gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

iyiki doğdun @papatyam@

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

papişimm doğum günün kutlu olsun yeni yaşın sana sağlık mutluluk sanş getirsin nice yaşlara eşin ve oğluşunlaa inş. iyiki doğdun canımm:kiss: :dogumgunu:

nese355 bunu beğendi.
  2. zenas61

zenas61 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    doğum günün kutlu olsun papatyam ailenle nice mutlu seneler diliyorum...[​IMG][​IMG][​IMG]

3. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    iyiki doğdun papatyam nice senelere sağlıkla mutlulukla inşallah

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Papatyam doğum günün kutlu olsun.. Ailenle sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı nice seneler geçirmeni dilerimmm.... :)
    :havai:

5. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    kızlar hepinize çok teşekkür ederim iyiki varsınız beni gerçekten çok mutlu ettiniz duygulandım valla hepinizi öpüyorum

Son düzenleme: 29 Haziran 2011
    CeMoŞ, nese355 ve EnCey bunu beğendi.
  6. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Papatyam nice uzun mutlu yıllara sevdiklerin le canımm..muckss..:)

iyiki doğdun @papatyam@ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fırtına İyiki Doğdun

Fırtına İyiki Doğdun

Burada tanıştığım ve iyiki tanıştığım dediğim kişilerden biri arkadaşım, hemşerim, dostum fırtınam iyiki doğdun canım...Doğum günün kutlu olsun... Yeni yaşın sana bütün güzellikleri getirsin...
  2. İyiki Doğdun *MaWi

İyiki Doğdun *MaWi

iyi ki doğdun Mawiş adminim İyiki doğdun İyiki varsın...Yeni yaşında tüm güzellikleri seninle olsun...Sevdiklerinle birlikte nice nice yaşlara inşallah :)
  3. iyiki doğdun asiruki

iyiki doğdun asiruki

nice senelere kuzencimm asim rukim kardeşimm:D:D yeni yaşın sana en başta huzur sonra sağlık ve mutluluk getirsin rabbim tüm dertlerini sendne alıp götürsünn yeniyaşında yeni umutlarla yeni güzellikler seninle olsun tüm dileklerin gerçekleşsin sei çok seviyorum:kiss: iyiki doğdun iyiki varsınnn doğum günün kutlu olsun:kiss: iyiki doğdun
  4. İyiki Doğdun SEVGİLİM!!!

İyiki Doğdun SEVGİLİM!!!

Bugün benim hayat arkadaşımın Doğum günü arkadaşlar... benim için çok özel ve anlamlı bir gün... aşkım için içimden geçen bir kaç cümlelik birşeyler karaladım. sizlerle paylaşmak istiyorumm... Küçücük dünyamda kocaman mutluluklar yaşatan biricik sevgilim… Bu gün senin doğum günün. Sana en değerli hazineleri hediye etsem yinede az gelir. Sen her şeyin en iyisini en güzelini hak ediyorsun....
  5. İyiki Doğdun Mavi Gülüm

İyiki Doğdun Mavi Gülüm

Acısıyla tatlısıyla çok uzun bir süreci geride bıraktık a gülüm. Onca geçen zamanda benim için Dünya'nın en anlamlı değerlerinin başında geliyorsun. Bunu biliyorsun. Bana verdiğin sadakatin, anlayışın, özverin ve dünya tatlısı 4 evlat için sana sonsuz kere sonsuz teşekkür ediyorum. Dünyaya bin kere gelsem her defasında Allah'tan seni dilerdim. dahaki sene de seninle göz göze diz dize ve...

Sayfayı Paylaş