gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İyi Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İyi Sözler paylaşır mısınız çeşidi ne olursa olsun önemli değil yeter ki çeşidinin en iyisi olsun :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İyi Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iyi Geceler Sözleri

iyi Geceler Sözleri

iyi geceler sözleri iyi geceler facebook sözleri facebook mesajları mesajları Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü Ona iyi bak. Geceleri Uzaklara çıglık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bugece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler...
  2. İyi Düşün Taşın Sözleri

İyi Düşün Taşın Sözleri

mete iyi düşün taşın sözleri iyi düşün taşın sözleri mete faydası yoktur gözlerdeki yaşın şarkı sözü faydası yoktur gözlerdeki yaşın şarkı sözü Öyle Bir Geçer ki Zaman dizisinde Necati ve Mete'nin liseler arası katıldıkları müzik yarışmasında Mete'nin ve grubunun katılıp seslendirdiği "İyi Düşün" parçasının sözlerini sizler paylaşıyorum. İyi Düşün Taşın Faydası yoktur gözlerdeki...
  3. İnce Sözler

İnce Sözler

İnce Sözler - çok ince ve dokunaklı sözler istiyorum lütfen yenilerini eklerseniz daha bir iyi olacak :)
  4. İnce güzel Sözler kısa

İnce güzel Sözler kısa

İnce Sözler 2012 İnce güzel Sözler kısa Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazmızda sizlere ve isteyen herkese ince ve güzel sözler sunuyoruz. Lafı daha fazla uzatmadan şimdi sizleri en güzel ince sizlerle başbaşa bırakıyoruz. Kişi nâm ile işler işi, namsız bir pula değmezmiş kişi! En çok dikkat edeceğimiz şey, birbirimizin kusurlarını afv edeceğiz, sabredeceğiz. Sabredenin gideceği yer...
  5. En İyi Sözler Yeni

En İyi Sözler Yeni

En İyi Sözler Yeni, En Güzel sözler, İyi sözler arayan tüm arkadaşlarımız için ve tabi ki siz sevgili melek'lerimiz için de bu yazımızda en iyi sözleri sizlerle paylaşıyor ve bu iyi sözler en yenileri diyoruz :) -Bütün derdim, kelimelerle benim.. -Dinlemeyi ögren. Bazi firsatlar kapiyi hafif tiklatir.. -Gömlegin ilk dugmesi yanlis iliklenince digerleri de yanlis gider. -Her zaman...

Sayfayı Paylaş