gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

iyiki bi oglunuz var ha

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

-oğlum diye söylemiyorum bi sarmalar bi dolmalar... ^_^ +iyi iyi.. ne güzel bizim kız da çook güzel yapar zaten.. -vala oğlum diye söylemiyorum... yemek konusunda rakip kabul etmeyiz.. -_-
    +:eek:
    -ütüde felan çift çizgi yapıyor tamam ama onu da öğrenir kerata...
    + :D

-oğlum diye söylemiyorum...
    +söyleyin canım..
    -içkisi yok kumarı yok... karı kız zaten yok B)
    +eh pek güzel... ^_^
    -yah siz düşünün şimdi, böylesi bi çocuk yetiştiren bu baba nasıl da hayırlı bi kısmet olucak kızınıza... + ..........

-Mamut bey oğlum diye söylemiyorum çıkardımı kemer diye beline doluyo şerefsizim
    +Ananı avradını
    -Vallahi billahi

-Raşit bey oğlum diye söylemiyorum
    +Niye söylemiyosunuz
    -Oğlum yok benim :cry:
    +Vay kılıbık vay bi erkek doğurtamadın dimi -_-
    -Söylemiyorum demiştim hemen dalga geçin zaten

-bakın rıza bey oğlum diye söylemiyorum ... -_-
    +eee :blink:
    -oğlum diye söylemiyorum işte :melek: oğlum olmasa yediği haltları bir bir sayıcam hergelenin -_-
    +laan :huh: size kız mız yok :angry:
    -gelmişken bişey almadan gitmeseydik

-oğlum diye söylemiyorum kendisi çok çalışkandır aşoseyşyın press te çalışıyor
    +nerde
    -asoşeysin pres -_-
    +heheh : asoşeysin pres mi hahaah asoşeytıt press olmasın o
    -ben sana adını telaffuz edemiyeceğim işlere girme demedim mi lan rezil ettin beni

-oğlum diye söylemiyorum çok zekidir
    +evet
    -aylık 3 milyar maaş alıyo işinde de çok başarılı
    +neyse hayırlısıyla olur inşallah
    -ne olur
    +evlillik
    -ne evliliği ben buraya oğlumun ne kadar zeki ne kadar başarılı olduğunu anlatmaya gelmiştim
    +gidin lan evimden <_<
    -dur daha bitmedi benim oğlum var ya çok iyi gitar çalar -_-
    +dalga mı geçiyosunuz lan oğlunun tipi de hıyara benziyo zaten :angry:
    -her insan biraz hıyara benzer
    alinti

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: iyiki bi oglunuz var ha
    :hhh: emeğine sağlık canım

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

:haha::haha:eöeğine sağlık canım ne oğlanlarmış be

4. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

super bunlar yaaa:haha:ay benimde oglum var ama...bende oylemiyim acaba?:hhh:

iyiki bi oglunuz var ha konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyiki Varsın..

İyiki Varsın..

iyiki hayatımdasın sevgilim iyi ki hayatımdasın iyiki aşkım hayatimdasin Seni Sararmış güller arasında bulmuştum yıllar önce. Gözyaşlarımla sulamış , kem gözlerden uzak ol diye kalbimin taaa içine saklamıştım. Ne Güzel günlerdi onlar sen solup giderken , ben hayat yokuşunu çıkmaya gayret ederken bulmuştum seni.Herşeyinle sahiplenmiştim seni , aşkını.Bir anda seni yeşertebilmiştim , rengarenk...
  2. İyiki varsın iyiki aşkımsın!!

İyiki varsın iyiki aşkımsın!!

iyiki aşkımsın Can yakıyor hayat bazen... Acıtıyor. Hiç yılmadan çalışıyorsun ve bunları bedeli olarak aldığın şey kocaman bi hiç oluyor ya hani, işte en çok o zaman yanıyor insanın canı. Oysa senin yanındayken hayat canımı yakmıyor benim, aksine gülümsüyor bana. Zaman duruyor seninleyken, saniyeler geçmiyor, dakikalar atmıyor. Büyük bi mutluluk sarıyor dünyayı... Sevgin umutsuzlara bile umut...
  3. Aşk iyiki var

Aşk iyiki var

Bir kere bile aşık olmayan var mı? Böyle bir şey mümkün mü? Tabii ki değil... İnsan hayatta hiç olmazsa bir kez, deliler gibi aşık olabilme hissini yaşamalı... İLK AŞK: Ne yaparsanız yapın, ilk aşkınızı unutmanız mümkün değildir. Yıllar sonra dönüp, "Ben ona nasıl aşık olmuştum acaba" diye pişmanlıkla karışık garip bir duygu da yaşayabilirsiniz... Olsun. O, size ilk aşkı tattırmış....
  4. dostuklar..dostalarımız...iyiki varsınız...

dostuklar..dostalarımız...iyiki varsınız...

Kucak Dolusu sevgiler...... Hayat her zaman mükemmeli sunmaz insana.. Bazen kurşundan ağır bir efkar balyası gibi çöküverir omuzlarımıza.. Böylesi durumlarda yapılacak en iyi şey, fırtınaya tutulmuş bir sandalın güvenli bir liman araması gibi, sığınacak dost bir yürek aramaktır.. Vurgun yemiş bir yüreği, dost bir yürekten gayrı kim kabul eder, kim saklayabilir ki... Her şeye rağmen hayatı...
  5. İyiki varsın şevvalll

İyiki varsın şevvalll

Nice mutlu yıllar bebeğim ,her şey gönlünce olsun.. Ağlamak yok ,gülmek var...Gülen yüzün hiç solmasın..

Sayfayı Paylaş