gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

iyi Şanslar Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şansla ilgili güzel sözler şansla ilgili sözler bol sans mesajlari şans mesajları sans mesajlari iyi şanslar diliyorum hayatında sana canım benim!

Umarım Bu Sınavı Başarı Sevgi Ve özgüvenle geçersin canım iyi şanslar.

Şanslar senin Hayatında Olsun En büyük Şans iSe Seni gerçekten Seven biri Olsun Hayatında iyi şanslar.

Yeni Başladığın iş hayatında Sana Başarı Mutluluk Güven Ve iyi şanslar diliyorum.

iyilerin ve istikrarLıLarın Başarılı Olduğu Bu Dünyada Başarılı ve şanslı OLanı isterim iyi Şanslar Hayat yolunda.

Dualarım Sana En Sıcak Samimiyetimle içimden Gelenleri Söylüyorum Ve Sana iyi ŞansLar Diliyorum Bebeğim.

Her insana Şans 1 Kere güler öenmLi oLan o Şansı iyi değerlendirmektir Yaşamında Bol Şanslar dilerim.

yeni iŞ Hayatında Bol ve iyi Şanslar diliyorum

Herzaman Şans yanında Olsun iyi Şanslar

Hayatındaki bütün güzellikler sana şans getirsin iyi şanslar canım!

Şansın herzaman Gülmediği bu Acı Dolu Hayatta Sana iyi şanslar diliyorum gülüm

iyi Şanslar Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iyi şanslar msjı

iyi şanslar msjı

başarı dileme mesajları sınav için başarı dileme mesajları sınavda İyi şanslar dilerim Bu önemli sınavında kalbimiz hep seninle, başarılar dilerim Önündeki bu engeli aşman dileklerimizle, bol şans Dualarımız hep seninle, bol şans dileriz...
  2. Ebru Gündeş - İyi Şanslar

Ebru Gündeş - İyi Şanslar

Zorla tutamam gidene yol yakışır Aşk bir kalp yarasıdır zamanla unutulur Senle ayrıldık ne denir ki hayırlısı Gönlümün kapısını yeni bir aşk çalabilir Yanmam yıkılmam senin ardından yar Öteki aşıklardan büyük farkın var Bir gidene kal demem asla İki ezdirmem kendimi aşka Üç düşman olup ayrılmak yakışmaz Sana son sözüm iyi şanslar(2)
  3. Meleklerim iyi şans dilediğiniz tüm arkadaşlarınıza okutun

Meleklerim iyi şans dilediğiniz tüm arkadaşlarınıza okutun

sevinçler paylaştıkça artar üzüntüler paylaştıkça azalır . Bu yazıyı okumanız sadece 30 saniyenizi alacak, ve sonunda hayata ve ilişkilere bakış açınız değişecek.!!! İleri derecede hasta iki adam aynı hastane odasındaydılar. Adamlardan birinin her öğleden sonra 1 saatliğine oturmasına izin veriliyordu, ciğerlerindeki suyun süzülmesi için. Bu hastanın yatağı odadaki tek pencerenin tam...
  4. İyi Şanslar Chuck  (Good Luck Chuck) Filimi!

İyi Şanslar Chuck (Good Luck Chuck) Filimi!

iyi şanslar filmi iyi şanslar chucky chuck chuck fragman şanslı chucky Isparta günleri benim için başladı ve her geçen gün daha çok film izlemeye başladım. Bugün 2007 yapımı bir komedi filmini izledim. Eğer daha önce izlemediyseniz mutlaka izlemelisiniz! Dane Cook ve Jessica Alba’nın başrollerde yer aldığı film arkadaş ortamında, yalnızken yada gülmek istediğinizde kesinlikle güzel bir...
  5. Kısa iyi geceler mesajları

Kısa iyi geceler mesajları

iyi geceler mesajları iyi geceler mesajlari 2011 sevgiliye mesajları 2011 ii kısa iyi geceler sözleri, kısa iyi geceler msj, kısa iyi geceler sevgiliye, kısa iyi geceler mesajları Seneeee geçen sene :D:D şubatın 31 iydi sanırsam. Aşık olmuştum :D:D Tabi bizim zamanımızda traktör yoktu :D:D Aslında o zamanlar dedemde sağdı, bende ninemin beşiğini tıngır mıngır sallardım :D:D Heralde o...

Sayfayı Paylaş