gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

iyi ki giridin kalbime

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

(alıntı)​

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: iyi ki giridin kalbime

süpersiin..emeğine sağlık canım:Dancing_o_O:

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: iyi ki giridin kalbime

sağoll canım benimmm:ehi:

iyi ki giridin kalbime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi ki Varsın! İyi ki Aşksın

İyi ki Varsın! İyi ki Aşksın

Can yakıyor hayat bazen... Acıtıyor. Hiç yılmadan çalışıyorsun ve bunları bedeli olarak aldığın şey kocaman bi hiç oluyor ya hani, işte en çok o zaman yanıyor insanın canı. Oysa senin yanındayken hayat canımı yakmıyor benim, aksine gülümsüyor bana. Zaman duruyor seninleyken, saniyeler geçmiyor, dakikalar atmıyor. Büyük bi mutluluk sarıyor dünyayı... Sevgin umutsuzlara bile umut ışığı...
  2. İyi ki bilmiyorum!

İyi ki bilmiyorum!

Ne acı; Asıl “bilenler” bilmiyor!.. Bu bir iğneydi! Bazıları kıpırdadı rahatsızlıkla. Ama gene de; “-Biliyorum, dediler. Çoğu kimse boş konuşuyor, bunu kastettin!..” Aslında söylemek istediğim bu değildi. Aktarmak istediğim şu tespitti: “Biliyorum”lara dili alışık olanlar, hiçbir şey bilmeyenler!.. Neden?.. Çünkü her şeyi bildiğini sananların yollarındaki en büyük engel; “biliyorum...
  3. Kaprislim İYİ Kİ DOĞDUN

Kaprislim İYİ Kİ DOĞDUN

peluş ayı cANIM BENİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE SENELERE..iYİKİ DOĞDUN:DsENİ ÇOOK SEVİYORUMM KAPRSİLİ ARKADAŞIM BENİM=) Bizrr bol bol müzik çal:D
  4. İyi ki Evlenmişiniz.

İyi ki Evlenmişiniz.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş