gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

İyiki ciktin karsima hayatimin anlami....

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

iyiki ciktin karsima iyiki çıktın karşıma çıktın karşıma şiir iyi ki Tanismamiz cok karmasik, cok komik oldu. Ne sen beni nede ben seni sevmemistim :) kim bilebilirdiki bir gün evlenecegimizi. Sana EVET demek hayatimda verdigim en dogru karardi. Seninle evlendigim günden beri dünyanin en mutlu kadini gibi hissediyorum kendimi, senin beni saat basi "askim özledim sesini duymak istedim" demen. yada sen isteyken telesekretere anlamli msjlar birakman, sesin güzel olmasada o sarkilar gözüm yasli dinliyorum, seni cok seviyorum. Benim dertlerime (zor biri oldugumu biliyorum) herzaman bi care bulman. Askim ne derdim olursa olsun senin yaninda huzur buluyorum kendimi cok güvende hissediyorum. Asla ayrilmayalim asla darilmayalim olur mu?
    Iyi ciktin karsima, iyi evlendim seninle, iyiyki benimsin......

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Iyiki ciktin karsima hayatimin anlami....
    iyiki canım iyiki Allah ayırmasın sevginiz her daim sıcacık ve taze kalsın inş

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

aminnnn mislinay, sagol :)

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bndn sana rep:D

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    canım allah ayırmasın ömür boyu devam eder mutluluğunuz birlikteliğiniz inşallah:)

6. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ne güzel ifade etmişsn duygularını cnm bnm allah daim etsin

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Sagolun canlarimmm

8. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ne güzel yazmışın canım + benden rep:)

İyiki ciktin karsima hayatimin anlami.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayatin anlami ne

hayatin anlami ne

"Eski zamanlarin birinde bir adam hayatin anlaminin ne olduguna takmis kafayi.. Buldugu hiçbir cevap ona yeterli gelmemis ve baskalarina sormaya karar vermis.. Ama aldigi cevaplarda ona yetmemis.Fakat mutlaka bir cevabi olmali diyormus.. Ve dolasip herkese bunu sormaya karar vermis.. Köy,kasaba,ülke dolasmis bu arada zamanda durmuyor tabiki ... Tam umudunu yitirmisken bir köyde konustugu...
  2. Kars!

Kars!

kars
  3. Hayatin Anlami...

Hayatin Anlami...

Eski zamanlarin birinde bir adam hayatin anlaminin ne olduguna takmis kafayi... Buldugu hicbir cevap ona yeterli gelmemis ve baskalarina sormaya karar vermis.. Ama aldigi cevaplar da ona yetmemis. Fakat mutlaka bir cevabi olmali diyormus.. Ve dolasip herkese bunu sormaya karar vermis.. Koy,kasaba,ulke dolasmis... bu arada zamanda durmuyor tabiki ... Tam umudunu yitirmisken bir koyde...
  4. hayatin anlaminin nedir?

hayatin anlaminin nedir?

"Eski zamanlarin birinde bir adam hayatin anlaminin ne olduguna takmis kafayi.. Buldugu hiçbir cevap ona yeterli gelmemis ve baskalarina sormaya karar vermis.. Ama aldigi cevaplarda ona yetmemis.Fakat mutlaka bir cevabi olmali diyormus.. Ve dolasip herkese bunu sormaya karar vermis.. Köy,kasaba,ülke dolasmis bu arada zamanda durmuyor tabiki ... Tam umudunu yitirmisken bir köyde...
  5. Askim benim, hayatimin anlami..

Askim benim, hayatimin anlami..

hayatımın anlamı aşkım hayatımın anlamına mektup Seninle konusurken, gözlerine bakarken, hatta sen yanimda yokken, seni düsündügümde bile gürül gürül bir irmak akiyor yüregimden. Her damlasinda mutluluk ve heyecan tasiyan bir irmak bu.su yalan dünyada ölüm kadar gerceksin benim icin. Yasamak kadar tutkulu..Pilimi pirtimi toplayip acilardan, gidecegim tek adressin.Sen benim dönüsü olmayan...

Sayfayı Paylaş