gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

iyi koca isteyenler

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

İyi koca olmak hiçte zor değil...Önemli olan bu yazıyı adamlara okutmak..Gerisi gelir inşallah:)
    özel günlerimizi hatırlasan

-evlilik yıldönümünden önce "hadi seç şurdan hediyeni,şimdi benim aldığımı beğenmezsin"demesen

-kapı kolarının ve mobilya kenarlarının dilek ağacı olmadığını anlayıp,kıyafetlerini asmasan

-çoraplarını attığın yerlerden kokularını takip ederek bulmasam

-duş alırken banyo takımlarını kaldırsan ve sulara boğmasan

-bornoz ve ıslak havlularını heryere atmasan

-kirli çamaşırlarını banyoya kadar getirebildiğine göre kirli sepetinin üstüne değil içine koysan

-özenle ütüleyip katladığım çamaşırlarını alttan birini çekip devirmesen ve sonra burasını hiç düzlemiyormusun demesen

-senden yardım istediğimde "bana söyleyene kadar şimdiye yapmıştın" demesen

-arasıra "eline sağlık,bu sana çok yakışmış,teşekkürler,bugün neler yaptın ve hatta çok ileri gidiyorum SENİ SEVİYORUM" desen

-"tek çalışan senmisin herkes işlerini nasıl yetiştiriyorsa sende yap"demesen

-alışverişe gittiğimizde mağaza önüne gelince sigarını yakıp, hadi sen gir işini hallet ben burada bekliyorum demesen

-benimde acıkan, yorulan,uyuyan bir insan olabileceğimi ve robot hizmetçi olmadığımı anlasan...

Bunları yazın kocanızın görebileceği bir yere asın .Lazım olur...:)

Son düzenleme: 19 Eylül 2009
iyi koca isteyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. NBA Tarihinin En İyi 10 Koçu

NBA Tarihinin En İyi 10 Koçu

nba koçları Bu 10 coach şu isimlerden oluşmaktadır ; Red Auerbach ; normal sezonda takımının başında çıktığı maçlarda 938 galibiyet , 479 mağlubiyet elde etmiştir.NBA tarihinin en fazla maç kazanan üçüncü coach'u dur. NBA'de 20 sezon head-coach olarak görev yapmış ve Boston Celtics ile 9 şampiyonluk kazanarak bu alandaki rekoru elinde tutmaktadır.(Bu oylama yapıldığı zaman Phil Jackson henüz...
  2. koca

koca

Koca Rüyada bir kadinin kendi kocasini görmesi, son derece sevindirici bir haber alacagina, bakire bir kizin evlenmis oldugunu ve bir kocasi bulundugunu görmesi, kisa zamanda evlenecegine; kocasini ölmüs görmek, ummadigi çok kiymetli bir hediye alacagina, kendisini iki kocali görmek, aile içinde bazi anlasmazliklarin bulunduguna delalet
  3. iyi bir koca isteyenlerr

iyi bir koca isteyenlerr

inatçı koca Bir dediğinizi iki etmeyen kocanız olsun ister misiniz?bu sadece 4 adımla mümkün.. Sorunlar evlendikten sonra aynı evde yaşamaya başladığında başladı değil mi? Ortalıkta gezinen çıkarılıp fırlatılmış çoraplar, internette bitmeyen surf seansları, sürekli evde toplaşıp maç izleyen arkadaşlar. İşte kocanızı eğitmenin püf noktaları... Bunaldınız mı?.. Ne yapacağınızı, bu kaostan...
  4. Kısa boylu erkekler daha iyi koca oluyormuş

Kısa boylu erkekler daha iyi koca oluyormuş

*Uzun boylu erkekleri 'karşı konulmaz' bulan kadınlar, evlilik söz konusu olunca kısaları seçiyor. Araştırmalara göre, kısa boylu erkekler daha güvenilir oluyor. *İngiltere'nin ünlü gazetelerinden Daily Mail'de çıkan bir habere göre, kadınlar kendilerinden kısa boylu erkeklerle evlenmeyi tercih ediyor. *'Mükemmel erkek' denince akla uzun boylu, esmer ve yakışıklı tipler gelmesine rağmen,...
  5. Koca..

Koca..

Bir kadının evlenmiş olduğu erkek, eş..

Sayfayı Paylaş