gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

İyiki doğdun Mawi admin :)

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler; Bir çoğunuz Mawi admin hakkında bilgiye sahip değilsiniz.Kendisi Melekler Mekanı nın sahibi dir..Sadminin eşidir.2007 den beri kendisini tanıyor,tanımaktan da mutluluk duyuyorum..Tanıdığım günden beri gerek kendisi gerekse eşi sadmin hiç bir zaman çizgilerini,duruşlarını bozmadılar..Burası bu gün bunları anlatmak için belki uygun değil ama bir çoğunuzun bizler hakkında bilgi sahibi olmak istediğinizi biliyorum.Melekler mekanı sayesinde bir çok kazanımlar ,paylaşımlar oldu..
    En büyük kazanım dostluk adınaydı..Dostum dediğim bir kaç kişiden biridir mawi admin..Canım arkadaşım,kardeşim ..Her doğum günün de aynı şeyi diliyorum ve bunu dilemeyi rabbim hep nasip etsin..Nice doğum günlerini birlikte kutlamak nasip olsun..Allah seni evlatlarına eşine bağışlasın.İyi ki doğdun güzel yürekli insan iyi ki varsın..Doğum günün kutlu olsun mawim.Seni seviyorum :kiss:

1.jpg

Nice nice yıllara mawim :kiss:

dg-36.png

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım kardeşim çok teşekkür ederim. Melekler mekanı sayesin de tanıdığım ve iyi ki tanımışım dediğim en iyi ve yakın dostum, sırdaşım, kardeşim bu güzel dileklerin için sana minnettarım herşey gönlünce olsun.

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. tugcemkaya

tugcemkaya Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba, ben aranızda daha yeniyim ama bu aileden hissediyorum kendimi :) Doğum günün kutlu olsun Mawim (nasıl hitap edeceğimi bilemedim ) Sevdiklerinle beraber, nice huzurlu mutlu sağlıklı bol kahkahalı, gözünüzden akan yaşın sadece mutluluktan olduğu çok güzel bir yaş dilerim :) çok mutlu olun, iyiki doğmuşsunuz :)

BEYZA21 ve MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Aramıza yada şöyle diyeyim ailemize hoşgeldin cnm güzel dileklerin için de ayrıca çok teşekkür ederim:)

BEYZA21 bunu beğendi.
  5. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    28
    Iyiki dogdun mawim ailen ve sevdiklerinle mutlu yillar olsun ins. Rabbim hanende huzuru eksik etmesin.

BEYZA21 ve MaWiM bunu beğendi.
  6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Çok teşekkür ederim cnm sağolasın:)

tusemmm ve BEYZA21 bunu beğendi.
İyiki doğdun Mawi admin :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum günün kutlu olsun MAWİ

Doğum günün kutlu olsun MAWİ

doğum günü şiirleri dogum gunu siirleri dogum günü siirleri doğumgünü çikolatalı pasta Sevgili adminim, iki sıpamın anası, bugün senin doğum günün site ancak düzeldi ve ben tebrik etmek istedim. Haa kaç yaşındasın olayına girmeyeyim. 19 yaşına girdin :D:D Nice güzel yıllarda hep birlikte olmak ümidiyle. DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN MUTLU OL SENELERCE SANA BONCUKTAN KUŞ YAPTIM KONACAK PENCERENE (...
  2. İyiki Doğdun *MaWi

İyiki Doğdun *MaWi

iyi ki doğdun Mawiş adminim İyiki doğdun İyiki varsın...Yeni yaşında tüm güzellikleri seninle olsun...Sevdiklerinle birlikte nice nice yaşlara inşallah :)
  3. İyiki Doğdun SEVGİLİM!!!

İyiki Doğdun SEVGİLİM!!!

Bugün benim hayat arkadaşımın Doğum günü arkadaşlar... benim için çok özel ve anlamlı bir gün... aşkım için içimden geçen bir kaç cümlelik birşeyler karaladım. sizlerle paylaşmak istiyorumm... Küçücük dünyamda kocaman mutluluklar yaşatan biricik sevgilim… Bu gün senin doğum günün. Sana en değerli hazineleri hediye etsem yinede az gelir. Sen her şeyin en iyisini en güzelini hak ediyorsun....
  4. İyiki doğdun Titan Adminim

İyiki doğdun Titan Adminim

Dün Sevgili Titan Admin'imizin doğum günüymüş arkadaşlar. Ne yazık ki hiç birimiz bunu bilmiyorduk. Bu gün öğrendim ve geç olsada, canımız baş tacımız olan Titan Adminin doğum gününü kutluyor, nice mutlu seneler diliyorum. İyi ki doğdun Titan, Rabbim sana ve sevdiklerine bir ömür boyu mutluluk, sağlık, başarı, para ve sınırsız sevgi, huzur versin canım ablam.:) Ömrünce yüreğin şen, gözlerin...
  5. İyiki Doğdun Mavi Gülüm

İyiki Doğdun Mavi Gülüm

Acısıyla tatlısıyla çok uzun bir süreci geride bıraktık a gülüm. Onca geçen zamanda benim için Dünya'nın en anlamlı değerlerinin başında geliyorsun. Bunu biliyorsun. Bana verdiğin sadakatin, anlayışın, özverin ve dünya tatlısı 4 evlat için sana sonsuz kere sonsuz teşekkür ediyorum. Dünyaya bin kere gelsem her defasında Allah'tan seni dilerdim. dahaki sene de seninle göz göze diz dize ve...

Sayfayı Paylaş