İyiki Doğdun Mavi Gülüm

Mawim, sayın adminem, burçdaşım, sevgi dolu arkadaşım, taze dostum, şu acımasız hayatta herkes payına düşeni yaşar. Umarım ve Allah 'tan dilerim ki; hayatında ki tüm sıkıntıları en az yara alacak ve sonuçta başarılı olacak şekilde atlatır, başta ailen olmak üzere tüm sevdiklerinle birlikte mutlu mesut bu dünyada ki hayatını yaşarsın. Bu dünya geçici, inşaallah sen de diğer tarafta alacaklılardan biri olursun :)

Doğum günün kutlu olsun :kiss:

mawim-109.jpg

Dipnot: kaç yaşına girdin :puha:

page-49.jpg

DOST`luguna, insanligina, verdigi güzelliklerine inandigim, yüregimde taaa derinlerde hissettigim yegane
insanlardan birinin dünyaya geldigi gün bu gün..iyiki doğdun dostum ..
Attığın her adım ve her yeni yaş
gerçek mutluluğa ulaşmana vesile olsun
ama sakın yanılma gerçek mutluluk;
ne dertsiz tasasız yaşamakta, ...Tüm olumsuzluklara rağmen
yıkılmış ve kanayan yanlarını bağrına basıp
hayat sahnesinde en güzel duruşu sergileyebilmek
ve, sahneden inme vaktin geldiğinde
izleyenlerin yüzünü ekşitmeyen
alkışı ve takdiri hak eden bir oyun bırakabilmektir geride..Güçlü kadın,iyi eş,iyi anne,iyi dost..Doğum günün kutlu olsun :kiss:

Kimi insanlar vardır hayata sadece o nitelikte gelen tek insanı temsil ederler ki bu yüzdendir onların nadide oluşu... Hayatın gizli hazineleridir onlar,sen de bu değerli hazinelerdensin MAWİM !!! Muzzam yüreğin ve sonsuz iyiliğinle dünyanın kazandığı en değerli hazinelerden birisin bu yüzden ıyıkı doğdun demek yetmez iyiki varsın ise az gelir bu dünyayı varlığınla kıymetlendirdin, seni iyiki tanımışım :kiss: :asigim: tabi hakkını yememek lazım; mawi sonsuzluğunu görmüş olan SADMİNi de tebrik ediyorum bu kadar mükemmel bir insanı arayıp bulduğu için :D:D

Beni çok duygulandırdın bitanem:) Ağlamamak için kendime söz versemde bak beni zorluyorsun:D:D Şaka bir yana bu güzel sözleri övgü dolu kelimeleri duymak inan ki beni onure etti. Bende iyi ki tanımışım dediğim dostlarım arasında olduğun için hem Rabbime şükür ediyor hemde sana teşekkür ediyorum iyi ki varsın çok öpüyorum seni:)

Happy birthday pretty women <3
İyiki doğmussun ve iyiki senin gibi mükemmel biri ile tanışmışım.. Hayatıma giren ve asla çıkmasını istemeyeceğim ender insanlardansın güzellik... Allahım her daim gönlüne göre versin canım, herşeyin en iyisine laiksin... Tekrardan iyiki doğmussun ...

yüreği güzel kendi güzel canım dostum çok teşekkür ederim eşinle ve güledamla sanada sağlıklı mutlu ve huzurlu koca bir ömür dilerim:)

Mawim, sayın adminem, burçdaşım, sevgi dolu arkadaşım, taze dostum, şu acımasız hayatta herkes payına düşeni yaşar. Umarım ve Allah 'tan dilerim ki; hayatında ki tüm sıkıntıları en az yara alacak ve sonuçta başarılı olacak şekilde atlatır, başta ailen olmak üzere tüm sevdiklerinle birlikte mutlu mesut bu dünyada ki hayatını yaşarsın. Bu dünya geçici, inşaallah sen de diğer tarafta alacaklılardan biri olursun :)

Doğum günün kutlu olsun :kiss:

mawim-109.jpg

Dipnot: kaç yaşına girdin :puha:

Öncelikle jestin için çok mercii hahaha Güzel dileklerin ve düşüncelerin için de binlerce kez teşekkür ederim canım. Yaş meselesine gelince aşkolsun seninle aynı yaştayız abe yaaa çıtırızz çıtırrrr:D:D

page-49.jpg

DOST`luguna, insanligina, verdigi güzelliklerine inandigim, yüregimde taaa derinlerde hissettigim yegane
insanlardan birinin dünyaya geldigi gün bu gün..iyiki doğdun dostum ..
Attığın her adım ve her yeni yaş
gerçek mutluluğa ulaşmana vesile olsun
ama sakın yanılma gerçek mutluluk;
ne dertsiz tasasız yaşamakta, ...Tüm olumsuzluklara rağmen
yıkılmış ve kanayan yanlarını bağrına basıp
hayat sahnesinde en güzel duruşu sergileyebilmek
ve, sahneden inme vaktin geldiğinde
izleyenlerin yüzünü ekşitmeyen
alkışı ve takdiri hak eden bir oyun bırakabilmektir geride..Güçlü kadın,iyi eş,iyi anne,iyi dost..Doğum günün kutlu olsun :kiss:

Kelimelerin bittiği yerdeyim..... Allahım ben nasıl bir iyilik yaptım ki bana böylesi güzel ve iyi dostları nasip ettin diye inan ki şükür ediyorum. Bacım, can dostum, sırdaşım, yoldaşım daha ne diyebilirim ki her zaman yanım da oldun birlikte ağladık birlikte güldük... Çoğu konular da hakkını asla ödeyemem diyeceğim bir dostsun sen..Rabbim o güzel yüreğine göre versin...

Mawicim doğum gününü kutluyorum canım iyiki doğdun hayatta mutluluğun daim olsun sevdiklerinle ailen çocukların eşinle mutlu daha nice yıllar gör senin gibi temiz kalpli insanların doğumları hergün kutlanası zamanlar mutlu huzurlu bir ömür dilerim sana

Son düzenleme:
Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği

bir”hayat pastası” yapabiliriz sanırım. Mutlu yıllar dileğiyle sevgili mawim

Mawim insanlığın,dürüstlüğün yeter...Kısacası sen bir tanesin canım benim:kiss: Rabbim sağlıklı uzunnnn yıllar nasip etsin inşallah:)

Geri