gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

İyiki Doğdun SEVGİLİM!!!

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

Bugün benim hayat arkadaşımın Doğum günü arkadaşlar... benim için çok özel ve anlamlı bir gün... aşkım için içimden geçen bir kaç cümlelik birşeyler karaladım. sizlerle paylaşmak istiyorumm...

Küçücük dünyamda kocaman mutluluklar yaşatan biricik sevgilim…
    Bu gün senin doğum günün. Sana en değerli hazineleri hediye etsem yinede az gelir. Sen her şeyin en iyisini en güzelini hak ediyorsun. Ben ne kadar şanslıyım senin gibi bir eşim,hayat arkadaşım var rabbime ne kadar şükretsem az gelir.
    Senin gelmenle başladı hayatımdaki mutluluklar. Meğer senden önce ben hiç yaşamamışım. Senin gelmenler yeniden doğmuşum. Mutluluğu,aşkı,sevdayı,özlemi,gülmeyi ben ilkleri ben en güzel günleri seninle yaşadım.
    Sen benim en kıymetlimsin. En değerli kıldığım nefesimsin.
    [h=6]bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim,bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim Aşkım,
    hayatın bazen bzlere yaptıgı süprizlerin en güzeli en özelisin, sen benım mucizemsin seninle var olan herseyi seviyorum belki dogdugun andan bu zamana kadar yanında degildim ama sana hersey üzerine yemin ediyorum bundan sonra ölünceye kadar hersabah ilk ben sana ıyıkı dogdun diyecegim iyiki dogdun kocacıgım iyiki varsın,iyiki sevmişim seni. Bu hayatı Seninle paylaşmayı, seninle yaşamayı, seniinle nefes almayı seviyorum
    Sana ait olmayı bana ait olmanı seviyorum [/h][h=6]Hersabah güne mutlu uyanmayı seviyorum, elini tutmayı, yüze bakıp göğsünde uyumayı, beraber yemek hazırlamyı, el ele dolaşmayı beni sevmeni seviyorum. [/h][h=6]Dilerim ki gelecekte bu mutluluğumuz kat ve kat artar. Dünyaya en değerli varlıklarımız olan hayırlı evlatlar getiririz. [/h][h=6] [/h][h=6]Ah sevgilim. Yüzüne bakmaya doyamadığım… yanım olmadığın anlarda seni ne kadar özlüyorum bilemezsin… nasıl bir sevda bu nasıl bir aşk bu Allahımmm…[/h][h=6]Heran herdakika yanımda olsan hiçbir yere gitmesen ellerin elimde saatlerce birbirimize sarılsak ölece kalsak. Seni ne çok seviyorummm bir bilsennn… [/h][h=6]Bir anlatabilsem içimdeki aşk dolu cümlelerimle aşkımızı bir tarif edebilsem sana olan en derin duygularımı… ama ancak bu kadarını becerebiliyorum be aşkım. [/h][h=6] [/h][h=6]İyiki benimsin. İyiki seninim. [/h]Sen herşeye değersin İYİKİ VARSIN İYİ DOĞDUN DOĞUM GÜNÜN KUTLU BÜTÜN MUTLU YILLAR BİZİM OLSUN AŞKIM SENİ SEVİYORUM♥♥♥♥♥♥

nese355, misal, MeLOo ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgili Enişte Bey; doğum gününüzü en içten dileklerimle kutluyor ve yeni yaşınızda, hayattan beklediğiniz tüm isteklerinizin gerçekleşmesini diliyorum :)
    Güzeller güzeli ve birazda cadı olan eşinizle, ayrıca tüm sevdiklerinizle birlikte nice güzel seneler yaşayın inşallah. Aşkınız daimi, mutluluğunuz ebedi, aileniz dahada kalabalık olsun inş... :D

Sevgilerimle...
    Baldız *****

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    oyyyyy canımmm benimmm canımmm bacımm :kiss: güzel dileklerin için binlerce kez teşekkür ederimmm akşamm eşimede okutucam bu yazdıklarını çok mutlu ettin beniii :kiss:

seviyom kız seni eşimin baldızı benim canım kardeşim:asskim:

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Eniştenin doğum günü kutlu olsun...Asim eşinle birlikte nice nice mutlu yıllara inşallah :)

ASİMELEK bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    teşekkür ederimmm pasimmmm çok teşekkür ederimmmm:kiss:

6. misal

misal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    canım, Allah mutluluğunuzu daim etsin. eşinin yanında kayınvalideni arayıp kocanı doğurduğu için teşekkür ettin mi :D
    eşin kadar senin de doğum günün bugün. o yüzden bu sene ikinizin de tüm dilekleri kabul olur inşallah. sevgiler...

ASİMELEK bunu beğendi.
  7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    akşam arıycam aklımda eşimede demiştim zaten ananı arada seni benim için doğurduğuna teşekkür et diye hahaha güzel dileklerin için teşşekkür ederim canım çokk sağol:kiss:

8. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Enişte Beyimizin doğum gününü en içten dileklerimle kutlar size bi ömür mutluluklar dilerim :)

Asiimm neler yaptın merak ettim sürprizlerini :D:D

İyiki Doğdun SEVGİLİM!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. RoCCo İyiki Doğdun

RoCCo İyiki Doğdun

doğum günü pasta tarifleri doğum günü pastası tarifi dogum pasta tarifleri pastası doğumgünü pastasi Mekanın en tatlı şekeri RoCCo doğum günün kutlu olsun...İyiki Doğdun İyiki Varsın...Sevdiklerinle birlikte nice nice mutlu sağlıklı yaşlara canım benim :)
  2. Fırtına İyiki Doğdun

Fırtına İyiki Doğdun

Burada tanıştığım ve iyiki tanıştığım dediğim kişilerden biri arkadaşım, hemşerim, dostum fırtınam iyiki doğdun canım...Doğum günün kutlu olsun... Yeni yaşın sana bütün güzellikleri getirsin...
  3. İyiki Doğdun *MaWi

İyiki Doğdun *MaWi

iyi ki doğdun Mawiş adminim İyiki doğdun İyiki varsın...Yeni yaşında tüm güzellikleri seninle olsun...Sevdiklerinle birlikte nice nice yaşlara inşallah :)
  4. iyiki doğdun asiruki

iyiki doğdun asiruki

nice senelere kuzencimm asim rukim kardeşimm:D:D yeni yaşın sana en başta huzur sonra sağlık ve mutluluk getirsin rabbim tüm dertlerini sendne alıp götürsünn yeniyaşında yeni umutlarla yeni güzellikler seninle olsun tüm dileklerin gerçekleşsin sei çok seviyorum:kiss: iyiki doğdun iyiki varsınnn doğum günün kutlu olsun:kiss: iyiki doğdun
  5. İyiki Doğdun Mavi Gülüm

İyiki Doğdun Mavi Gülüm

Acısıyla tatlısıyla çok uzun bir süreci geride bıraktık a gülüm. Onca geçen zamanda benim için Dünya'nın en anlamlı değerlerinin başında geliyorsun. Bunu biliyorsun. Bana verdiğin sadakatin, anlayışın, özverin ve dünya tatlısı 4 evlat için sana sonsuz kere sonsuz teşekkür ediyorum. Dünyaya bin kere gelsem her defasında Allah'tan seni dilerdim. dahaki sene de seninle göz göze diz dize ve...

Sayfayı Paylaş