Harbiyelim, İyi ki Varsın

iyiki varsın kardeşim iyiki varsın kardeşim şiir doğdun şiir canim kardesim siir dogdun kardesim siir Harbiyelim... Benim yakışıklı, tatlı ve yüreği tertemiz kardeşim. Sen bu dünyaya geleli 22 yıl olmuş bugün. Zamanın ne kadar çabuk geçtiğini hep sizlere bakarak anladım, hala da öyleyim galiba. Benim minik kardeşim büyümüş, seneye teğmen oluyormuş. Kendi hayatında kendi ayakları üzerinde...
  3. İyi ki doğdun *<An3sA>*

İyi ki doğdun *<An3sA>*

Bu pastan tatlım.... Bu da naçizane hediyem.... Nice yıllara sağlık mutluluk ve huzurla canım.İyi ki doğdun
  4. İyi ki bilmiyorum!

İyi ki bilmiyorum!

Ne acı; Asıl “bilenler” bilmiyor!.. Bu bir iğneydi! Bazıları kıpırdadı rahatsızlıkla. Ama gene de; “-Biliyorum, dediler. Çoğu kimse boş konuşuyor, bunu kastettin!..” Aslında söylemek istediğim bu değildi. Aktarmak istediğim şu tespitti: “Biliyorum”lara dili alışık olanlar, hiçbir şey bilmeyenler!.. Neden?.. Çünkü her şeyi bildiğini sananların yollarındaki en büyük engel; “biliyorum...
  5. Kaprislim İYİ Kİ DOĞDUN

Kaprislim İYİ Kİ DOĞDUN

peluş ayı cANIM BENİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE SENELERE..iYİKİ DOĞDUN:DsENİ ÇOOK SEVİYORUMM KAPRSİLİ ARKADAŞIM BENİM=) Bizrr bol bol müzik çal:D

Sayfayı Paylaş