gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

İyiki Doğdun Mavi Gülüm

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Acısıyla tatlısıyla çok uzun bir süreci geride bıraktık a gülüm. Onca geçen zamanda benim için Dünya'nın en anlamlı değerlerinin başında geliyorsun. Bunu biliyorsun. Bana verdiğin sadakatin, anlayışın, özverin ve dünya tatlısı 4 evlat için sana sonsuz kere sonsuz teşekkür ediyorum. Dünyaya bin kere gelsem her defasında Allah'tan seni dilerdim. dahaki sene de seninle göz göze diz dize ve onurlu bir şekilde yaşamayı istiyor ve umut ediyorum. Sol yanım canım eşim bir tanem Seni seviyorum İyiki Doğdun Aşkım... Allah ayırmasın bizi birtanem.

Aslında düşünüyorum da bazen kelimeler anlamını yitiriyor ve insanın söylediği her şey sevdiceğine yakışmıyormuş gibi geliyor. Bu tür durumlarda bonus birşeyler hep var. Benimde var :)

BONUS ( Fazla söze gerek yok zannedersem )

BEYZA21, TİTAN, CeMoŞ ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    Mawi ablacım iyiki doğdun Sadmin abimizde çok iyi anlatmış lafın üstüne laf etmek olmaz en iyi o anlatır seni tekrardan iyiki doğdun. Bu arada çok tatlısınız Allah nazarlardan saklasın. Ömür boyu birbirinizin yanınızda olun inşş...

a.özlem, MaWiM ve SadmiN bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Her doğumgünüm de sanırım çoğu kişi gibi beni de bir hüzün sarar ve içimde burukluk olurdu. Bunca eşin, dostun ve akrabanın hatırlayıp arayıp sorması doğum günümü kutlaması sonucu gün içinde ağladığım bile olmuştur. Ama hayatım da ilk kez benim için bu doğumgünüm çok anlamlı...Nedense içimde hüzün, burukluk ve o ağlamaklı durum yok. Hayata daha bir umut ve sevgi ile bakıyorum. Acı tatlı bir yıl daha geride kaldı. Yeri geldi ağladım yeri geldi kahkaları bastım. Hayat işte...Ne çıkar bir yıl daha yaşlanmışım...Ne çıkar yüzümde bir çizgi daha oluşmuş...Ne çıkar ağlamışım, üzülmüşüm...Sen varsın ya yanımda...Allah'ın bize nasip ettiği yavrularım varya...Eş dost sevenlerim varya...İşte bunlar herşeye değer..Sen herşeye değersin SOL YANIM...Seninle birlikte kaçıncı doğumgünüm inan hatırlamıyorum ama ömrümün son nefesine kadar el ele, diz dize daha nice senelerde birlikte yaşlanmak istiyorum. Dünyaya bin kez de gelsem Rabbime yalvarımdım alınyazım, kaderim, eşim, yoldaşım, çocuklarımın babası, yürek sızım, can kenarım ol diye...Ben de seni çok seviyorum SOL YANIM...

Asena_Sule, BEYZA21 ve SadmiN bunu beğendi.
  4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Çok teşekkür ederim LaViNYaM Amin inşallah canım iyiki varsın:)

SadmiN bunu beğendi.
  5. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    nice yıllra sağlıklı mutlu huzrlu iyiki doğdun mavişim

SadmiN ve MaWiM bunu beğendi.
  6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Saol Sevdem Allah razı olsun canımm:)

SadmiN bunu beğendi.
  7. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    nice seneler mavii allah mutluluğunuz daim etsin çocukalrınızla birlikte ömür boyu mutluluklarr
    iyiiikii doğmuşsunn :D:D

BEYZA21 ve MaWiM bunu beğendi.
  8. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Teşekkürler Cemoş'um Allah razı olsun. :)

CeMoŞ bunu beğendi.
  9. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    Kimi insanlar vardır hayata sadece o nitelikte gelen tek insanı temsil ederler ki bu yüzdendir onların nadide oluşu... Hayatın gizli hazineleridir onlar,sen de bu değerli hazinelerdensin MAWİM !!! Muzzam yüreğin ve sonsuz iyiliğinle dünyanın kazandığı en değerli hazinelerden birisin bu yüzden ıyıkı doğdun demek yetmez iyiki varsın ise az gelir bu dünyayı varlığınla kıymetlendirdin, seni iyiki tanımışım :kiss: :asigim: tabi hakkını yememek lazım; mawi sonsuzluğunu görmüş olan SADMİNi de tebrik ediyorum bu kadar mükemmel bir insanı arayıp bulduğu için :D:D

MaWiM, BEYZA21 ve SadmiN bunu beğendi.
  10. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Happy birthday pretty women <3
    İyiki doğmussun ve iyiki senin gibi mükemmel biri ile tanışmışım.. Hayatıma giren ve asla çıkmasını istemeyeceğim ender insanlardansın güzellik... Allahım her daim gönlüne göre versin canım, herşeyin en iyisine laiksin... Tekrardan iyiki doğmussun ...

