gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Iyi tatiller

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Melekler Mekanı ailesi olarak tüm öğretmen ve öğrencilere sağlıklı ve mutlu tatiller dileriz....

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler canım ahh bide tatili biz görebilsek:) neyse çok az kaldı sabrediyorum:)

Iyi tatiller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyninizi Iyi Programlayin!

Beyninizi Iyi Programlayin!

Beyninizi İyi Programlayın İnsan beyni biyolojik bir bilgisayardır. Zeka ve hafızası güçlü insanlarla sıradan insanlar arasında zihinsel bilgisayarlarında çok az fark vardır. Ancak başarılı insanlar beyin bilgisayarlarını kullanmayı iyi bilmektedirler. Yaşadığımız olaylar, heyecanlarımız beynimize protein olarak şifrelenir. 2-3 gün sonra aynı olayları heyecanları ile birlikte...
  2. Iyi Ve Kötü...

Iyi Ve Kötü...

İYİ VE KÖTÜ Leonardo da Vinci 'Son Aksam Yemegi' isimli resmini yapmayi düsündügünde büyük bir güçlükle karsilasti... Iyi'yi Isa'nin bedeninde, Kötü'yü de Isa'nin arkadasi olan ve son aksam yemeginde ona ihanet etmeye karar veren Yahuda'nin bedeninde tasvir etmek zorundaydi... Resmi yarim birakarak bu iki kisiye model olarak kullanabilecegi birilerini aramaya basladi. Bir gün bir koronun...
  3. Iyi misin amca....?

Iyi misin amca....?

Yasli bir çiftçi trafik kazasinda magdur oldugu gerekçesiyle, mahkemede savunmak yapmaytaydi. Kazaya sebep olan nakliye firmasinin avukati sordu: -Kaza yerine gelen polis ekibine 'Iyiyim' demediniz mi? Çiftçi ifadesine baþladi: -Traktörümün arkasinda besili inegim sarikiz ile birlikte giderken, bu nakliye sirketinin kamyonu...... Avukat sözünü kesti; -Ayrintilari sormuyorum,...
  4. Iyi geceler Hayat....

Iyi geceler Hayat....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Iyi Insan'in özellikleri

Iyi Insan'in özellikleri

özellik, insan, iyi ve kötü, örnek, nasihat, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Nasıl bir insan olduğunuzu (olmanız gerektiğini) bilmek istiyorsanız mutlaka okuyun! 1. İYİ bir insan kesinlikle “Ben iyiyim” demez, iyi olduğunu iddia etmez. 2. Ben iyiyim diyen bir kimse, bu sözüyle iyi olmadığını ortaya koymuş olur. 3. “Benim çok hatalarım, noksanlarım, kusurlarım,...

Sayfayı Paylaş