gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

İyiki Doğdun bal_arısı

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

sevgili bal arısı sitemizin balı doğum günnün kutlu olsunn yeni yaşınn sana başta sağlıkk huzurr ve mutluluk getirsin tüm dileklerinn gerçekleisinn çok güzell bir yıl geçirrr ve veee veee en çok istediğin şeyyy olsunnn yeni yaşında anne olursun inşallah :D:D iiyikii doğdunn cnaımm :kiss:

:tekno: :dogumgunu::dogumgunu:

emral bunu beğendi.
  2. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    seneye bu zamanlar bebeğin kucağında doğum gününü kutlamayı nasip etsin rabbim inşallah... iyiki doğdun canım:kiss:

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. bal_arısı

bal_arısı Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    cemoşum neler yapmışsın sen böyle :)))) çok güzel olmuş.. ellerine kollarına yüreğine sağlık...... inşallah seninde allah gönlüne göre verir tüm dileklerin anında olur :) teşekkür ettim tekrardan :yeah::ar4fd::ar4fd::ar4fd:

- - - Updated - - -

emralım çok teşekkür ederim cnm :))) amin inşallahhhhhhh

emral ve CeMoŞ bunu beğendi.
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

amin inşallahhhhh :D:D

İyiki Doğdun bal_arısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iyiki doğdun dileğimm

iyiki doğdun dileğimm

dilekcim canım kardeşim doğum günün kutlu olsun iyiki doğmuşsun iyiki M.M ye üye olmuşsun ve ben iyiki seni tanımışım:kiss: sana ailenle ve oğluşunla hayırlı uzun ömürler dilerim yeni yaşın sana öncelikle huzurr, sağlık, mutluluk ve bol şans getirsinn tekrar iyikiiii doğdun tatlım:kiss: :dogumgunu:
  2. İyiki Doğdun Sabır Meleği

İyiki Doğdun Sabır Meleği

Yürüdüğün yollarda hayallerin ve yeni başlangıçların olsun, Zor gününde yanında bulunacak gerçek dostların olsun, Başarısızlık, kadar ve kötü yazgı senden uzak düşlerin gerçek , DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN SABIR MELEĞİ İYiki Doğdunnnn iyikii doğdunn mutlu yıllar saaaaaaaaanaaaaaaaa:kutla::kutla: :kedi::kedi:
  3. iyiki doğdun array

iyiki doğdun array

az önce aşşağıda baktımda arrayın doğum günüymüşş ee bunca gündür array la hukukumuz varr şimdi doğum gününü kutlamasak omaj demi hahahahaha bunca gündür arraylaa konularda hep birlikteyiz dimi ama hahaha madem doğum günümüş kutlayak hahaha haydi melekelr arrayın partisine buyrunn :ohoh::ohoh: :kutlama: :kedi::kedi::kedi::kedi::dp178::dp178::dp178::dp178:
  4. İyiki Doğdun Karagözlü Kuzum

İyiki Doğdun Karagözlü Kuzum

Tam 9 sene önce hayatımıza girdin dünyama ışık oldun nefes, ses oldun.... Doğduğun andan itibarenher zaman farklı ve özel bir çocuk olduğunun sinyallerini gerek bize gerekse çevrene verdin.. Evet çok özel bir çocuksun bebeğim...Beni hiç üzmedin ağladım gözyaşımı sildin...Kardeşlerin oldu bir abinin kardeşine yapacağının çok daha fazlasını yaptın...Kardeşlerine hem anne hem baba hemde abi...
  5. İyiki doğdun Mawi admin :)

İyiki doğdun Mawi admin :)

Sevgili melekler; Bir çoğunuz Mawi admin hakkında bilgiye sahip değilsiniz.Kendisi Melekler Mekanı nın sahibi dir..Sadminin eşidir.2007 den beri kendisini tanıyor,tanımaktan da mutluluk duyuyorum..Tanıdığım günden beri gerek kendisi gerekse eşi sadmin hiç bir zaman çizgilerini,duruşlarını bozmadılar..Burası bu gün bunları anlatmak için belki uygun değil ama bir çoğunuzun bizler hakkında bilgi...

Sayfayı Paylaş