gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

İyiki Doğdun Pamuk Şekerim

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

canım kankam biricik arkadaşım yeni yaşın kutlu olsun. iyiki senin gibi bir meleği tanımışım hayatımda senin gibi meleklerin olması beni çok mutlu ediyor.
    yeni yaşın sana önce sağlık, mutluluk, huzur ve tombik tombik bebeler nasip etsin tatlım :kiss:

hayat hep sana gülücüklerini saçsın seni hiç bir zaman kötülüklerle kötü insanlar la karşılaştırmasın.

iyiki doğdun iyiki bu siteye üye oldun iyiki benim kankam oldun seni çok seviyorum canım kankammm kardeşimm bitanemmmmm :kiss:

buda pastann benden olsun ama sana özel bir pasta daha yaptım kendi elcağazlarımla :D:D

bunu ben kendi elcağazlarımla yaptım afiyet olsun :D:D

:kedi: iyii doğdunnnnnnnnnnnnnnnnnnn iyiki dogdunnnnnnnn:kedi:

BUGUN BELKI DE COK KISIDEN DOGUMGUNU MESAJI ALACAKSIN, ANCAK SU AN OKUDUGUN ICLERINDE EN FARKLISI. CUNKU BU MESAJIN HER HARFI TAMAMEN SEVGIDEN OLUSUYOR. HAYATININ HER DONEMINDE MUTLU VE SAGLIKLI OLMANI DILIYORUM. TUM HAYALLERIN GERCEKLESSIN, HAYAT GUNESI HER DAIM SENI AYDINLATSIN! IYI KI DOGDUN VE IYI KI VARSIN......... seni seviyorum kankişim :asskim:

pamukşekeri bunu beğendi.
  2. pamukşekeri

pamukşekeri Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    canımmmmmmmmmmm kankammm..can dostumm ..başkalarıyla paylaşmaya kıyamadığım kadim dostum kardeşimm..bu kadar güzel ve özel bi mesajı almadım daha öncesinden kimse benim için bu kadar el ve yürek emeği vermedi..saol bitanem ..ne mutlu bana ki senin gibi bir melekkkiiimmm var.. iyiki varım iyiki sende varsın ki seni tanımışım..ayrıca pastamda süppsüperr gözüküyooo..mis miss ellerine sağlık kadimm dostummmmmmmmmmmmmmmmmmm..

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    keşke yanında olsaydım da bu güzel ve özel gününde sana sımsıkı sarılsaydım canım benim. ne çok isterdim bunu anlatamam. aama elimden ancak bu kadarı gelio işte.
    bedenim yanında değil ama bilgi sevgim her daim seninle bitanemmm.

seni çok seviyorum.

tekrar iyiki dogdunnn iyiki benim kankam olsun:kiss:

4. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Doğum günün kutlu olsun pamukcumm :)
    Mutlu yıllara sevdiklerinle dolu dolu yıl ve yıllar geçirmen dileği ile :D:D

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım doğum günün kutlu olsun..

6. pamukşekeri

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    canımmm greyyyyyyyyymm güzel dileklerin için çok teşk.yaparımm..güzel günlerde hep birlikte olmak dileğiylee..

7. pamukşekeri

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    teşek.yaparımm belencimmmmmm..hatırlanmak güzel bi duyguuu..

8. arfe

arfe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    pamukkkk aynı gün doğmuşuz kız doğum günün kutlu olsunn

9. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Dogum günün kutlu olsun hersey günlünce olsun : ))

İyiki Doğdun Pamuk Şekerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şekerim İyiki Doğdun

Şekerim İyiki Doğdun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Pamuk şeker resimleri

Pamuk şeker resimleri

pamuk şeker resmi pamuk şeker nasıl yapılır şekeri nasıl yapılır helva Çocukluğumla hatırladığım en güzel şeylerden biride pamuklu şekerdir Şu andada var ama o eskilerin yerini tutar mı acaba? Hiç sanmıyorum.Yıllardır pamuklu şeker yemedim.Çünkü içinde bulunduğumuz zamanın birçok şeyine inanmıyorsam eski pamuklu şekerlerinde olmadığına inanıyorum.Hey gidi günler heyyy:)
  3. İyiki Doğdun SEVGİLİM!!!

İyiki Doğdun SEVGİLİM!!!

Bugün benim hayat arkadaşımın Doğum günü arkadaşlar... benim için çok özel ve anlamlı bir gün... aşkım için içimden geçen bir kaç cümlelik birşeyler karaladım. sizlerle paylaşmak istiyorumm... Küçücük dünyamda kocaman mutluluklar yaşatan biricik sevgilim… Bu gün senin doğum günün. Sana en değerli hazineleri hediye etsem yinede az gelir. Sen her şeyin en iyisini en güzelini hak ediyorsun....
  4. İyiki Doğdun Mavi Gülüm

İyiki Doğdun Mavi Gülüm

Acısıyla tatlısıyla çok uzun bir süreci geride bıraktık a gülüm. Onca geçen zamanda benim için Dünya'nın en anlamlı değerlerinin başında geliyorsun. Bunu biliyorsun. Bana verdiğin sadakatin, anlayışın, özverin ve dünya tatlısı 4 evlat için sana sonsuz kere sonsuz teşekkür ediyorum. Dünyaya bin kere gelsem her defasında Allah'tan seni dilerdim. dahaki sene de seninle göz göze diz dize ve...
  5. Pamuk Şekerinden Sanat Yapan Çinli :))

Pamuk Şekerinden Sanat Yapan Çinli :))

pamuk şekeri komik videolar ilginç videolar Sevgili melekler, hemen herkesin çok sevdiği, çocukluk anılarının bir parçası pamuk şekerini bilirsiniz. Hala satılırken gördüğümüzde çocukluğumuza dönmek için aldığımız pamuk şekeriyle elin Çinlisi bir sanat yapıyor, inanamazsınız. Bu harika gösteri için buyrun videoaya :) http://www.youtube.com/watch?v=NxYhqNYxkyI

Sayfayı Paylaş