MaWiM ve SadmiN bunu beğendi.
  11. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Mawim, sayın adminem, burçdaşım, sevgi dolu arkadaşım, taze dostum, şu acımasız hayatta herkes payına düşeni yaşar. Umarım ve Allah 'tan dilerim ki; hayatında ki tüm sıkıntıları en az yara alacak ve sonuçta başarılı olacak şekilde atlatır, başta ailen olmak üzere tüm sevdiklerinle birlikte mutlu mesut bu dünyada ki hayatını yaşarsın. Bu dünya geçici, inşaallah sen de diğer tarafta alacaklılardan biri olursun :)

Doğum günün kutlu olsun :kiss:

Dipnot: kaç yaşına girdin :puha:

MaWiM ve BEYZA21 bunu beğendi.
  12. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

DOST`luguna, insanligina, verdigi güzelliklerine inandigim, yüregimde taaa derinlerde hissettigim yegane
    insanlardan birinin dünyaya geldigi gün bu gün..iyiki doğdun dostum ..
    Attığın her adım ve her yeni yaş
    gerçek mutluluğa ulaşmana vesile olsun
    ama sakın yanılma gerçek mutluluk;
    ne dertsiz tasasız yaşamakta, ...Tüm olumsuzluklara rağmen
    yıkılmış ve kanayan yanlarını bağrına basıp
    hayat sahnesinde en güzel duruşu sergileyebilmek
    ve, sahneden inme vaktin geldiğinde
    izleyenlerin yüzünü ekşitmeyen
    alkışı ve takdiri hak eden bir oyun bırakabilmektir geride..Güçlü kadın,iyi eş,iyi anne,iyi dost..Doğum günün kutlu olsun :kiss:

MaWiM ve TİTAN bunu beğendi.
  13. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Beni çok duygulandırdın bitanem:) Ağlamamak için kendime söz versemde bak beni zorluyorsun:D:D Şaka bir yana bu güzel sözleri övgü dolu kelimeleri duymak inan ki beni onure etti. Bende iyi ki tanımışım dediğim dostlarım arasında olduğun için hem Rabbime şükür ediyor hemde sana teşekkür ediyorum iyi ki varsın çok öpüyorum seni:)

sılam_nisa bunu beğendi.
  14. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    yüreği güzel kendi güzel canım dostum çok teşekkür ederim eşinle ve güledamla sanada sağlıklı mutlu ve huzurlu koca bir ömür dilerim:)

15. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle jestin için çok mercii hahaha Güzel dileklerin ve düşüncelerin için de binlerce kez teşekkür ederim canım. Yaş meselesine gelince aşkolsun seninle aynı yaştayız abe yaaa çıtırızz çıtırrrr:D:D

BEYZA21 ve TİTAN bunu beğendi.
İyiki Doğdun Mavi Gülüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. RoCCo İyiki Doğdun

RoCCo İyiki Doğdun

doğum günü pasta tarifleri doğum günü pastası tarifi dogum pasta tarifleri pastası doğumgünü pastasi Mekanın en tatlı şekeri RoCCo doğum günün kutlu olsun...İyiki Doğdun İyiki Varsın...Sevdiklerinle birlikte nice nice mutlu sağlıklı yaşlara canım benim :)
  2. Fırtına İyiki Doğdun

Fırtına İyiki Doğdun

Burada tanıştığım ve iyiki tanıştığım dediğim kişilerden biri arkadaşım, hemşerim, dostum fırtınam iyiki doğdun canım...Doğum günün kutlu olsun... Yeni yaşın sana bütün güzellikleri getirsin...
  3. İyiki Doğdun *MaWi

İyiki Doğdun *MaWi

iyi ki doğdun Mawiş adminim İyiki doğdun İyiki varsın...Yeni yaşında tüm güzellikleri seninle olsun...Sevdiklerinle birlikte nice nice yaşlara inşallah :)
  4. iyiki doğdun asiruki

iyiki doğdun asiruki

nice senelere kuzencimm asim rukim kardeşimm:D:D yeni yaşın sana en başta huzur sonra sağlık ve mutluluk getirsin rabbim tüm dertlerini sendne alıp götürsünn yeniyaşında yeni umutlarla yeni güzellikler seninle olsun tüm dileklerin gerçekleşsin sei çok seviyorum:kiss: iyiki doğdun iyiki varsınnn doğum günün kutlu olsun:kiss: iyiki doğdun
  5. İyiki Doğdun SEVGİLİM!!!

İyiki Doğdun SEVGİLİM!!!

Bugün benim hayat arkadaşımın Doğum günü arkadaşlar... benim için çok özel ve anlamlı bir gün... aşkım için içimden geçen bir kaç cümlelik birşeyler karaladım. sizlerle paylaşmak istiyorumm... Küçücük dünyamda kocaman mutluluklar yaşatan biricik sevgilim… Bu gün senin doğum günün. Sana en değerli hazineleri hediye etsem yinede az gelir. Sen her şeyin en iyisini en güzelini hak ediyorsun....

Sayfayı Paylaş