gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

İyiki Doğdun Deniz Gözlüm!

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İyiki doğdun benim deniz gözlüm...Tam 10 yıl önce(3 kasım) hayata yumuk yumuk gelen ellerinle,dünyaya inat bende artık varım burdayım demek ister gibi bakan o mavinin huzurunu bulduğum bakmaktan kendimi alamadığım gözlerinle,dünyaya açılan en güzel pencerem oldu bugün benim:) Katıksız sevginin adresi deniz gözlü oğlum benim...Ne zor seni şekillendirebilmek...Ne zor bendeki seni kelimelere dökebilmek...Artık kollarımda herşeyiyle bana muhtaç bir bebek değilsin.Kararlılığınla, cesur adımlarınla, özünle yoğrulan hamurunla başka bir BATUHAN duruyor artık karşımda.Bir yarın hep bana bize bağlı kalacağını bilsemde bir yarının bağımsız düşüncelerinle nasılda geliştiğini görüyorum:)

İyiki geldin dünyama bebeğim,iyiki varsın!Düne bağlayan yarım,yarına açılan aydınlığım...Upuzun kirpiklerinin örttüğü gözlerinden bakan o deniz gözlerin hiç solmasın hep sevgiyle mutlulukla.baksın dünyaya.Altından kalkamayacağın dertler uğramasın sana,hayallerine çelme takacak düş kırıkları çıkmasın yoluna.
    Umut dolu düşlerin, bitmeyen gülücüklerin izi olsun yarınlarında.
    Seni seviyoruz deniz gözlüm.İyiki doğdun iyiki katıldın dünyama dünyamıza.Anlam kattın hayatımın hayatımızın her anına.Doğum günün kutlu olsun oğlum nice yaşlara:)Rabbim seni ve tüm evlatları korusun.
    SENİ ÇOK SEVİYORUZ DENİZ GÖZLÜM...

MC'nin Kaleminden,

Dün gibi... doğduğun gün, emeklemen yürüyüşün... hayata tutunarak bizide hayata tutundurman. Hoşgeldin e bebek dediğimizin üzerinden 10 yıl geçti... Düşünüyorum da şimdi i.okula gidiyorsun. Yaramazmı yaramazsın. Laf dinlemezsin :) Ama yinede sevildiğini bilirsin hayta. :D

İyiki doğdun aslanım, iyiki baban oldum... Seni seviyorum Canım OĞlum...Unutmadan akşama hediyeni şekillendireceğim :D

2. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İyiki Doğdun Deniz Gözlüm!
    Duygularını nekadar güzel aktarmışsın parmak uclarına...Oğluna yani Batuhan'a daha nice sağlıklı başarılı mutluluklarla geçireceği yıllar bir ömür dilerim...Rabbim nazardan korusun o güzel gözlerini

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İyiki Doğdun Batuhan :) Sevdiklerinle Birlikte Ömür Boyu Mutluluklar Dilerim Sana :) Allah Nazarlardan Korusun Deniz Gözlerini :)

4. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

NİCE NİCE YENİ YAŞLARA BATUHAN.. ALLAH DAİMA HEP SEVDİKLERİNLE BİR ÖMÜR SÜRDÜRMESİ DİLEĞİYLE

5. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Mawi adminim önce sizi tebrik etmek istiyorum..Ne mutlu size ,böyle evlat aşığı anne olduğunuz için..Rabbim tüm kötülüklerden korusun...

Batuhan,annesinin deniz gözlü kuzusu iyiki varsın..Nice mutlu yıllar canım..Sevgiyle,saygıyla,huzurla,sağlıkla nice yıllar senin ve sizlerin olsun canım..:)

6. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

nice mutlu yillara hep beraber saglikla mutlulukla sevgiyle umutla iyi ki varsin iyi ki dogdun Batuhan

7. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dilerim ki RABBİM ona ve size tüm sevdiklerine güzel,huzurlu,sağlıklı uzun mutlu ömürler nasip etsin.Gözlerinden mutluluk sevinç eksik olmasın baktığı her yerde mutluluğu görsün.
    darısı üçüncü çocuğunuzun doğumuna ve torunlarınızın doğum günlerini kutlamanız dileklerimle evinizde mutluluk aşk saygı eksik olmasın...

çok şanslı bir çocuk ki sizin gibi anne babaya sahip.ALLAH sizi onun başından eksik etmesin...

***** teyzesinden kucak dolusu sevgilerle nice yıllara Batuhan'cım...

9. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BATUHAN. NİCE SENELERE.

Rabbim güzelliklerin hepsini önüne sersin. hep iyilerle ve iyiliklerle karşılaştırsın. Bir ömür boyu elleriniz ve kalpleriniz birbirinden ayrılmasın. Maviş gözlerin gibi hep ışıl ışıl bak dünyaya. Keder sana uzak mutluluk hep yanında olsun. Allah sana ve yanında olabilmeleri için ailene uzun ömürler versin.nice onlarca yaşlara.........

10. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

[​IMG][​IMG] deniz gozlu yakisikli nice mutlu yillara

11. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel bı yazı olmuşş..admınım yuregınıze ellerınıze saglık..walla çok duygulandım okurken..batuhan dogum gunun kutlu oldun..nıce yaşlara..bunlarda aşko meloo ablandan hedıyelerın..
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG]

12. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Rabbim evladınızı sizlere bağışlasın ömrü uzun bahtı açık olsun........

13. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

:d045: batuhana nice yıllara sizlerle ve sevdikleriyle beraber bir ömür boyu sağlık, mutluluk,başarı dileklerimle...
    hayat onun önüne bütün güzellikleri sersin inş.

Allah Batuhanı diğer yavrunuzu size bağışlasın mawi ve mc adminim sağlıklı ve mutlu yaşamlarını görün inşallah
    iyiki sizin için onlar onlar içinde iyiki sizin gibi sevgi dolu anne ve babaları var ne mutlu :)

İyiki Doğdun Deniz Gözlüm! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soner Arıca - Deniz Gözlüm

Soner Arıca - Deniz Gözlüm

ilk değilsen bile son aşkım olup kal akor İlk değilsen bile Son aşkım olup kal Senden öncesini Yaşamadım sayarım Böyle bir aşka ömür vermeye değer Dillenir de nazara gelir diye korkarım Deniz gözlüm benim Senin için hazırım Eğer ölüm gerekse Ölmeye giderim Yemin olsun seninim çocuklar gibi şenim Deniz gözlerinde hayat bulur gözlerim Yüreğim acır inan senden uzak kalmasın O deniz...
  2. " İçinden söyle Aşkımm.. İyiki doğdu(m)n de..!! "

" İçinden söyle Aşkımm.. İyiki doğdu(m)n de..!! "

İçinden söyle sesiz sesiz içinden Kimseler duymasın hatta sen bile Öyle derin derin içinden...... İçinde söyle İyiki Doğdun Aşkım diye...... Ben bile duyamayayım işte aynen böyle.... Sesizliğini gerçek sanayım alınayım kırılayım.... Hatta esen rüzgarın fısıltısına kanayım bir an irkilip yanılayım Ara ara telefonuma bakayım bir umut işte ya çalarsa diye ben baktıkça çalmaski bu telefon.... Sen...
  3. Deniz Gözlüm

Deniz Gözlüm

Sen hep anlamsız gülerdin... Boş bakardın yüzüme Anlamazdın ki seni sevdiğimi Derin derin bakardım deniz gözlerine Sen anlamazdın, bakmazdın ki yüzüme Susardın, soluklanırdın yine Hüzünlenirdin bir an Ufak bir gülümsemeyle tazelerdin hüznünü hep Deniz gözlüm derdim sana Ama sen hiç bilmezdin Hep içime akıtırdım Duyarsın,duyarsında sevmezsin beni diye Çünkü, Çünkü sen denizleri...
  4. Deniz gözlüm . . .

Deniz gözlüm . . .

Gittuğun o yerlerde söle huzurda misun? Geride kalanların söyle farkında misun ? Atın beni denizlere vermeyun ellerine oyy Zaten hasret kalmış idum o deniz gözlerunee Gidup ta dönmemeye söyle yeminli misun? Dönüp te görmemeye dayanabilir misun? Ey göklerin yıldızi benim farkimda misun? Benden ayrı yaşamaya dayanabilir misun ? Atın beni denizlere vermeyun ellerine oyy Zaten...

Sayfayı Paylaş