gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

İyi ki Girdin KaLbime

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ayy süperdi ya sağol:) +repp

İyi ki Girdin KaLbime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi ki Varsın! İyi ki Aşksın

İyi ki Varsın! İyi ki Aşksın

Can yakıyor hayat bazen... Acıtıyor. Hiç yılmadan çalışıyorsun ve bunları bedeli olarak aldığın şey kocaman bi hiç oluyor ya hani, işte en çok o zaman yanıyor insanın canı. Oysa senin yanındayken hayat canımı yakmıyor benim, aksine gülümsüyor bana. Zaman duruyor seninleyken, saniyeler geçmiyor, dakikalar atmıyor. Büyük bi mutluluk sarıyor dünyayı... Sevgin umutsuzlara bile umut ışığı...
  2. Bilgisayarlar Yaşantımıza Öylesine Girdi ki...

Bilgisayarlar Yaşantımıza Öylesine Girdi ki...

Bilgisayarın işletim sistemi her açıldığında ‘MERHABA HOŞ GELDİNİZ’ diyor. Canlı bir varlık olmamasına rağmen onun bizi her gördüğünde merhaba demesi hoşumuza gidiyor. Oysa anahtarı olmasına karşın kaç kişi bir ‘hoş geldin’ cümlesini duyabilmek için zile basıyordur. Ne zormuş bu ’hoş geldin’ i duymak. Televizyondaki dizilerden bir sahne kaçırılmasın diye kapıdaki selamlaşma anı kaçırılıyor....
  3. Kaprislim İYİ Kİ DOĞDUN

Kaprislim İYİ Kİ DOĞDUN

peluş ayı cANIM BENİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE SENELERE..iYİKİ DOĞDUN:DsENİ ÇOOK SEVİYORUMM KAPRSİLİ ARKADAŞIM BENİM=) Bizrr bol bol müzik çal:D
  4. İyi ki Evlenmişiniz.

İyi ki Evlenmişiniz.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş