İyiki Doğdun Deniz Gözlüm!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
İyiki Doğdun Deniz Gözlüm!
İyiki doğdun benim deniz gözlüm...Tam 10 yıl önce(3 kasım) hayata yumuk yumuk gelen ellerinle,dünyaya inat bende artık varım burdayım demek ister gibi bakan o mavinin huzurunu bulduğum bakmaktan kendimi alamadığım gözlerinle,dünyaya açılan en güzel pencerem oldu bugün benim:)

Katıksız sevginin adresi deniz gözlü oğlum benim...Ne zor seni şekillendirebilmek...Ne zor bendeki seni kelimelere dökebilmek...Artık kollarımda herşeyiyle bana muhtaç bir bebek değilsin.Kararlılığınla, cesur adımlarınla, özünle yoğrulan hamurunla başka bir BATUHAN duruyor artık karşımda.Bir yarın hep bana bize bağlı kalacağını bilsemde bir yarının bağımsız düşüncelerinle nasılda geliştiğini görüyorum:)

İyiki geldin dünyama bebeğim,iyiki varsın!Düne bağlayan yarım,yarına açılan aydınlığım...Upuzun kirpiklerinin örttüğü gözlerinden bakan o deniz gözlerin hiç solmasın hep sevgiyle mutlulukla.baksın dünyaya.Altından kalkamayacağın dertler uğramasın sana,hayallerine çelme takacak düş kırıkları çıkmasın yoluna.
Umut dolu düşlerin, bitmeyen gülücüklerin izi olsun yarınlarında.
Seni seviyoruz deniz gözlüm.İyiki doğdun iyiki katıldın dünyama dünyamıza.Anlam kattın hayatımın hayatımızın her anına.Doğum günün kutlu olsun oğlum nice yaşlara:)Rabbim seni ve tüm evlatları korusun.
SENİ ÇOK SEVİYORUZ DENİZ GÖZLÜM...

MC'nin Kaleminden,

Dün gibi... doğduğun gün, emeklemen yürüyüşün... hayata tutunarak bizide hayata tutundurman. Hoşgeldin e bebek dediğimizin üzerinden 10 yıl geçti... Düşünüyorum da şimdi i.okula gidiyorsun. Yaramazmı yaramazsın. Laf dinlemezsin :) Ama yinede sevildiğini bilirsin hayta. :D

İyiki doğdun aslanım, iyiki baban oldum... Seni seviyorum Canım OĞlum...Unutmadan akşama hediyeni şekillendireceğim :D

ailem121py4.jpg

Cevap: İyiki Doğdun Deniz Gözlüm!

Duygularını nekadar güzel aktarmışsın parmak uclarına...Oğluna yani Batuhan'a daha nice sağlıklı başarılı mutluluklarla geçireceği yıllar bir ömür dilerim...Rabbim nazardan korusun o güzel gözlerini

Dogumgunu006.jpg

İyiki Doğdun Batuhan :) Sevdiklerinle Birlikte Ömür Boyu Mutluluklar Dilerim Sana :) Allah Nazarlardan Korusun Deniz Gözlerini :)

NİCE NİCE YENİ YAŞLARA BATUHAN.. ALLAH DAİMA HEP SEVDİKLERİNLE BİR ÖMÜR SÜRDÜRMESİ DİLEĞİYLE

resim094sw4.jpg

Mawi adminim önce sizi tebrik etmek istiyorum..Ne mutlu size ,böyle evlat aşığı anne olduğunuz için..Rabbim tüm kötülüklerden korusun...

Batuhan,annesinin deniz gözlü kuzusu iyiki varsın..Nice mutlu yıllar canım..Sevgiyle,saygıyla,huzurla,sağlıkla nice yıllar senin ve sizlerin olsun canım..:)

nice mutlu yillara hep beraber saglikla mutlulukla sevgiyle umutla iyi ki varsin iyi ki dogdun Batuhan

Dilerim ki RABBİM ona ve size tüm sevdiklerine güzel,huzurlu,sağlıklı uzun mutlu ömürler nasip etsin.Gözlerinden mutluluk sevinç eksik olmasın baktığı her yerde mutluluğu görsün.
darısı üçüncü çocuğunuzun doğumuna ve torunlarınızın doğum günlerini kutlamanız dileklerimle evinizde mutluluk aşk saygı eksik olmasın...

çok şanslı bir çocuk ki sizin gibi anne babaya sahip.ALLAH sizi onun başından eksik etmesin...

RüYaM teyzesinden kucak dolusu sevgilerle nice yıllara Batuhan'cım...

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BATUHAN. NİCE SENELERE.

Rabbim güzelliklerin hepsini önüne sersin. hep iyilerle ve iyiliklerle karşılaştırsın. Bir ömür boyu elleriniz ve kalpleriniz birbirinden ayrılmasın. Maviş gözlerin gibi hep ışıl ışıl bak dünyaya. Keder sana uzak mutluluk hep yanında olsun. Allah sana ve yanında olabilmeleri için ailene uzun ömürler versin.nice onlarca yaşlara.........

Geri